GTA.cz
GTA.cz English
Reklama

Vítejte Na Gta:Vcs modulu Honza Šimčík| 25.01.2007 15:17

 
 
Jak jste si již mohli sami všimnout, dnes byl oficiálně spuštěn modul GTA: Vice City Stories na webu GTA.cz prostřednictvím Scorpions®. Tento modul je tu pro všechny, kteří hrají tuto hru, anebo by se o ní chtěli něco dozvědět. Na web budou postupně přibývat další články a updaty, z kterých, doufáme nebudete zklamáni, ba naopak.
 
Ti, co za to všechno můžou :-)
Realizační tým / Redakce:
Honza Svatoš - Provozovatel
Honza "foppa" Šimčík - Šéfredaktor
Matúš "shadow.wizard" Mucha - Redaktor
Anton "H4wk" Uherčík - Redaktor
 
Sami jistě vidíte, že nás není příliš, a proto hledáme schopné a pracovité redaktory, kteří by se staly jedním z nás. Zájemci pište sem. Vybráni budou ti nejlepší. :-)
 
Pozn. Pokud se Vám neobjeví lišta s GTA:VCS modulom alebo sa zobrazí do výšky, prejdite myškou na starú a stlačte F5 

School Is Fuc*ing Thing... Martin Filous| 24.01.2007 16:05

Pololetí je u konce a já sem tu s updatem jak sem slíbil.Todle pololetí sem hodně pos..podělal takže mám blbou náladu.Dnes 10 aut !!
 
 

No Time... Martin Filous| 16.01.2007 21:27

Omlouváme se Vám za chybějící aktualizace,ale jak jistě víte,tak je čas posledního zkoušení a podávání přihlášek na školy takže sme zahrabaní do sešitů (popř. učebnic).Jak tohle všechno "utrpení" skončí začneme opět aktualizovat...Tak zatím
 
 

Micro update... Martin Filous| 04.01.2007 14:03

Dnes jen 5 aut protože mám hnusnou angínu a nechci sedět u compu.
 
 

vyhledávání

Reklama

anketa

editorial

V dubnovém editorialu nemáme moc událostí, které bychom mohli shrnout. Rozhodně ale musím zmínit předávání prestižních ocenění British academy game awards, kde Rockstar Games obdrželi ceny ve čtyřech kategoriích. Více najdete v této novince. Poté nás čekali slevy na Steamu, kde jste mohli velmi levně nakoupit nejen GTA tituly. No a to je bohužel vše. Žádná PC verze se zatím nekonná... Uvidíme co přinese další čas. Každopádně se alespoň můžete těšit na jednu menší soutěž.

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy