Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA 5

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama
Strana:<910111213141516171819>
Jdi na: / 179

Reálná Země 10 Honza Svatoš| 12.01.2018 19:34

Zdravím,
s potěšením Vám oznamuji, že se pilně pracuje na Reálné Zemi 10! Datum vydání sice není stanoven, ale bude to někdy v druhé polovině roku 2018! Pojďme se podívat, co v nové verzi bude. (oznamuji jen věci, které na 100% budou = jsou již hotové a plně funkční). Na desítkách dalších věcech se teprve pracuje a budu je oznamovat postupně, tak jak se budou dokončovat a testovat.

Buď detektivem


Polici přibude několik detektivních případů. Vžijte se do role vyšetřovatele vražd. Budete přivolán na místo činu, které bedlivě ohledáte, hlavně mrtvolu a vyslechnete svědky. Výpovědi svědků a nalezené důkazy Vám otevřou další lokace s novými svědky a důkazy. Dávejte pozor a buďte bedliví při řešení kdo je vrahem, vrah může být kdokoliv a my musíte určit toho správného!


  

Z domu rovnou na ulici


Jak víte GTA interiéry neposkytují možnost vidět ven na ulici ani ho nijak ovlivnit. V Realné Zemi 10 bude vytvořeno prvních 191 domů u kterých bude možné se z okna podívat na ulici. Aby toho nebylo málo, je možné si do domu a na zahradu koupit nábytek z nabídky a libovolně si dispozičně rozmístit. U některého nábytku jde použit jejich speciální schopnost. Jako např v jednici se jde najíst. Lze pustit rádio (reálně), pomocí PC lze ovládat dům (zamknout ho, vyhostit návštěvu, vkládat zbraně a peníze,...), lze otevřít garážová vrata, atp…
Ostrovy


Dlouho očekávaná novinka, kterou hráči očekávají již několik měsíců. Ostrovy byly na serveru poprvé přidány v roce 2011 a poté v roce 2013 upgradovány na verzi v2.0. Nyní díky připravovanému sa-mp 0.3.8, který umožňuje přidávání vlastních vymodelovaných objektů je možné postavit doslova cokoliv. Takže budou vytvořeny úplně nové ostrovy v3.0. Na ostrovy budou časem přidělány i mise.Denní úkoly


Každý den se Vám vygeneruje náhodný úkol ke splnění. Plněním úkolů se plní série úkolů. Splnění každé série úkolů Vám odemkne speciální schopnost vozidla, o kterých jsem již dříve natočil video (https://www.youtube.com/watch?v=c-2Q-oWPOJk).
Hard like kissing a Cobra


Hard like a kissing a Cobra je speciální série denních úkolů. Úkoly jsou mimořádně těžké a zvládnout jej dokážou jen ti nejlepší hráči! Splněním této série obdržíte jednu z nejlepších výhod na Vaše vozidlo.

-Demolition man
    Mise z Vice City ve které musíte pomocí RC helikoptéry umístit bomby na barely aby jste odpálili budovu.
-Wall ramp
    Dráha kolmá k zemi po které musíte přejet odstředivou silou a svou řidičskou schopností se dostat až na její konec. Byť trať vypadá krátce, nenechte se zmást její obtížností!
-Hard Sanchez
    Mapa kde dostanete terénní motorku a musíte přejet přes ropovod po rafinérii. Opět mimořádně těžké!


   

Nové mise pro zaměstnání


V Reálné Zemi 10 přibudou nové mise pro různá zaměstnání, jakou jsou třeba mise odklizení padlých stromů za hasiče a hydratace suché země. Dále rybáři přibude možnost lovit ryby pomocí rybářských sítí. Dozorci zase možnost chodit obchůzky v době když vězni mají být v celách a zamezit tak případnému útěku z vězení.Hasta La Vista


Nový event, který je rozdělen na týmy. Jeden tým dostane kolo a druhý tým tahač. Úkolem kamioňáků je zamezit jakémukoliv cyklistovy dostat se do cílového checkpointu. Pokud se jim to podaří potom vyhrají. Cyklisti se naopak musí dostat do cíle (alespoň jeden z nich), aby vyhrál celý team.
Nové Seskoky


Budou přidány nové seskoky. Letadlo Vás vynese do výšin odkud seskočíte a musíte prolétávat checkpointy. Za každý sebraný checkpoint obdržíte body. Za cílový checkpoint prémiové body. Kdo má nejvíce bodů vyhrál!

