Archiv novinek - GTA V / Grand Theft Auto 5 - na Gta.cz
Scorpions.cz | Cheater.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA 5

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama
Strana:<23456789101112>
Jdi na: / 162

Dewbauchee Vagner a Den nezávislosti v GTA Online! Miroslav Biarinec| 30.06.2017 16:10

A máme tu konečně další, zbrusu nový, obsah pro GTA Online! Pojďme se tedy na horké novinky podívat. A je toho dnes celkem hodně!

NOVÉ SUPERAUTO: THE DEWBAUCHEE VAGNER

 

VAGNER je zpráva z budoucnosti: máte zpoždění.

Nejnovější stroj z budoucnosti! To je superauto Vagner z laboratoří Dewbauchee R&D. Je stvořen pro jediné: pro rychlost! Najdete jej jako vždy na webu Legendary Motorsport.

A na videu zjistíte zda je, nebo není nejrychlejším autem ve hře!

 

NOVÝ ADVERSARY MÓD: DAWN RAID

Dvojnásobek GTA$ & RP v tomto adv. módu můžete využít až do 10. července! A o čem tento mód vlastně je? Nejlépe vám jistě řekne video. A nebo jej hned sami zkuste!


SPECIÁLNÍ BONUSY: DEN NEZÁVISLOSTI JE ZPĚT! (OBSAH LOŇSKÉHO UPDATU), NOVÁ TRIČKA K ODEMČENÍ, NOVÉ POLEPY PRO PATRIOTY, ....

 

Vyvěšte vlajky! Patrioti by se měli začít chystat! Odpalovače ohňostroje, klasické outfity, Western Sovereign a Liberator Monster Truck jsou zpátky až do 10. července! A to s 25% slevou!
Plus se tento rok připojí také nové patriotické polepy pro vaše Mobilní Operační Centra a Mk II výzbroj.

 

 

Trička k odemčení na oslavu Dne nezávislosti


Přihlaste se od této chvíle až do 10. července do GTA Online a získáte zdarma tato exkluzivní trička! Obě nová trička si můžete koupit i fyzicky v R* Warehousu.


Oslavy na vodě

Pokud chcete slavit také na vodě, tak je tu pro vás nabídka Docktease s 50% slevou na modifikace jachet a také:

 • Pisces: 25%
 • Orion: 30%
 • Aquarius: 35%
 • modifikace jachet: 50% sleva
 • VŠECHNY lodě na Docktease: 25% sleva
 • Cunning Stunts oblečení & tetování: 25% sleva

PREMIUM RACE & TIME TRIAL
Od 30. černa do 3. července:
    Premium Race - "Spinner" (lSuper)
    Time Trial - "Fort Zancudo"

Od 4. července do 10. července:
    Premium Special Vehicle Race - "Atmosphere" (Rocket Voltic)
    Time Trial - "Storm Drain"


OpenIV žije! Vše urovnáno, módy pokračují! Miroslav Biarinec| 26.06.2017 22:05

Jistě jste celou kauzu kolem OpenIV zaznamenali a my jsme se snažili vám naservírovat konečně pravdivé info o tom jak to celé probíhalo.
Teď tu máme snad (uff prozatím) konec této kauzy. A je to dobrý konec!

Tvůrce OpenIV se nejprve opřel do Take Two, že jeho OpenIV skutečně nemohlo narušovat GTA Online a že T2 lžou ve svém tvrzení. Nakonec však i on připustil, že nástroj mohl pomoci k vývoji aplikací, které do Onlinu zasahovali.
Mezitím se na STEAMu stále objevovali negativní recezne a hra v hodnocení padala a padala strmě dolů! Současně i online petice, o keré jsme psali minule, sbírala další a další tisíce podpisů. A všichni hráči jen čekali jak to celé dopadne.

 

Rockstar Games to konečně zachránili! Respekt +
Do toho se však konečně vložili samotní Rockstar Games. A Rockstaru celá tahle situace jistě nebyla jedno. Módování k GTA prostě patří a v R* chtějí mít se svými fanoušky jistě dobré vztahy... Přišlo tak konečně prohlášení a vše je urovnáno.
V oficiálním prohlášení slíbili, že Take Two nebudou právnicky zasahovat ani podnikat jiné kroky proti módům pro GTA 5 na PC a samozřejmě jejich autorům, pokud jsou módy vytvořeny pro singleplayer a neporušují další podmínky (duševní vlastnictví, nekomerčnost).
Takže ano, bitva je u konce! Je vyhráno! OpenIV dále žije a modifikování singlu může směle pokračovat!
Modifikace upravující multiplayer - GTA Online - jsou tedy logicky stále zakázané a my jsme rádi, že právě proti těmto budou vývojáři dále bojovat.

Děkujme tak právě R*, kteří vnesli do celé situace pořádek. Máte u nás velký respekt! Děkujeme za záchranu dalšího módování s OpenIV!

OpenIV odpovědělo

Ano, i nástroj OpenIV odpověděl. A to hned novou aktuální verzí! :-)

 


Teď už jen dát dopořádku hodnocení hry na STEAMu, které třeba nakonec také pomohlo, kdo ví...  a můžeme se těšit třeba na update ke Dni nezávislosti pro GTA Online!


Bully 2 na artworcích? Miroslav Biarinec| 22.06.2017 17:11

Včera jsme vás na našem facebooku informovali o remasteru L.A. Noire a teď tu máme info o Bully 2! Na internet se dostaly údajné a zatím velmi věrohodně vypadající artworky a conceptarty pokračování legendární hry Bully! Všechny je najdete na twitteru zde - https://twitter.com/Bully2Info
No uvidíme zda se od autora účtu na twitteru dočkáme něčeho dalšího, protože byl vývoj hry údajně již před vydáním GTA 5 zastaven. Těžko tedy říct, zda se vysněného comebacku někdy dočkáme... ale hezké by to bylo.

     

Ale třeba zas tak smutnit nemusíme! S vzrůstajícími spekulacemi kolem pokračování Bully jsme vypátrali jednu zajímavost.
Týká se samozřejmě Rockstaru, který by na hře měl pracovat, nebo alespoň pracoval a později dal k ledu, to samozřejmě nevíme. Nicméně z posledních nabízených pozic právě v pobočce Rockstaru - Rockstar Toronto je také jedna, která nabízí práci pro vývojáře na projektu s otevřeným světem!
A Rockstar Toronto pracovalo na titulech jako The Warrior’s (2005), Max Payne a Max Payne 2 (2001 a 2004) a hádáte správně na legendární hře - Bully! Konkrétně na portu pro Xbox 360 a Wii, ale to v tomto okamžiku nehraje tak velkou roli. Rozhodně s prvním dílem již pracovali a teď se nabírají další vývojáři pro další titul s otevřeným světem a my to tipujeme právě na Bullyho.
No rozhodně budeme další spekulace a další informace dál sledovat a brzy vám snad přineseme ještě lepší zprávy. ;-)


OPEN IV bylo zakázáno! Je tu konec módů? Miroslav Biarinec| 20.06.2017 14:14

 

Ano, čtete správně. A možná jste již narazili na zprávy o tom, že je tu konec módů.
Pojďme se na to podívat tentokrát rozumně. Nebudeme tu hrát na clickbait bulvár, a řekneme vám fakta. Je tu konec OpenIV? Ano, pro teď je tu skutečně konec OpenIV. Nástroj, který dobře známe, my co sérii GTA hrajeme již pěknou řádku let, končí. Modifikace, které tento nástroj využívali tak skutečně již skrze něj nenainstalujete. Přišli jsme o hodně... není to ale konec.

 

Je tu konec OpenIV? Po téměř deseti letech bohužel ano.
Je tak módování GTA 5 u konce? Bylo zakázáno? Ne!


Pojďme se na to celé podívat hezky znovu od začátku.

