Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA 3 - The Definitive Edition

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama
Strana:<1617181920212223242526>
Jdi na: / 27

Gta.cz zase jednou potřebuje Vaši pomoc Veronika Kailová| 08.03.2009 19:02

- - - P  O  Z  O  R - - -
 
Máme tady další možnost pro kreativní jedince, kteří chtějí gta.cz pomoci a posunout ho s námi zase o kousek dál.
Jak jste si asi všimli, tak tady: http://www.gta.cz/gta4/clanek/doprava chybí popisky aut, motorek, lodí, letadel a jejich lokace.
A jak už tušíte, chtěli bychom vás poprosit, abyste nám poslali nějaké své zaručené typy, kde se auta  atd. nacházejí, případně popisek auta. Stačí když pošlete označenou lokaci třeba na mapě, případně ji rozepíšete, nějak už si s tím poradíme. Předem bysme vás ale chtěli poprosit o spisovnější jazyk, přeci jen nejsme žádný blogýsek ;-)

Svou pomocí se nejen může vaše jméno dostat na tyto stránky, ale hlavně nám pomůžete získat čas na další připravované projekty jako je detailní inteligentní mapa holubů a jednoho překvapení.
 
Své postřehy posílejte buď na můj mail (Kajlin), nebo na mail admina (ScoKing).            
 

Nábor překladatelů pro překlad gta IV a MP do AJ Veronika Kailová| 05.01.2009 16:14

 
TO HELP ME!
 
 
Pozor,jestli máte někdo zájem podílet se na překladu našich webů GTA IV a MP z češtiny DO ANGLIČTINY, pro nové anglické moduly, které chystáme. Takže pokud si v angličtině věříte, máte dostatek volného času, chcete získat nové zkušenosti a hlavně vám nechybí chuť. Tak neváhejte a kontaktujte mě na  czech.gta(at)gmail.com.
Po té, co napíšete mail, vám bude poslán text na překlad na zkoušku.

Pozor: nyní už je nabráno do týmu 8 kvalitních překladatelů. Nebráním se tomu přijmou další, ale jejich angličtina už musí být opravdu na HODNĚ kvalitní úrovni. Takže pokud si v ní nevěříte, radši už ani nepište. Nyní už budu přijímat jen opravdové špičky!
 

Vyhodnocení soutěže o hlavičky Veronika Kailová| 02.01.2009 19:18

Omlouvám, se že se k vyhodnocení soutěže o návrh hlaviček dostávám až nyní, ale po včerejším nahazovacím maratónu a dolaďování nového webu až do dvou do rána už mi na to nezbyla síla. Ale pojďme k soutěži.
 
 
Soutěže samotné se zúčastnilo neuvěřitelné kvantum autorů, celkem 51.
Zde je jejich seznam, omlouvám se za zkomolení jmen, nicků a pod., bylo vás opravdu dost a mnozí se nepodepsali.

195filip
Amarin
Andrej Foltin
ben.hess
Blackousse
blazule93
Cybe Cybe
Daniel Mádl
david cerny
Dominik 
Evro Malarkey
gregor
Ikingi
Ivo Kmeto
Jan Paprika
jaro.miko
jimmyhandrix
juraj weszter
Kifflom
Konrád Konrády
Krtko5
Ladislav Kollth
Lukáš Dorčák
Lukáš Zahradník
m938v
Marek Hynek
Martin Dimitrov
martin_4x4
Matej Šifra
MattDog
michaljerabek2
Miroslav Buj
misolov
Mohhamed Velbloud
MVTgUn
Nechcinick
NewBurton
nios
Noruen
Patrik Kotlár
Peter Majerčík
Philip J. FrY
Popelka Jaroslav
Pristas
Raiden-LR
R-obin
Roman Lipka
Tom Lefík
Tomáš Fuksa
Vrzáček David
x.zibit ... Dalším zajímavým číslem je počet hlaviček, který celkově přišel, jde o 131 kousků. Což bylo víc, než jsme očekávali. Nejvíce příspěvků přišlo v posledním týdnu soutěže. Jejich kvalita byla jak sami uznáte různorodá a výběr nebyl nejlehčí. Jak už ScoKing avizoval, většina výherních hlaviček  pochází od jednoho autora, takže se na to pojďme podívat.


Pozor, pozor, vítězi se stávají:

Noruen = je autorem vítězných hlaviček pro GTA 1, GTA 2, GTA 3, GTA: Vice City, San Andreas, GTA 4 a MP.

A autorem hlaviček pro moduly VCS a LCS je Jaroslav „Jarda“ Popelka.

 Vítězem hlavičky pro GTA London 1969 se stal návrh od MVTgUN.

A pokud chcete vítězné hlavičky vidět, tak si klikněte na příslušné moduly! Galerii hlaviček najdete zde. Výhercům gratulujeme a děkujeme všem, kteří se zúčastnili za jejich práci a čas, který do soutěže věnovali. Brzy se určitě vyskytne další příležitost, jak zkusit své štěstí znovu.Spuštění nové verze webu Honza Svatoš| 02.01.2009 07:30

Zdravím všechny čtenáře GTA.cz!
Srdečně Vás vítám na nových stránkách, které jsme pro Vás připravovali s přestávkami neuvěřitelné dva roky! Čeká Vás zde kromě nového designu několik vylepšení, např. absolutní předělání všech download sekcí (nafocení a vyzkoušení modelů v SA, likvidace duplicitních atd.), nové galerie, SEO názvy, RSS kanál, validnější kód pro Vaše prohlížeče apod. Možná se Vám ne všechny změny budou líbit, ale chci Vás poprosit o shovívavost a trochu nadhledu, než začnete psát kritiku. Změna byla potřebná a nutná, jak z pohledu Vašeho, tak i z toho našeho - technického. Přejeme Vám, ať jste spokojení nebo ať si aspoň zvyknete! :-)
S novou verzí stránek se vrací do našich řad emeritní šéfredaktor AnhHai a to rovnou a opět na místo šéfredaktora! :-) Jako svoji pravou ruku (říkejme mu co-šéfredaktor) si vybral dosavadního zástupce šéfredaktora Miru22. O dalším složení redakce Vás budeme na tomto místě informovat během následujících dní.
 
Poděkování, aneb na této verzi se podíleli:
Kajli - naplnění a převedení drtivé většiny dat v největším modulu SanAndreas a několika dalších modulů, podporování mé osoby, konzultace, komunikace s týmem, prostě za díky za vše! :-*
Mira22 - na V3 má obrovský podíl, zvláště za jeho mravenčí práci při plnění dat, článků a novinek.
Morny - nafotil a vyzkoušel pro Vás všechny (VŠECHNY!) modely dopravních prostředků v GTA SA!
Keďo - nahazování dat v MP modulu!
Noruen - za nahazování dat v GTA1 modulu a hlavně za grafickou práci, většinu hlaviček a plnění našich zvhrlých grafických nápadů ;-)
KenR - pomoc při na GTA4 modulu.
Jakub91111 - pomoc na MP modulu.
Superman2 - pomoc na MP modulu.
LastHunter - pilotní verze Download Manažera a prvotní nakódování těchto stránek do XHTML a CSS.
Deli - design těchto stránek, který jste si sami vybrali v soutěži
A poděkování sobě? :-) Že jsem to vydržel a že to fakt vyšlo, protožo toilk problémů jsem snad nikdy neřešil :-)
 
Budoucnost? První měsíce budou o testování a vychytávání chybiček, dále se budeme věnovat GTA4 sekci a možná Vás potěší, že budeme pořádat nové soutěže a některé dokonce o věcné a hodnotné ceny!
Ať se Vám tu líbí a jste tu spokojeni!

ScoKing
 


Chtěl bych napsat pár slov, k této významné události. S novým webem a designem přichází i nové články, nové návody, nové modifikace a také nové starosti. Těch bude doufám co nejméně a více bude těch příjemných chvil. Na designu a celé nové verzi GTA.cz mají největší zásluhu dva lidé. Jsou to Kajlin a ScoKing. Jistě je znáte :) bez nich by tohle všechno nemohlo vzniknout, věnovali tomu přes rok práce a pod rukama jim prošlo, troufám si říct desetitisíce souborů. Já jim děkuji za to, že jsem se mohl přidat a alespoň trochu jim pomoct. Moc děkuju.Budeme se dále snažit, aby jste zde na webu našli všechno co jen bude možné o GTA najít a doufáme, že nám budete držet přízeň i v tom dalším roce 2009. Kdybych se měl ohlédnout za tím předchozím rokem, nejsilnějším zážitkem bylo bezesporu vydání GTA 4 na naší Pc platformu. Nejvíce nás potěšilo překročení magické 10 000 000 návštěvy gta.cz, což je skoro neuvěřitelné a mnohokrát vám děkujeme.
V nadcházejícím roce s vaší velkou pomocí jistě dosáhneme dalších astronomických čísel návštěvnosti a to nás dokáže popohnat kupředu.
Také doufám, že se na našem webu i pobavíte ať už u nějaké soutěže, či chatu s hráči GTA a že se k nám zase rádi vrátíte, ať už najít nějakou informaci, nebo si jen tak popovídat o GTA.