A to je z toho, co je hotovo, vše. Ovšem se pilně pracuje na dalších updatech, o kterých Vás budeme průběžně informovat. Těšíme se na Vaší návštěvu!

ATomas
SuperParba.eu
 


Nové Lampadati Viseris, bonusy a slevy v GTA Online! Miroslav Biarinec| 09.01.2018 15:21

 

Máme tu úterý a s ním i nové auto! Dnes je jím Lampadati Viseris! Dvoudveřové sportovní auto, které bylo patrně inspirováno vozem De Tomaso Pantera. 
Viseris je od dnešního dne dostupné v GTA Online u Legendary Motorsport za 875 000$.
A jak Viseris vypadá v akci? Takhle!

Je nejrychlejším autem ve hře?
Dokonce to zatím vypadá (pokud nedojde k dalším úpravám kódu hry ze strany R*), že je Viseris krom povedeného kousku i sakra rychlým autem! Zdůrazňujeme, že se všemi možnými upgrady - naměřených 235,7 km/h z něj dokonce dělá vůbec nejrychlejší auto, a to nejen v kategorii Sports Classic! Je dokonce vůbec nejrychlejší ze všech aut! Ano tohle nenápadné auto, které nezruinuje vaši peněženku!
Další video však ukazuje, že rychlost auta 811 stejně Viseris nepřekoná. 811 tak patrně zůstane nejrychlejším autem ve hře.

 

Aktuální bonusy

V úvodu připomeneme, že se stále můžete vrhnout do oblíbeného adversary módu Slashers, který bude dostupný do 16. ledna. Tak moc neotálejte.

Teď k bonusům. Dvojnásobek GTA$ RP získáte v Lesterových Contact misích! A že jich je celkem dost! A to až do 15. ledna.

Aktuální slevy

Od dnešního dne můžete až do 15. ledna využít 25% slevy na následující položky.

  • 25% sleva na rogalo - Ultralight (na webu Elitas Travel)
  • 25% sleva na zbraně pro letadla
  • 25% sleva na následující úpravy a tuning vozidel: pancíř (armor upgrady), neony, světla, podvozky, prahy, spoilery a turba

PREMIUM RACE & TIME TRIAL
až do 15. ledna:
Premium Stunt Race – "Island Hopping" (pouze s Blazer Aqua)
Time Trial – "Maze Bank Arena"
Premiové závody najdete skrze Quick Job App ve vašem herním mobilu nebo přes žlutou značku Premium race na Legion Square. První tři získají extra peníze GTA$ a trojnásobek RP bez ohledu na to kolikátí jste závod dokončili. Time Trial najdete na mapě jako fialovou značku. Porazte daný čas a získejte extra odměnu GTA$ & RP.


Rockstar Games naplno pracují na nové hře! Miroslav Biarinec| 04.01.2018 11:00

 

Titulek může být trochu zavádějící. Teď je ale totiž více než jasné, že se ve studiích Rockstar Games naplno pracuje na nové hře, nebo dokonce na více nových hrách! Což by byla ještě lepší varianta. Takže hře nebo hrách! :-)
Samozřejmě nikdo nezná přesné detaily, a tak dokud nám sami R* něco málo neprozradí, není jisté vůbec nic. Ale můžeme trochu zapřemýšlet a odhadnout, co by se tak mohlo uskutečnit. Berte tedy tento článek stále jako spekulaci. Pojďme se na to celé podívat.

V různých studiích - pobočkách Rockstar Games se před rokem moc nových pracovních příležitostí nenabízelo. Teď se situace dramaticky změnila a v R* hledají opravdu velkou spoustu nových lidí. No a čím to může být způsobeno? Dodělávky Red Dead Redemption 2 a přípravy masivního multiplayeru Red Dead Online mohou být první možností. Ty ale patrně padají hlavně na studio Rockstar San Diego.

