Scorpions.cz | Cheater.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA 4

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
GTA.cz English
Reklama

O hře - Policejní hvězdičky Tomáš Rezler | 17.01.2009

 

Jedna hvězdička. Tu máte skoro pořád :-). Dá se jí velmi rychle zbavit – máte na krku jenom osobní policejní vozy. Jednu hvězdičku hledanosti máte např. za jízdu v opilosti, výstřelu do vzduchu nebo postřelení civilního občana Liberty City či za krádež auta, kterou spatří příslušník LCPD. Hvězdička vám však také naskočí, když vykradete obchod. Jednu hvězdičku můžete získat i tím, že vezete v kufru mrtvoly – viz. mise „Have a Heart“. Modrý kruh, který vidíte na svém radaru je malý, dá se z něj rychle dostat.  
 

 
 
 
 
Dvě hvězdičky jsou o trochu horší než jedna, ale i z této šlamastiky se dá dostat takřka bez úhony. Pronásledují vás opět osobní policejní vozy. Na rozdíl od jedné hvězdičky se s váma policajti nemažou – střílí po vás, proto si dejte pozor, abyste neschytali nějakou tu kulku. 2. level hledanosti, pořád pohoda.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Třemi hvězdičkami už pomalu začíná zběsilé prchání před Policií z Liberty City. Zbavit se 3. levelu hledanosti dá už docela práci, protože kromě civilních osobních aut LCPD vás pronásledují policejní Hummery a ze shora z vrtulníku po vás střílí jednu kulku za druhou SWATI. Když ale zachováte chladnou hlavu a šlápnete na plyn, hledanosti se zbavíte.
 

 
 
 
 
 
 
 

Čtyři hvězdičky. K takovému výkonu se vypracujete už snad jenom v misi, kdy to tak být má anebo když už hodně „kravíte“. Čtyřem hvězdičkám se ujet dá, ale je to čím dál složitější, policisté na každém rohu a navíc, není policisty, který by u sebe neměl zbraň – v lepším případě pistoli, v horším případě brokovnici.  
 
 
 
 
 
 
 
 
K pěti hvězdičkám se můžete dopracovat buď v plnění mise nebo neustálým zabíjením nevinných, či vinných :-) občanů. Pět hvězdiček Vám však naskočí i v případě, že v internetové kavárně najedete na stránku s dětským pornem. Za prasárny se hold musí platit :-). Již klasicky váš pronásledují osobní policejní vozy, Hummery, vrtulníky a obrněné dodávky.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nejvyšší level hledanosti v GTA IV, jako v předchozích dílech GTA – 6 hvězdiček. Klasika – policejní osobáky, hummery, obrněné dodávky, vrtulníky, no prostě jde po vás celá policejní hrubá síla. K tomuto levelu hledanosti se dostanete např. při plnění mise, kde 6 hvězdiček hledanosti je součástí děje. Dále se k tomuto počtu hvězdiček můžete dopracovat vjetím do města, které máte ještě zavřené. Tak co dodat, ať se vám daří a nenechte se zatknout! 

vyhledávání

Reklama

podpořte nás

gta4 box
Podpořte nás tím, že si koupíte originální hru:

X-Zone
PC verze: 399,-

FunStore
PC verze: 419,-

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Konec světa - kokoska50

editorial

Máme tu prosinec a s ním také pomalu se blížící se konec roku! Je to tak, rychle tu uteklo a další rok je za námi. Minulý měsíc jsme se tu pozastavovali nad tím, že už není moc co v GTA Online rozšiřovat a najendou tu máme obří Doomsday Heist! Něco co nikdo nečekal... opravdu velký update, který GTA Online potřebovalo. Jetpack se nám vrátil a již teď víme, že se nám vrátí i další kousky z historie. Přejme si abychom se dočkali ještě nějakých dalších parádních updatů i v příštím roce. Ještě před tím, vám ale přeju hlavně hodně zdraví a štěstí! Na viděnou zase příště!

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneřiOnline hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
Zing.cz
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Hodnocení her
Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!