Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA 2

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama

Bonusy pro auta Ján Trenčanský | 10.09.2008

Ve městě můžete najít několik garáží, kde si lze auto přestříkat a setřást tak policii, nakoupit zbraně do auto, miny na cestu, kanystry oleje, . . . Většinu ale můžete najít i volně po městě, takže si následující text projděte, ať víte, kam v nouzi zajet.

1. mesto

 
1) Pay and Spray

 

Na území Loonies stačí nájsť koľajnice a ísť za nimi. Farba je zelená.Vedľa toho parkoviska, kde bolo zaparkovane Policajné auto v misii pre Zaibatsu /zelený telefón/ Farba je zelenkastá.
 
 

Napravo od zelených telefónov pre Yakuzu. Farba je strieborná.


 
Pri vystúpení na stanici Omnitron. Farba je červená.
 
V 1. meste sa voľne nenachádzajú zbrane do áut a nedajú sa kúpiť ani míny.

2. mesto

 
Zbrane do áut:

1) Olej

 

Olejnička sa nachádza hneď na stanici, kde sa hra začína Choď s autom hore po schodoch a si tam.

 

Ďalšia olejnička je hore na zakrytej vlakovej trati. Vchod na ňu je na ulici Xenoton, tam kde sa stretávajú územia Redneckov a Zaibatsu. Je tam nakreslená smerová ružica.

 

Od minulej olejničky hneď nahor a pri druhej odbočke doľava, tam kde je vodná elektráreň stále doľava. Je až na území Redneckov

2) MinyMíny sú na ulici nazvanej Belmont. Stačí ísť od vchodu do Mobile RV parku nado,l okolo Bowling klubu nadol k Nemocnici, odtiaľ doprava a je to budova s mostíkom.

3) ZbraněJe to blízko RV parku v Guntersville. Neďaleko je mostík. Je to od vchodu kde sú žlté
telefóny dole a hneď doprava.

 

Od Pay N Spray u Redneckov stále nadol. Je tam aj špeciálne auto č. 6

4) Pay N Spray

Prvý Pay N Spray je na ulici Largo nahor od drvičky na autá, na ulici Stromberg u Scienctistov. Na streche je Fast Reload . Farba je Zelená.
 
Druhý je hneď vedľa  drvičky na autá u Zaibatsu, na ulici Cayman. Na streche je značka GTA2. Farba je strieborná.
 
Tretí je vedľa RV parku pri žltých telefónoch. Farba je žltá.Štvrtý je na ulici Belmont nadol od nemocnice ktorá je pri tých mínach. Vedľa je auto na prívese, tuším je to Kill Frenzy. Za Pay N Spray je GTA 2 značka. Farba je modrá.

3. mesto

 
1) OlejPrvá olejnička je hneď nadol od miesta, kde začínaš.

 

Táto olejnička sa nachádza od toho miesta kde je tank /na území Zaibatsu/  napravo od toho žeriava čo nakladá a vykladá autá na prívesy - trochu nahor a doprava.

2) Miny

 

Míny sú vedľa toho mostíka kde sa skáče pre tank. V misii /zelený Telefón/  pre Zaibatsu si tam šiel pre tú limuzínu na ovládanie. A od toho miesta je to smerom dole.

 

Ďalšie míny sú od Zaibatsu zelených telefónov nadol. Je to malý uzavretý priestor.
 
3) Pay N Sprey

1- Prví Pay N Spray sa nachádza na ulici Escobar / na území Zaibatsu /  vedľa žeriavu čo nakladá a vykladá autá na prívesy. Farba je čierna.
 
2- Druhý je na území Krishna, na ulici Tabernacle pod tým miestom kde sa nachádzal Jefferson v misii / zelený telefón/ pre Zaibatsu. Farba je oranžová.
 
3- Tretí je na území Ruskej mafie na ulici Lubyanka. Naľavo po ceste od žltých telefónov. Farba je červená.
 
4- Štvrtý je od toho miesta kde začínaš nahor a doprava. Farba je modrá.

 

vyhledávání

Reklama

anketa

editorial

Na konci dubna uběhlo již 11 let od vydání GTA IV na PS3 a Xbox 360. Je až skoro neuvěřitelné, že těch 11 let uteklo tak rychle. Pamatuji si to, jako kdyby to bylo před rokem, kdy vycházely první preview a první spekulace co revolučního hra přinese. A Liberty City, povedený příběh, celková atmosféra hry, Niko, Roman a další a další postavy přinesly opravdu skvělý zážitek a i navazující TBoGT a TLaD byly trhákem, na které rád vzpomínám. Těžko říci, proč se k tomuto konceptu v R* již nevrátili a nepřichystali i pro GTA V nějaké rozšíření pro singleplayer, po kterém hráči celkem často volali. Náhradou byly zajímavé updaty pro GTA Online, které se finančně více vyplatily. A v tom bude asi pravděpodobně odpověď, proč se k základní hře již v R* nevraceli. Vraťme se zpět k GTA IV a Liberty City, do kterého bychom se podle posledních spekulací měli vrátit v dalším díle, kde by se mělo cestovat i do Vice City. A to je pěkná představa :-)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!