 

Rockstar San Diego

Tady aktuálně probíhá nábor velké řady pracovních pozic. Od analytiků přes animátory až po herní vývojáře.
Soudě podle historie tohoto studia se může jednat skutečně o dodělávky Red Dead Redemption 2 s Red Dead Online, ale také možné dílčí práce na jiné hře (GTA?). K Red Dead Online se můžeme vrátit. Po úspěchu a hlavně velkých zkušenostech s GTA Online, které v R* mají se vývoj hlavní části Red Dead Online jistě povedl. Teď se pravděpodobně může pracovat na jeho dokončení.

 

 

Rockstar Toronto

Po uzavření studia ve Vancouveru v roce 2012 převzalo dané projekty studio v Torontu. I to aktuálně nabírá nové zaměstnance v různých pozicích. Co za tím může být? Rockstar Toronto má pod palcem Maxe Paynea a hru Bully.
Pracovní pozice nabízejí opět práci na hru v otevřeném světě. (Podobné pozice byly pro toto studio již letos nabízeny!) Takže se bude jednat o Maxe Payne 4 v otevřeném světě, a nebo se vrátíme do školních lavic s hrou Bully? (Vzpomeňme na "uniklé" artworky z možná zrušeného Bully 2?)
Uvidíme časem na čem se v tomto studiu pracuje, začalo pracovat, nebo se již snad možná něco dokončuje? :-)

 

Rockstar North

Možná nevíte o tom, že GTA V bylo oznámeno v říjnu roku 2011 kvůli úniku z důvěrných souborů Rockstar Games. První odhalení hry mělo přijít až o rok později v roce 2012. Ale kvůli odhalenému úniku se muselo přijít s rychlejším představením a také prvním trailerem. Na samotné vydání hry jsme museli pak čekat dva roky, což R* v plánu neměli. Zajímavé, že?
Po dalším nabírání nových vývojářů, které se akutálně koná i u studia Rockstar North lze tak trochu odhadnout, že se i tam děje něco velkého. Ano, míříme na sérii Grand Theft Auto.
Rockstar North od roku 1998 vyvíjeli hlavně sérii GTA. A za těch 20 let si studio odskočilo jen k Manhunt a Manhunt 2. Teď je více než jisté, že série GTA prostě musí pokračovat a tak i my očekáváme, ba dokonce budeme jisto jistě tvrdit, že se právě tam na GTA 6 pracuje. Dokonce můžeme tvrdit, že už hra existuje a velmi tvrdě se na ní pracuje. Pracovní nabídky na 3D animátory modelů a textur vozidel a prostředí, herní programátory a také specialisty na 3D animace obličejů a další a další pozice naše tvrzení jasně podpořují.
Dokončí tedy studio za tento rok celé GTA 6? Přijde tedy oznámení vydání GTA 6 příští rok na podzim? Na tyto otázky zatím odpověď neznáme. Na GTA 6 se ale obrovsky těšíme!
Tipovat můžeme napříkad vydání na rok 2020. To by bylo dva roky po vydání RDR 2.
(Oficiálně stále nebylo ale zatím vůbec potvrzeno.)
Je tedy na druhou stranu možné, že se na všem kolem dalšího GTA teprve začíná pracovat a nakonec budeme čekat ještě další roky. Odchod Leslieho Benziese jistě také studio jako celek poznamenal a patrně nějakou dobu trvalo než se vše uklidnilo. Čas ukáže...


Pro zajímavost: Před 10 měsíci byla vyhlášena jen jedna nabídka na pracovní pozici. Před 5ti měsíci jich bylo už 50. Minulý měsíc 100 nabídek.

 

Brali byste třeba návrat do Vice City? :-)

GTA 6 později... teď ale přijede RDR 2
Pracovní pozice, a ne málo, vypsala i pobočka v Indii. V dalších studiích můžeme vyzdvyhnout nabídku hlavního studia Rockstar Games v New Yorku na specialistu v editaci videa. Ta naznačuje posílení týmu pro marketing (ten je také posílen) pro Red Dead Redemption 2. RDR 2 bude teď přicházet se spoustou trailerů a dalších materiálů, protože se jeho vydání už rychle blíží.
Ostatní pozice mohou a nemusí být spojeny s RDR 2, stejně tak jako s GTA 6.

Děkuji pokud jste dočetli až sem. Již brzy se pustíme do dalších spekulací a zkusíme odhadnout další zajímavé věci nejen kolem GTA 6. Zůstaňte naladěni.

