Scorpions.cz | Cheater.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA 5

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama

Gangy Mira & Radek Raudenský | 15.10.2013

The Families


 
Barva: zelená
Nepřátelé: Ballas a Vagos
Vozidla: BMX, Bucanneer, Buffalo, Emperor, Manana, Tornado

Náš starý známý gang, který má svou největší slávu pravděpodobně již za sebou. Jeho úhlavní nepřítel, gang Ballas, ovládl i jejich centrum - Grove Street, a tak se tento gang začíná čim dál tim víc rozpadat. Jeho členem byl i jeden z hlavních hrdinů, Franklin. S posouvajícím se příběhem Franklin gang opustí, ale to je jiná kapitola.


Členy Grove Street Families najdeme v okolí Strawbery a Chamberlain Hills. Při honičkách s policií doporučuji zajít právě sem, protože členové Grove Street vám vždy ochotně pomohou. Pokud trochu zapátráte v okolí Franlinova domu, najdete zeď s nápisem Welcome Back - We Missed You Last Time. Jedná se o Easter Egg, který vítá hráče zpět v San Andreas po hraní v Liberty City.

BallasBarva: fialová a bílá
Nepřátelé: Families a Vagos
Vozidla: Felon, Peyote

Také velmi známý gang už z dob prvního San Andreas. Ballasové, jako úhlavní nepřítel Families, s nimi vedl (a pořád vede) boje, tentokrát bohužel vyhrávají a čim dál více se stávají nejnebezpečnějším gangem v Los Santos.

Dobyli centrum Families, Grove Street, kde se nyní soustředují. Pokud s Franklinem vjedete na jejich území, jste tázáni k odchodu a pokud neodejdete, začnou po vás nemilosrdně střílet. Většinou se sdružují po skupinkách 5-10 členů ve větším okolí. Nedoporučuji tedy jezdit do Grove Street bez zbraní a neprůstřelné vesty :)

The Lost
Barva: motorkářské oblečení
Nepřátelé: Trevor Philips
Vozidla: Hexer, Lycan, Revenant, Diabolus, Hellfury, Zombie, Slamvan, Gang Burrito

Motorkářský gang vedený Johnym Klebitzem, známým již z The Lost and Damned. Po dřívějších neshodách s Johnym je Trevor jeho nepřítel, a tím pádem i nepřítel celého The Lost. Pokud s Michaelem nebo Franklinem vjedete na jejich území, které se nachází v Blaine Country nebo Stab City, můžete bez povšimnutí projet. Pokud si vás ale všimnou když hrajete za Trevora, ve většině případech začnou okamžitě střílet.

Marabunta GrandeBarva: modrá, černá, bílá
Nepřátelé: Los Aztecas a Vagos
Lokace: El Burro Heights, Vespucci Beach a Murietta Heights

I přes to, že to není příliš velký ani důlěžitý gang, jsou to takový smrtelní mravenečci. Pokud nenosíte nic, co by patřilo k jejich gangu, vyzvou vás k odchodu, jinak začnou střílet. Většinou mají dobré zbraně, díky bohatství z obchodů s drogami.

Madrazo CartelBarva: nejčastěji fotbalové dresy
Lokace: La Fluente Blanca

Nejedná se úplně o gang, ale lidé pod Martinem Madrazem jsou podobnou skupinou.

O´NeiloviBarva: Není to uplně určené, nosí ošoupané oblečení, tetování nebo vesty.
Lokace: Grand Senora a Desert Scrapyard

Setkáte se s nimi v misi s Trevorem, ale v podstatě jde o takový menší lokální gang. Většinou nejsou ani ve velkém počtu, třeba jen ve 2-3.

Variors Los AztecasBarva: tmavě modrá, tyrkysová
Nepřátelé: Mara Bunta a Trevor Philips
Lokace: Blaine County

Najdete je na nahodilých místech po Blaine County, ale i tento gang zažil lepší časy. Nyní se i přes nějaké nepokoje přítelí s gangem Vagos, který byl jejich nepřítelem. Los Aztecas byl také jeden z gangů ve starém SA a také pomalu upadá. Není proto divu, že členy gangu najdete často i u obchodů s alkoholem.

Vagos

 Barva: žlutá
Nepřátelé: Families a Ballas
Lokace: Rancho, Jamestown St, Vespucci Beach

Mexický gang, který sdílí své území s Aztecas a i přes to, že už to není tak početný gang, jsou velice nebezpeční. Shlukování ve velkých skupinkách, a nošení oblečení jiných gangů je velice provokativní, proto se nedivte, když se vaše procházka po Los Santos skončí pobytem v nemocnici.

TriádyNepřátelé: Gang je celkově nepřátelský
Lokace: Little Soel

Gang poznáte tím, že členové jsou asijského původu a velice často mají dlouhé vlasy. Je velice těžké najít Triády, i já jsem je hledal velice dlouho abych viděl jejich chování. Jsou velice agresivní, a to nejen k gangům, ale i k normálním lidem. Nachází se v Little Soelu, většinou okolo vchodů do ubytoven.


Vedlejší gangy

Korean MobLokace:
Little Seol


Nijak důležitý gang, ale nachází se také v Little Seolu a je odlišný od Triád. Můžeme najít jak starší, tak i mladší příslušníky. Starší nosí většinou košile, mladší mikiny a tepláky.

Armenian MafiaFarba: hnedá, šedá
Lokace: La Puerta

Menší skupina postarších kriminálníků, operující na vrakovišti v La Puerta.

vyhledávání

GTA V v prodeji!

Reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne

editorial

A je tu říjen. A opět si tu připomeneme hned v úvodu naše fórum, které by vám nemělo uniknout! Tak pokud se chcete jen pokochat, nebo se na něco zeptat ohledně GTA, neváhejte se tam obrátit. Bonusové týdny zatím stále pomalu ubíhají. Ale jistě se v Onlinu dočkáme zase menšího tématického oživení. Říjen bude ve znamení Red Dead Redemption 2. Což je pro všechny fanoušky GTA také téměř povinnost. Tak na viděnou v sedle.

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!