Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA 5

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama
Strana:<1011121314151617181920>
Jdi na: / 179

Šťastné a veselé Vánoce přeje GTA.CZ! Miroslav Biarinec| 24.12.2017 09:01

 

Dnes začneme zlehka. O vánočním updatu do GTA Online se již napsalo hodně. Dnes tam čekejte samozřejmě další dárečky. Vše ostatní a podstatné se dočtete v předchozích dvou novinkách.

 • Dárky v GTA Online 24. prosince: maska Odious Krampus, odpalovač ohňostroje, 10x rakety do odpalovače a jedno náhodně generované tričko!

Teď ale jedno malé poděkování a přání.
Děkujeme všem našim čtenářům, že jste tu s námi a že s námi stále hrajete sérii GTA.
Celý rok nám zase uběhl jako voda a máme tu Vánoce. Pro někoho už konzumní svátek. Podle mě je to ale na každém, jak si Vánoce udělá a jak je chce slavit. Ovlivnit to může každý a každý si tak může užít "své" svátky. Dnes bych Vám chtěl jménem celého GTA.CZ tradičně popřát hezké Vánoce, přesně takové jaké je chcete mít a samozřejmě taky kupu dárků pod stromečkem, které vám udělají hlavně radost. Užívejte tu kouzelnou atmosféru, klid a své blízké. Vše co je pro vás důležité. Tak šťastné a veselé! Vaše GTA.CZ


Vánoční dárky, sníh, Streiter i Hermes! Miroslav Biarinec| 22.12.2017 23:14

 

Festive Surprise pokračuje! A samozřejmě v úvodu tohoto pokračování nesmí chybět nové auto! Již jsme ho ukazovali čtenářům na našem faceboou, tady ho ale rádi znovu připomeneme. Fanoušky a kupce si jistě najde. Je jím Benefactor Streiter! Síla pro milovníky 4x4 uvnitř sportovního SUV! To je Streiter. Za 500 000$ jej najdete u Southern San Andreas Super Autos.

Sněžení v jižním SAN ANDREAS!
Ano v GTA Online již sněží!
Když jste dnes vykoukli ze své kanceláře, či bytu v GTA Online jistě jste zpozorovali jistou změnu. Začalo již sněžit! Meterologové jsou v šoku a předpovídají další sněžení i nízké teploty na několik dalších dní. Vykoušejte koulování a nezapomeňte pořídit vánoční fotky! A to nejen kvůli soutěži Snapmatic #FESTIVESURPRISE2017 (o ní jsme psali v minulé novince). Zábava může začít!
 

Dárky pro všechny!

Festive Surprise bude taky o dárcích! A ne ledajakých!

Ať už jste byli během roku hodní, nebo zlí, dárky tu jsou pro všechny v GTA Online! Dnes je to 5 polepů pro jetpack Thruster, a již v pondělí 25. prosince bude hlavním dárkem Albany Hermes (a mnohem víc!) pouze za to, že se do GTA Online přihlásíte! Tak nezapomeňte, již v pondělí je tu návrat kultovního vozu Hermes!
Nezapomeňte ale také na slevy a aktuální bonusy.

Šťastné a veselé Vánoce!

 


Vánoce v GTA Online! Festive Surprise je tady! Miroslav Biarinec| 19.12.2017 14:11

 

Festive Surprise je tu! Pojďme slavit Vánoce!

Konečně se nám přiblížily Vánoce a ani v GTA Online letos nebude vůbec smutno. Ba právě naopak! Máme tu řadu dárků a novinek! Pojďme se na všechny podívat.
Jistě jste si již všimli, že jako první zaplnili vánoční stromky všechny kanceláře, byty a další nemovitosti. Stejně tak i na obvyklém místě najdete tradiční velký vánoční strom a to rozhodně není vše!


Sníh?! Bude v GTA Online sněžit? 

Předpověď počasí hlásí velké ochlazení na nadcházející víkend! Pořádně se oblečte, bude mráz a bude sněžit! :-)

 

Obchody naskladnili vánoční zboží

Je to tak! Obchody v Los Santos konečně naskladnili vánoční zboží! Vánoční masky, oblečení a doplňky můžete již vesele nakupovat! Najdete mezi nimi staré známé kousky, ale i novinky! Novinkou je např. bodysuit v několika variantách.
V následujících dnech se dočkáte ale také dárků! Masky a i dalších věcí, které vám přijdou vhod očekávejte po přihlášení do GTA Online před i na Štědrý den ;-).


Ubermacht SENTINEL CLASSIC

V nedávné novince, kde jsme Vám detailně ukazovali nevydaná auta, jsme se rozplývali nad Sentinelem. Klasikou inspirovanou ikonickým BMW e30 M3. No a už ho tu máme! Za 650 000$ jej najdete u Southern San Andreas Super Autos.
No není tohle coupé super?

 

Nový adversary mód OCUPY s 2xGTA$ & RP

 

Occupy je nejnovějším adversary módem v GTA Online, kde vítězství  závisí na ovládnutím dané zóny - daného území a získání bodů. Ostatně vše uvidíte na přiloženém videu. Vyzkoušejte nový adversary mód OCUPY s 7 novými mapami a získejte v něm dvojnásobek GTA$ & RP až do 8. ledna.

 

Vánoční slevy
Sněhová vánice se teprve blíží, ale už teď přinesla alespoň velké slevy! Pořídit bunkr s 30% slevou? To by šlo!