Komunita, který OPEN IV tvoří a aktuálně připravovala také velký mód Liberty City do GTA V (EXLUZIVNÍ ROZHOVOR s OpenIV teamem, právě o tomto módu jsme vydali tady) se na svou práci, která byla ohromným koníčkem samozřejmě z ničeho nic nevykašlala. Jsou tu jiné důvody.
Není potřeba je nijak zvlášť pitvat, je to jednoduché. Take Two, kteří vlastní mimo jiné i vydavatele Rockstar Games (GTA) odeslali týmu OpenIV skrze právníky dopis a právě v něm se odvolávají na to, že software - nástroj OpenIV porušuje podmínky použití a napomáhá k překonávání ochrany jejich produktu, což porušuje také v neposlední řadě také zakony dané země. Proto musejí s aktivitami skončit, jinak se půjde k soudu.
Autoři OpenIV se sice bránili tím, že OpenIV zasahoval do Single playeru, a pro Multiplayer nebyl nástroj vytvořen, nicméně nechtějí riskovat své peníze a pouštět se do bitvy s armádou právníků Take Two, a tak projekt OpenIV skutečně ukončili a nyní je stažen ze všech oficiálních zdrojů, kde byl dostupný ke stažení.
Celá situace mrzí a štve tisíce hráčů, kteří nástroj využívali k módování, které bylo vždy součástí série GTA, ať se to lidem v Take Two líbí nebo ne.

Vyjádření Rockstaru - módy nevadí, ale tady jde o GTA Online

I to třeba trochu pomohlo a Take Two s Rockstar Games přeci jenom přišli s vyjádřením. V tom uvedli, že nejsou proti módům pro Single-player, ale že bohužel OpenIV umožňuje tvůrcům škodlivých módů vytvářet s jejich módy nekalosti v GTA Online. Současně však uvedli, že hledají možnosti jak komunitě móderů umožnit si hru dále modifikovat pouze v Single-playeru, aniž by bylo možné cokoliv upravovat v GTA Online. Rozhodnuti jsou také jednat s komunitou jak by mohla dále fungovat a nemělo to dopad na GTA Online.

Jak toho lze docílit nikdo neví. A asi ani samotní vývojáři to nebudou tak úplně vědet, protože je GTA V "staré" již pěkných pár let a stále se potýká s problémem cheatrů v GTA Online. Uvidíme tedy, zda se vůbec nějaké řešení najde.
Je však pravda, že se v R* snaží nějak situaci řešit...
Přišli jsme tak o OpenIV. T2 jej zabili a další verze po dalším updatu se nedočkáme (alespoň ne na stránkách OpenIV).  Ostatní modifikace do hry dostanete a uvidíme co všechno si ještě najde cestu :-).
Módování série GTA jen tak neskončí...

 

Hráči se bouří!

Po tom co se událo, se celá komunita hráčů samozřejmě začala bouřit. Vznikla dokonce i petice, která čítá již 58tis podpisů. Najdete ji zde. Mezitím se další hráči a módeři pustili do GTA 5 na STEAMu, kde sepisují negativní uživatelské recenze a v několika málo dnech, kleslo hodnocení hry na historické minimum. A velký počet negativních recenzí hry na STEAMu hlavouny z Take Two třeba trochu trápit bude.
Na grafu je vidět ten markantní propad lépe :-).


DLC Gunrunning právě vychází! Miroslav Biarinec| 13.06.2017 12:32


 

Tak jsme se konečně dočkali! Máme tu další velký update (PC 1,79GB) pro GTA Online! Je tu update Gunrunning!
Bunkry, zbraně a těžká vojenská technika společně s mobilními operačními centry!

Dominujte v nelegálním obchodu se zbraněmi v oblasti jižního San Andreas! A vaše kariéra začíná pořízením bunkru. Právě tyto podzemní pevnosti jsou základem tohotu updatu a bunkr je základnou pro všechny aktivity, které přináší update Gunrunning. Každý z nich je vybaven PC terminálem, kterým se dostanete do sítě Disruption Logistics. Bukr lze také dovybavit střelnicí a provádět další úpravy.
Jako CEO, MC President nebo VIP se pustťe do začátků - pořiďte bunkr a začněte najímat zaměstnance k výrobě zbraní, výzkumu nových upgradů, nebo rozdělením času pro obě oddělení najednou.


