Archiv novinek - GTA V / Grand Theft Auto 5 - na Gta.cz
Scorpions.cz | Cheater.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA 5

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama
Strana:<56789101112131415>
Jdi na: / 156

Máte rádi rychlá auta, adrenalin a počítačovou zábavu? Komerční sdělení| 27.11.2016 23:19

Máte rádi rychlá auta, adrenalin a počítačovou zábavu?

Legendární GTAčka hrál již asi každý z nás. Existuje několik variací této velice oblíbené hry, kde zajišťují hlavní roli rychlá auta a konec konců hlavně vy, jakožto hráč padouch, který prchá před muži zákona! Pojďme se ponořit trochu do historie a připomenout si základní informace.

 

Rockstar Games se inspirovala filmovým snímkem

GTA vydává společnost Rockstar Games, první série GTA spatřila světlo světa již v roce 1996 a zahrnuje patnáct samostatných her plus čtyři rozšíření. V tomto případě se ještě jednalo o 2D hru, která však na svou dobu poskytla spoustu zábavy a množství hodin herního vyžití.


A kde se vlastně vzal celý nápad? Herní společnost se jednoduše inspirovala snímkem Quentina Tarantina - Pulp Fiction, který byl uvedený v roce 1994, tedy necelé dva roky před prvním GTA, do kin.


Postupem času následovala spousta dalších dílů, které vždy přinesly nějaké novinky a obecně byly přijaty s velkým ohlasem a chválou.

 

Gangster ve velkém městě

Prostřednictvím GTA si spoustu lidí po celém světě vyzkouší roli gangstera ve velkém městě. V průběhu času hry budete postupně stoupat na hierarchii. Budete se seznamovat s kriminálním podsvětím velkoměsta, poznávat pro tuto oblast velmi důležité lidi, stanete se součástí nočního života – budete návštěvníky barů, diskoték a míst, kde se točí spousta peněz.


Mimochodem, pokud jsi příznivce herních automatů i v realitě, především těch online, hraj zdarma teď – vyzkoušej své štěstí!


Ale zpět k charakteristice GTA. Mimo hlavní mise lze být i o něco „hodnější“. Můžete zachraňovat ostatní lidi nebo hasit požáry, zkrátka ukázat své „lepší já“.
Obecně lze říci, že hra nabízí dostatečnou volnost a rozhodování se v daných situacích, které přináší. Podobně jako v životě k závěru lze dospět různými cestami.
 


Rockstar Games Mannequin Challenge Miroslav Biarinec| 27.11.2016 23:02

Pravděpodobně jste na internetu narazili na aktuální vlnu Mannequin chalange. GTA Series Videos přicházejí s verzí, kde najdete spoustu oblíbených postav z univerza Rockstar Games.
U jednoho stolu tak vidíme opravdu zajímavou partu! Roman, John Marston, Johnny Klebitz, Luis Lopez, Niko Bellic, Michael De Santa, Trevor Philips, Frankin Clinton s Chopem, Max Payne, Tommy Vercetti, Carl Johnson, Claude Speed a Jimmy Hopkins.
Netřeba víc dodávat, podívejte se na video sami. Za nás určitě palec nahoru! :-D


A pokud hledáte tip na nový wallpaper, tak tady je! (Download)

 


Najdi místo 2016 - 8. kolo Honza Svatoš| 26.11.2016 18:29

Výsledky 7. kola:

 

Dneska po obědě mě napadlo, podívat se, jestli někdo náááhodou neposlal email se správnou odpovědí. Načetly se mi nové zprávy a spadla mi brada! Tolik odpovědí, to tu ještě nebylo. Takže to bylo tak lehké? Asi ano :) No počkejte příště! :) Zde je mapa s řešením (totem v Tongva Valley) a výherci v pořadí, ve kterém přišly jejich odpovědi:

 1. Real Bone
 2. Ondřej "ice_B_" Přibylský
 3. Vladimír Uhrík
 4. Dave13666
 5. mr. smith
 6. Rickkeee-Janahornackova
 7. Mattsy
 8. SpeedyRacer10
 9. Tomas001cz
 10. EurosJKM
 11. Matúš Koščo

Průběžná tabulka výsledků bodování je k prohlédnutí tady.

 

 

Dvě otázky z emailů:

Jak dlouho soutěž potrvá?

Vyhodnocení chceme udělat týden před Vánoci, aby Vám výhry stihly přijít pod stromeček. Ale pak možná budeme pokračovat, pokud Vás to bude bavit. Jestli máte nápad, jak to udělat zajímavější, dejte vědět!

 

Diskriminace PS4 a XBOX hráčů?

Nikoli, nemusíte poslat přímo screenshot, stačí fotka z mobilu, s kvalitou si hlavu nelamte!