 


Nový Annis Savestra a další sněžení v GTA Online Miroslav Biarinec| 02.01.2018 14:23

 

Máme tu další přírůstek do vozového parku. Dnes je jím Annis Savestra. Dvoudveřové kupé, patrně inspirováno Mazdou MX3 ze sedmdesátých let. Cena se nám vyšplhala u Legendary Motorsport poměrně vysoko, a to na 990 000$. Kupce si však jistě najde.
A v celé své kráse si ho můžete prohlédnout na následujícím videu.

 

Stále běží - dvojnásobek GTA$ & RP v Occupy a Slashers

V adversary módech Occupy a Slashers stále získáte bonus ve formě dvojnásobku GTA$ & RP, a to až do 8. ledna! Využijte dokud je čas ;)

 

Sníh, sníh a sníh?

Ano! V GTA Online stále sněží! Dnešek je ale dnem posledním. Zíra se již sněhu nedočkáme. Čas konečně přijít s novým teréním vozem Komacho? Uvidíme... 

Nové slevy 

  • Interiéry MOC - 50% sleva
  • Coil Cyclone - 30% sleva
  • Grotti Visione- 30% sleva
  • FH-1 Hunter - 25% sleva (obě ceny Buy It Now & Trade price)
  • P-45 Nokota - 25% sleva (obě ceny Buy It Now & Trade price)
  • HVY APC - 25% sleva (obě ceny Buy It Now & Trade price)
  • Ocelot Ardent - 25% sleva

PREMIUM RACE & TIME TRIAL
Do 8. ledna:
Premium Stunt Race – "Duel" (Kategorie Muscle)
Time Trial – "Up N Atom"

Premiové závody najdete skrze Quick Job App ve vašem herním mobilu nebo přes žlutou značku Premium race na Legion Square. První tři získají extra peníze GTA$ a trojnásobek RP bez ohledu na to kolikátí jste závod dokončili. Time Trial najdete na mapě jako fialovou značku. Porazte daný čas a získejte extra odměnu GTA$ & RP.


Nový Overflod Autarch, Slashers módy a novoroční dárky Miroslav Biarinec| 26.12.2017 17:47

Sníh je již pryč, tak není důvod nepokračovat v zajetých kolejích. Máme tu nové auto a návrat adv. módu Slashers.

 

Další úterý a další nové auto. Overflod Autarch jsme Vám již ukazovali a tak je konečně tady. V GTA Online jej nyní koupíte za 1 955 000$.

V akci ho uvidíte v TOMTO videu. Stojí sice dost peněz, ale je to rozhodně krásné auto!


Adversary mód Slashers

 

Pro většinu opravdových hráčů asi již notoricky známá věc. 
Klasický adversary mód Slasher je zpět a to s malou změnou! 2 týmy proti sobě zůstávají. Slashers, vyzbrojeni mačetou a brokovnicí  a Hunted, kteří jsou vyzbrojeni baterkou a termovizí. Teď je tu ale novinka. Role každého týmu se po minutě prohodí, dokud jeden tým nepadne. Získejte v nové variantě Slashers dvojnásobek GTA$ & RP až do 8. ledna!

Oslavy nového roku a další sněžení v GTA Online

S koncem roku je na čase se ohlédnout za vším co nás v GTA Online potkalo. Měli jsme tu řadu velkých updatů a spoustu nového obsahu - Cunning Stunts: Special Vehicle Circuit, Gunrunning, Smuggler's Run a také Doomsday Heist. A to se musí přece na konec tohoto plodného roku oslavit! V následujících pár dnech se dostane na dalších pár dárků a bonusů a také opět napadne sníh. Užívejte!


Strana:<910111213141516171819>
Jdi na: / 179

vyhledávání

GTA V v prodeji!

Reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne

editorial

Listopad je skutečně ve znamení Red Dead Redemption 2. Na GTA Online se sice nezapomíná, ale updaty jsou bohužel už jen rutinou. Nezbývá než doufat v něco většího. Minimálně o vánoční update bychom přijít neměli. Vrátím se zpět k RDR 2 a pozvu vás také na RedDead.cz. Nový web věnovaný této hře. Tak pokud hrajtete, plánujete hrát, nebo vás hra jen zajímá budete vítáni. Na viděnou v prosinci!

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!