Nemovitosti

 • Arcadius Business Center – 30% sleva
 • Fort Zancudo Hangar 3499 – 30% sleva


Luxusní dopravní prostředky

 • Jachty – 30% sleva na všechny modely!
 • Pegassi Zentorno – 30% sleva


Bojová vozidla

 • Obrněná Karin Kuruma (Armored) - 30% sleva (obě ceny Buy It Now & Trade price)
 • Nagasaki Buzzard – 30% sleva
 • HVY Insurgent – 30% sleva (obě ceny Buy It Now & Trade price)


PREMIUM RACE & TIME TRIAL
19. - 25. prosince
Premium Stunt Race - "H200" (kategorie Sports)
Time Trial - "Sawmill"

26. prosince - 1. ledna
Premium Stunt Race - "Double Loop" (kategorie Super)
Time Trial - "Cypress Flats" 

 

#FESTIVESURPRISE2017 SNAPMATIC SOUTĚŽ
JAKO KAŽDÝ ROK, TU MÁME TAKÉ TRADIČNÍ SOUTĚŽ!
Stačí nové fotky otagovat #FESTIVESURPRISE2017 na Social Clubu a jste v soutěži o jednu z pěti odměn ve výši GTA$1,000,000. Soutěžní fotky musí být uploadnuty od dnešního dne do 1. ledna. V novém roce se dozvíme vítěze.Vánoce v GTA Online s dárky před Festive Surprise Miroslav Biarinec| 15.12.2017 18:30

 

Vánoce už jsou skoro tady!!!
A ani letos nezůstane GTA Online bez dárečků! Dokonce jich bude letos ještě víc než obvykle! Pojďme se na to podívat!

DÁRKY KAŽDÝ DEN V GTA ONLINE: 15. - 18. PROSINCE
Budou Vánoce! To je důvod k rozdávání radosti! K rozdávání dárků! R* jich pro nás pár má! Pojďme si odpočítat pár dní do vánočního updatu - Festive Surprise! Ten vyjde již 19. prosince!!!
A jak si tedy čekání zkrátíme? No těmi dárky!

 • Pátek, 15. prosince:  Rockstar Black Out tričko a nová neprůstřelná vesta
 • Sobota, 16. prosince: Černá Warstock Cache & Carry mikina a 25 přísavných/lepivých bomb
 • Neděle, 17. prosince: Rockstar White Out tričko a doplnění snacku v invt.
 • Pondělí, 18. prosince: Vibrant Check pyžama a Smoking Jacket + doplnění munice na max

A nezapomeňte na bonus ve formě 2x GTA$ výplat pro Associaty (pomocníky CEO) nebo Bodyguardy a také na Ammu-Nation 25% slevy do 18. prosince na:

 • SMG, pistole, brokovnice, sniperky, samopaly, vesty, výbušniny a vrhací zbraně , Luxury Finishes


CRIMINAL ENTERPRISE STARTER PACK JE NYNÍ DOSTUPNÝ!
Pro ty, kteří jsou v Los Santos noví je tu Criminal Enterprise Starter Pack! Criminal Enterprise Starter Pack je nejrychlejší cestou jak naskočit do zločinu v GTA Online! Začněte s byznysem díky kancelářím od Maze Bank West Executive Office, nebo spusťte výzkum ve svém bunkru! Detaily najdete zde: PlayStation 4 | Xbox One | Warehouse | Steam

 


Objevte Double-Action Revolver v GTA Online! Miroslav Biarinec| 15.12.2017 17:08

 

Šíří se zvěsti o ztracené cenné zbrani v GTA Online! Poklad čeká jen na odvážné! 

Treasure Hunt začíná

Sledujte svůj iFruit mobil a čekejte na speciální email, který obsahuje první vodítko, a poté sledujte stopy, abyste získali velmi speciální Double Action Revolver v GTA Online! První vodítko se bude skrývat na jedné z 20ti možných lokací! Nejedná se vždy o stejné místo. Lokace se také střídají v případě, že hledání nedokončíte a GTA Online opustíte. Poté čekejte nový email s odlišnou lokací. A jakmile první lokaci najdete (na mapě žlutý otazník), pokračujte v hledání za dalším tajemným místem, které vás dovede za touto vzácnou zbraní!

Jakmile získáte svůj Double-Action Revolver zdarma, dokončete Headshot Challenge ve Freemodu a získtejte za to odměnu 250.000$ a dokonce si tuto zbraň odemknete pro Red Dead Redemption 2 na PlayStation 4 a Xbox One! (Při použití stejného účtu Social Club.)


No a pro ty, kteří si zábavy nechtějí tolik užít, ale chtějí spíš vědět co vše hledání obnáší je tu také video.


A nakonec je tu i souhrn všech 20ti lokací. Video vám pomůže identifikovat přesné místo s první indicií, ale obejdete se samozřejmě i bez něj. Jedna z lokací čeká i na Vás! Tak hurá za revolverem!


Strana:<1011121314151617181920>
Jdi na: / 179

vyhledávání

GTA V v prodeji!

Reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne

editorial

Listopad je skutečně ve znamení Red Dead Redemption 2. Na GTA Online se sice nezapomíná, ale updaty jsou bohužel už jen rutinou. Nezbývá než doufat v něco většího. Minimálně o vánoční update bychom přijít neměli. Vrátím se zpět k RDR 2 a pozvu vás také na RedDead.cz. Nový web věnovaný této hře. Tak pokud hrajtete, plánujete hrát, nebo vás hra jen zajímá budete vítáni. Na viděnou v prosinci!

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!