Scorpions.cz | Cheater.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA Multiplayer

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama
Strana:<23456789101112>
Jdi na: / 99

Prison FoxRiver - pravidlá Jakub Šimo| 30.12.2013 10:08

Pravidlá na oficiálnom Gta.Cz SAMP servery Prison FoxRiver- Net0peer

 

Zaujímavé video dnes prisniesol portál Net0peer ktoré znázorňuje a vysvetluje všetky pravidlá ako hrať mód PFR. Tento mód si môžete zahrať výhradne na servery Net0peer PFR.

 

 

 

Tento mód je tiež možné získať na svoj server výhradne na stránkach Synbian SA:MP hostingu.


Projekt IV:MP nadobro skončil Jakub Šimo| 26.12.2013 10:45 |zdroj: IV:MP

 

Ďalší mŕtvy projekt. Aj tak by sa dalo označiť IV:MP ktoré v roku 2013 ohlásilo koniec vývoja. IV:MP bolo vyvýjané od roku 2008, avšak ani dodnes nebola vydaná oficiálna stabilná verzia tohto MP.

 Oficiálne fórum ešte beží a download aktuálneho IV:MP 0.1 T3 klienta môžete sťahovať na oficiálnych stránkach tohto nedokončeného multiplayeru.

Zdá sa, že príchodom GTA 5 je všetkým nádejám na multiplayer pre GTA IV koniec. ostávame teda stále pri najpopulárnejšom MP pre GTA - SA-MP.


SA:MP BoSA/EeP Christmas Party 2013 Miroslav Biarinec| 18.12.2013 21:45

 


Po třech letech jsme se rozhodli opět pořádat BoSA/EeP Christmas Party. Za poslední tři roky jsme ji nepořádali a žádná jiná se moc nevydařila. Proto chceme udělat takový comeback. Na módu už se dělá od začátku listopadu a je na co se těšit.

Tento rok Vás čeká nespočet akcí, nové lokace, závody, Team Deathmatch, ale i normalní deathmatch. Během celého konání akce bude vše ve vánoční atmosféře a nebude chybět ani ohňostroj. A jako vždycky se bude natáčet také vánoční video!

Chceme po třech letech konečně zase pokračovat v těch úspěšných akcích z roku 2009 a 2010 a trošku zpříjemnit Vánoce. Těšíme se na vás!

Datum a čas: 23. 12. 2013 v 18:00
IP serveru: 93.91.250.147:27817


Návrat krála! Synbian SA:MP hosting je tu Jakub Šimo| 08.12.2013 16:00 |zdroj: www.synbian.eu


Návrat legendy! Aj tak sa dá nazvať spustenie prevádzky Synbian SA:MP hostingu ktorý na Český a Slovenský trh prináša možnosť hostovať SA:MP servery s populárnymi módmi ako Valka Gangov 5 a SuperParba.

 

O Synbiane:

Gamehosting Synbian nieje len o hostovaní hier. Ale aj o patrení do dlhoročnej komunity.

Od roku 2006 sa  zaoberá vývojom a správou herných serverov. Za tie roky sme dokázali zotrvať v špičke českej a slovenskej komunity. Populárne SA:MP servery ako sú napríklad Valka5Gangov, Super Pařba, Prison Fox River, Kill'n'Die, mod CHAOS! či Protect the Prime Minister začínali práve u nás. Tieto servery dnes tvoria približne 95% návštevnosti SA:MP serverov v česku a na slovensku.Stále vás to nepresvedčilo?

Ak stále váhate tak tu je malý zoznam bezkonkurenčných dôvodov prečo práve Synbian game hosting. Už viac ako 7 rokov skúsenosti so správou herných serverov. Spolupráca s najväčšími portálmi v česku a na slovensku. Štartovali u nás tie najnavštevovanejšie česko-slovenské servery. Ako jediný ponúkame GTA módy SuperParba a Valka Gangov ku každému serveru zdarma. Vaše servery chránia bezpečnostné scripty ktoré bránia ich zneužitiu. A omnoho viac...

 

Ak aj vy chcete svoj NONSTOP SA:MP server s módmy ktoré ponúka tento hosting (Valka 5 Gangov, SuperParba) priamo od autorov týchto módov Tak navštívte ich oficiálne stránky na:

 

WWW.SYNBIAN.EU

 

Synbian SA:MP hosting momentálne beží v BETA verzii pre Českých klientov ktorý môžu platiť prostredníctvom SMS platieb.


Nábor překladatelů - Přidej se i ty! Veronika Kailová| 07.12.2013 18:21

 
 
Je to už dávno, kdy byl vyhlášený poslední nábor na překladatele do anglické verze gta.cz stránek. Protože bych chtěla dokončit překlad dvou modulů, rozhodla jsem se malý nábor uspořádat a jsem zvědavá, jestli z něj vzejdou schopní překladatelé.
 
O co jde?
Potřebujeme schopné lidi, kteří umí dobře anglicky a jsou schopni do angličtiny překládat (předem odrazuji zájemce, kteří používají Google překladač apod.). Tato práce nemůže být nijak finančně odměněna, jediné co můžu slíbit je velké množství práce :), možnost zlepšení a procvičení anglické gramatiky, práce v týmu, rozvoj zodpovědnosti a time managementu.
 
Kontakt?

Pokud máš zájem aktivně se podílet se na překladu našich webů (GTA V, Vice City....) z češtiny DO ANGLIČTINY a pomoci tak gta.cz rozrůstat se i do zahraničních vod, rádi tě přijeme do našich řad.

 

Prosím vážné zájemce, aby mě kontaktovali na  e-mail pro další informace a lehký vstupní testík. Teším se na odpovědi a své budoucí kolegy.

 


Strana:<23456789101112>
Jdi na: / 99

vyhledávání

Reklama

anketa

editorial

Máme tu červen. A opět si tu připomeneme hned v úvodu naše fórum, které by vám nemělo uniknout! Tak pokud se chcete jen pokochat, nebo se na něco zeptat ohledně GTA, neváhejte se tam obrátit. Bonusové týdny zatím pomalu ubíhají a my stále čekáme na něco většího... a tím myslíme nové DLC s tématikou nočních klubů - víc se můžete dočíst zde.

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!