Scorpions.cz | Cheater.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA Chinatown Wars

Domácí stránka | RSS kanál | Mapa webu | E-mail
GTA.cz
GTA.cz English
Reklama

Shrnutí info o dalších dílech GTAček AnhHai| 12.05.2006 16:24

 


Takže pro shrnutí o nových GTAčkách, tedy GTA Vice City Stories a GTA 4.
 
GTA 4 vyjde:
 
16.10.2007 v USA
19.10.2007 v Evropě
 
pro Xbox 360 a PS 3
 
GTA Vice City Stories vyjde:
 
 
pro PSP
 
Zdroj: rockstargames.com
 

GTA London 1961 & 1969 Michal Deus| 08.05.2006 12:34

Tak, konečně jsme se dočkali i spuštění posledního z webů o starších dílech GTA. Jde o GTA London 1969, což je datadisk na GTA 1. Pokud vlastníte GTA London 1969, tak si můžete stáhnout ještě přídavek London 1961, o kterém najdete informace také na tomto webu.
 
 
 
Na závěr bych rád poděkoval všem redaktorům, kteří mi nějak pomohli s těmito staršími díly hry.
Jsou to : Štefan Šmihla, Vojtěch Dittrich, Rip, Ján Trenčanský, Miroslav Kriak a Peter Reguli.
 

Nová verze knihoven - 68. AnhHai| 06.05.2006 00:36

Sice bych měl zuřivě učit na zkouškách, ale i tak jsem se rozhodl udělat tento mini update, který se týká nové verzi knihoven, která je již k dispozici ke stažení. Tak to je ode mě vše, zatím si počkejte na update od redaktorů gta.cz webu a já zase pádím ke knížkám.
 
Poslední věc, nepište mi na emaily, nemám bohužel čas na ně odpovídat, takže na koho se obrátit v mé nepřítomnosti:
 
Miky - mdeus@centrum.cz - věci, které se týkají celého gta.cz
Kedo - kedo2_gta.cz@centrum.sk  - downloady
Peter Reguli - reguli-peter@azet.sk - zajímavosti
Vyli - vyli.vyli@zoznam.sk - screeny od čtenářů
 
Pokud to jsou opravdu akutní dotazy, tak na ně odpovím, jinak je přeposílám Mikymu. A na závěr bych chtěl pochválit redaktorům GTA VC a GTA 3 (Ditto, Medial, Minadril a další) moduly za excelentní práci na updatech, takže pokračujte ve své práci.
 
68. verze knihoven
 
 
 
Dneska (6.5.2006) vyšla nová verze knihoven do Scorpions cheateru. Takže pokud to ještě nevíte, tak stahujte zde. V nové verzi mohu vřelé doporučit knihovnu vtipy, výběr několika pěkných vtípků:
 
Povídají si dva programátoři:
Koukej, minule sem poznal tak škaredou ženskou, že když mi poslala fotku přes e-mail, odchytil ji antivirus.
 
Policajti letí v helikoptéře a jeden se ptá druhého:
"Co je to nad námi, co se točí?"
"To je ventilátor."
"Ano? A jak jsi na to přišel?"
"Protože když se přestal točit, pilot se začal potit."
 
Stalker web na Scorpions
Na Stalker webu se v poslední dobou začalo rojit update, takže pokud se těšíte na tuto hru, tak se podívejte sem.
 

Nový Webík Michal Deus| 17.04.2006 20:58

Tak přátelé, je to tady. Otevíráme další ze série miniwebíků, tentokrát o gta 1. Určitě si ho projděte a porovnejte, jaké možnosti měli hráči v této prvotině.
 
Kdo z vás si pamatuje všechny díly ze série, jistě mu dojde, že nám chybí ještě gta london, takže se rozhodně máte na co těšit. Opět se webíku ujmu já, tak snad se na něj podíváte.
 
                                                   Takže vítejte na GTA 1 !!!!!!!!
 
 
 

The Best of GTA.CZ + 10 let scorpion AnhHai| 01.04.2006 09:00

Ne nekončíme!!! To byl jen aprílový žertík, tohle dělám každý rok od té doby co jsem u Scorpions cheateru :-).
 
 
 
Dneska je speciální den, tedy nepočítám ten vtípek ode mě :), mateřský web www.cheater.cz a samozřejmě nejpopulárnější cheater v ČR/SR slaví již 10. výročí své existence. To je panečku dlouhá doba co? To je snad nejdéle existující cheater v ČR/SR. Jen tak pokud vás to zajímá, tak se znám s cheaterem už přes 5 let a zhruba před 5-ti lety, možná 4 lety se přidal do tohoto seskupení, původně jako běžný přispěvovatel, pak návodkář pro knihovnu NÁVODY a teďka spravuju konzolovou knihovnu a samozřejmě to tady mám pod palce. Dneska nebudeme přidávat nové materiály, neboť i redaktoři Kedo, 007 a další si zaslouží volno a tak jsem se rozhodl sepsat seznam podle mě nejlepších materiálů co na GTA.CZ můžete najít a neměli šanci to postřehnout, popřípadě nemáte chuť stahovat neznámé. Je to jen stručný výběr, pokud máte námět na lepší modifikace atd.. tak nám to můžete sdělit do našeho guestbooku a podělit se tak o své zkušeností s dobrými módy na tomto webu.
 