 

A co vše update GUNRUNNING přináší? Tady je seznam novinek:

Nová technika ve Warstock:

 • APC: $2,325,000 – 3,092,250
 • Dune FAV: $850,000 – $1,130,500
 • Half-track: 1,695,000 – $2,254,350
 • Oppressor: 2,650,000 – 3,524,500
 • Weaponized: 1,585,000 – 2,108, 050
 • Anti-aircraft: 1,400,000 – $1,862,000
 • Ballistic equipment: $500,000

 

Bunky:

 • Paleto Forest Bunker: $1,165,000
 • Raton Canyon Bunker: $1,450,000
 • Lago Zancudo Bunker: $1,550,000
 • Chumash Bunker: $1,650,000
 • Grapeseed Bunker: $1,750,000
 • Route 68 Bunker: $1,950,000
 • Grand Senora Oilfields Binker: $2,035,000
 • Grand Senora Desert Bunker: $2,120,000
 • Smoke Tree Road Bunker: $2,205,000
 • Thomson Scrapyard Bunker: $2,290,000
 • Farmhouse Bunker: $2,375,000

A mnohem víc:

 • 4 nová vozidla v Legendary Motorsports pro Story mód a GTA Online: Pegassi Osiris, Albany Virgo, Benefactor Stirling GT a Enus Windsor
 • 2 letadla v Elitas Travel pro Story mód a GTA Online: Buckingham Luxor Deluxe a Buckingham Swift Deluxe
 • Všechny nové dopravní prostředky jsou okamžitě k dispozici ke koupi v story modu na konzolích Xbox One, PS4 a PC a v GTA Online pro všechny platformy!
 • Combat PDW přidán do Ammu-Nation pro story mód a GTA Online
 • 15 nových tetování
 • Stovky nových kousků oblečení a doplňků ve všech obchodech jak pro mužské i ženské postavy
 • Nové účesy
 • Alternativní designy pro Enus Windsor jsou dostupné v Los Santos Customs pro story mód a GTA Online

Nový obsah pouze pro PS4, Xbox One a PC:

 • Aktivity v GTA Online pro pasažéry Luxor Deluxe a Swift Deluxe jsou k dispozici ve first person- Drinking Champagne (Obě letadla), Smoking Cigars (Luxor Deluxe), Browsing Internet (Swift Deluxe)
 • Luxusní nové ražby a designy pro zbraně pro story mód a GTA Online:
  Yusuf Amir Luxury Finish pro Assault Rifle, Carbine Rifle, Pistol, SMG, Marksman Rifle, a Micro SMG
  Gilded Gun Metal Finish pro Advanced Rifle, AP Pistol, Sawed Off Shotgun
  Etched Wood Grip Finish pr Heavy Pistol a Sniper Rifle
  Platinum Pearl Deluxe Finish pro Pistol .50

 

Přijde druhá část updatu Gunrunning?

Ano!
Update bohužel nepřinesl všechny novinky o kterých víme. Tady je seznam vozidel, kterých se ale dočkáme příště!
Ano Cheetah Classic, na které jsme spoustu z vás nalákali na našem facebooku, je bohužel ve hře zamčené...

Ardent - $1,150,000
Cheetah Classic - $865,000
Nightshark - $1,245,000
Torero - $998,000
Vagner - $1,535,000
XA21 - $2,375,000

A tady máme dokonce video oněch doposud nezveřejněných vozidel! (Cheetah Classic ♥)


Strana:<23456789101112>
Jdi na: / 162

vyhledávání

GTA V v prodeji!

Reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne

editorial

Listopad pomalu utíká a blíží se nám vánoční svátky. I ty se s jistotou promítnou opět do GTA Online, kde se můžeme těšit především na sněhovou nadílku. Uvidíme čím nás R překvapí dál v novém roce. Z neutuchajících velmi dobrých prodejů GTA V a potažmo Onlinu lze tak trochu soudit, že se ještě nic nebalí. A třeba se můžeme dočkat i dalších updatů. Ale ruku na srdce. Co ještě rozšiřovat? Už jen zombie? :-) No uvidíme čeho se, a zda vůbec, dočkáme... I když je tu pořád RDR 2, které bude v příštím roce hrát jednoznačně prim.

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneřiOnline hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
Zing.cz
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Hodnocení her

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!