 

Zadání OSMÉHO kola:

 

Minule jsem uveřejnil první screen přímo od Vás a hned přišly další návrhy. Takže pokračuji v nové tradici a dnešní screen je opět od jednoho z Vás, konkrétně s přezdívkou Sam Herodes. Viděli jste podobný poutač? Pošlete vlastní screen místa, ideálně i s mapou nebo aspoň minimapou. Sam Herodes od nás dostává 2 body, jako kompenzaci, že se tentokrát nemůže zúčastnit pátrání po vlastním objevu ;)

A jako vždy,  pokud máte návrh na svůj tajemný screen, pošlete ho, třeba ho také přidáme do soutěže!

 


 

Pokud nevíte, o co se jedná, přečtěte si zadání a pravidla soutěže zde.


Najdi místo 2016 - 7. kolo Honza Svatoš| 24.11.2016 22:08

Výsledky 6. kola:

 

Tak jsem si naivně myslel, že třeba někoho nachytám. No tak ne :) Jasně, byl to screen to z GTA V, konkrétně je to reklamní poutač u fast foodu na Davis Quarz u Sandy Shore - vpravo je mapa, kdyby to někdo chtěl vědět úplně přesně. A zde jsou klasicky výherci v pořadí, ve kterém přišly jejich odpovědi - tentokrát je to slušná řádka lidí:

 1. Dave13666
 2. Vladimír Uhrík
 3. Rickkeee-Janahornackova
 4. Ford_CrownCZE
 5. mr. smith
 6. Mandingo_SK
 7. Real Bone
 8. EurosJKM
 9. SpeedyRacer10
 10. Matúš Koščo

Průběžná tabulka výsledků bodování je k prohlédnutí tady.

 

Zadání SEDMÉHO kola:

 

Dneska je to poprvé, co zveřejňuji screen od jednoho z Vás! Konkrétně ho poslal Ford_CrownCZE a je na něm moc pěkný totem. Takže jak těžké to tentokrát je? Viděli jste ho? Pamatujete si, kde byl? Pošlete vlastní screen místa, ideálně i s mapou nebo aspoň minimapou. Ford_CrownCZE od nás dostává 2 body, jako kompenzaci, že se tentokrát nemůže zúčastnit pátrání po vlastním objevu ;)

A jako vždy,  pokud máte návrh na svůj tajemný screen, pošlete ho, třeba ho také přidáme do soutěže!

 


 

Pokud nevíte, o co se jedná, přečtěte si zadání a pravidla soutěže zde.

 


Podzimní slevy na sérii GTA na Steamu! Miroslav Biarinec| 23.11.2016 20:06

Opět tu máme slevové šílenství na STEAMu a opět tu pro vás máme zajímavý tip jak ušetřit! Jsme tu již klasicky s upozorněním na nové slevy, které hlídáme za vás! A jak jinak, než slevy na sérii GTA!
Až do 29. listopadu potrvá tato zajímavá slevová akce! Doplnit si tak můžete konečně vaši sbírku série GTA! Na stránkách STEAMu najdete seznam her, kterých se slevy týkají. Tak hurá nakupovat! 

 


Například to jsou:
 • Grand Theft Auto V - 816 Kč - 29,99€ - 59,99
 • Grand Theft Auto IV: Complete Edition - 816 Kč - 8,99€ - 29,99€
 • Grand Theft Auto: The Trilogy - 7,49€ - 24,99€
 • Grand Theft Auto III, Vice City, San Andreas - 95 Kč - 3,49€ - 9,99€

Doplnit sbírku si můžete i o další skvělé hry od Rockstar Games jako Bully, L.A. Noire nebo Max Payne. Nemusíme je ani vypisovat - najdete je jednoduše zde. Slevová akce na STEAMu se samozřejmě týká tisíce titulů a každý si jistě vybere dle svého vkusu.


Strana:<56789101112131415>
Jdi na: / 156

vyhledávání

GTA V v prodeji!

Reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne

editorial

Máme tu konečně květen a pomalu, ale jistě blížící se...ale ano, prázdniny! Ještě před nimi bychom se ale měli dočkat nového většího updatu pro GTA Online s vojenskou tématikou. Uvidíme, kdy přesně přijde, ale očkáváme, že nebude odhaleno nějak moc dopředu. Tak se snad v červnu dočkáme jeho bližšího odhalení i vydání. V dubnu nás nejvíce potěšilo Grotti Turismo Classic, tak pokud jste ho minuli, zkuste Online zase zapnout ;). To by bylo v tomto krátkém editorialu téměř vše. Ještě trochu prozradím, že připravujeme dva projekty, s kterými již brzy přijdeme. Tak nám držte palce!

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneřiOnline hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
Zing.cz
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Hodnocení her

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!