A málem jsem zapomněl, na počest 10 let se rozhodl Jakub Dvořák, opět vytvořit Video Klip, který ve stručnosti shrnuje Scorpions Cheater, od počátku až do dnešní podoby.
 
 
Modifikace
 
Vylepšený tachometr - k tomu nemusím nic říkat, snad je, že jde o velmi povedenou modifikaci, která přidá do hry tachometr, který dokonce ukazuje zdravotní stav auta. Narozdíl od předchozího už snad běží na všech grafických kartách bezproblémů.
 
123. !!! Detailed Radar Mod !!! - modifikace s číslem 123, přidá do hry velmi realistickou mapu. Instalace je sice krkolomná, ale když to překonáte, tak budete opravdu odměnění.
 
153. Frozen Bone County - modifikace s číslem 153, přemění pouštní oblast Bone County na ledovou pláň, stromy jsou také pokryté sněhem...prostě nádhera. 
 
12. Dual mod - zbraň s pořadovým číslem 12, zdvojnásobuje palebnou sílu. Pokud rádi používáte M16, tak po instalaci to budete milovat 2x více. Dokonce i rotační kulomet je zdvojen a to je potom masakr.
 
Auta, letadla, motorky a další
 
JVT´s GTA.cz gang - myslím že tento mód nemusím představovat. Nahrazuje groove street gang za GTA.cz gang + nové rychlé stabilní autíčko, který nahrazuje pomalý Greenwood.
 
UFO - pěkný skin, který nahrazuje vrtulník.
 
Delorean BtF Fly - delorean z filmu Návrat do Budoucnosti, tato verze umí létat. Samozřejmě to není auto, ale nahrazuje pouze vzhled Beaglu.
 
Programy
 
1. GGMM - GTASA Garage Mod Manager, jednoduchý program na vkládání aut, zbraní, letadel, kol, motorek a lodí.
 
2. IMG Tool - o něco méně pohodlný program, dokáže to co GGMM a ještě navíc umí i budovy, skiny atd.
 
Články
 
Shrnutí her GTA - jeden z nejlepších článků na webu. Popisuje kompletní seznam všech sérii GTAček, které kdy existovaly a samozřejmě i mírně oťukává budoucí GTA 4.
 
Klony GTA - další velmi pěkný článek od Štefana, tentokrát je to souhrn her, které bychom mohli zařadit to žánru GTA, mají mnohé společné, od hratelnosti až po atmosféru, to vše v tomto článku.
 
Videa a Fun Videa
 
Video Mise - kompletní sada video návod k GTA SA.
 
3 nejlepší Fun Videa, které můžete na webu najít, nejen že jsou kvalitní, ale hlavně jejich velikost nepřesahuje více jak 10 MB
 
Ostatní
 
SAVE - kompletní sada uložených pozic k této hře. Pokud nemůžete dokončit nějakou misi, popřípadě si chcete dát znovu nějakou oblíbenou? Není problém, sekce SAVY jsou vám k dispozici.
 
Zajímavosti - sekce, která vznikla současně s webem, tudíž patří ke starším sekcím, které toho už hodně viděly. Obsahuje tuny zajímavostí ze světa GTA SA.
 
THE BEST OF GTA.CZ
Možná se ptáte co je nejlepší na GTA.CZ? Odpověď je snadná, jste to právě VY - čtenáři. Neboť bez vás, by nemohl Scorpion cheater i GTA.CZ existovat. VY jste to hybnou silou, která udržuje projekty Scorpionu při životě, tudíž jste to právě VY, kteří jsou THE BEST OF GTA.CZ.
 

vyhledávání

Reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
LuK4SO

editorial

Máme tu prosinec a s ním také pomalu se blížící se konec roku! Je to tak, rychle tu uteklo a další rok je za námi. Minulý měsíc jsme se tu pozastavovali nad tím, že už není moc co v GTA Online rozšiřovat a najendou tu máme obří Doomsday Heist! Něco co nikdo nečekal... opravdu velký update, který GTA Online potřebovalo. Jetpack se nám vrátil a již teď víme, že se nám vrátí i další kousky z historie. Přejme si abychom se dočkali ještě nějakých dalších parádních updatů i v příštím roce. Ještě před tím, vám ale přeju hlavně hodně zdraví a štěstí! Na viděnou zase příště!

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneřiOnline hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
Zing.cz
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Hodnocení her

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!