Chtěl bych vám představit první program na úpravu GTA IV a to Spark IV.
Program vám otevře soubory textur a modelů a již teď si sami můžete upravit jakékoli textury a vyrobit vlastní mód. S laskavým svolením autora speciálně pro gta.cz si ho můžete stáhnout zde http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=384933


zde je malé video http://www.youtube.com/watch?v=-d9pEyJs6Yk  
 
                                                                                                                            Mira22
 

 
I já jsem si pro vás připravila několik slov. Nechci se tu rozepisovat o svých zásluhách, ale chtěla bych jen říct, že převodu gta.cz do v3 jsem věnovala dobrý rok volného času. A to mluvím jen o české verzi. Mám také prsty v přeložení stránek San Andreas do angličtiny. Jen pro zajímavost musím říct, že to mi zabralo téměř 3 roky života a opravdu to nebylo tím, že bych se flákala :-D

Za tu dobu se vám ta práce buď znechutí, nebo se s tím smíříte, což je můj případ :o) Za vzhledem součastného webíku stojí moc lidí ať už jde o zajímavé grafiky, redaktory, anglické rodilé mluvčí, kteří pomohli s kontrolou textu, a kopa dalších. A většina z nich se stala i mými dobrými přáteli, a budeme spolu i nadále plánovat další projekty, jako je překlad našeho webíku gta4 do angličtiny a jeden tajný projekt, o kterém zde možná ještě uslyšíte při náboru zájemců :o)
 
Musím říct, že i když to byl pořádný záhul, tak mě to dost bavilo a těším se na další spolupráci.

Veronika "Kajlin" Kailová

Úrodné pole na ktorom sa pestujú melóny Miroslav Biarinec| 01.12.2008 16:05

Dovolím si začať príhovorom od človeka, ktorého by nám mohol závidieť nejeden fanweb: 
    Od dob mého odchodu na runescape.scorpions.cz uplynula dlouhá doba, téměř rok. Poslední novinka ode mě se s vámi rozloučila: http://www.gta.cz/sanandreas/index.php?novinka=1030, ale doba pokročila a GTA 4 se brzy dostane na PC a také můj návrat. Vracím se v krásné době, v době kdy web dosáhl 10 mil, naposled jsem zažil, kdy web dosáhl 3 mil. Web neustále roste, expanduje a získává si popularitu nejen v ČR a SK, ale také v zahraničí. Za toto samozřejmě děkujeme všem čtenářům, kteří nás navštěvujete a dáváte nám tak motivaci k další práci a vylepšování tohoto našeho/vašeho webu. Tak to je ode mě všechno, omlouvám se za krátkou novinku, příště se polepším.
Haianh alias Angel, bývalý a budoucí šéfredaktor Gta.cz.
Následuje moja pravá ruka, ktorá by prežila aj ako samostatný článok :)
 

   Děkuji za slovo. Já také nebudu dlouze psát, však návštěvníci sami uvidí jak to bude šlapat a jak nám to půjde. Vítám tedy Hihaje.
Vyhlášení :  Ještě jednou Vám všem děkujeme!  Emailů přišlo 48, což mě mile překvapilo. Jako první email poslal belto, ovšem bez přílohy a tak ho nemohu zařadit.
A jako první poslal správný screen Ondy Fondy z emailu ondycz()*** velice mu blahopřeji a už ho nebudu dál napínat a napíšu mu email :)
V návštěvní knize padl návrh, abych napsal více lidí. A tak TADY si můžete prohlédnout, můj email chvilinku po rekordu. Všem zůčastněným děkuji a rozhodně nezoufejte, k získání odznáčků budete mít ještě další šance.
 
A teď malé překvapení, odznáčky dám prvním třem :) Ondy Fondy, mandel99, Beanie Sigel a nejmenovaného návštěvníka, co chtěl odznáček vyměnit za Far Cry2, uklidním, že ještě nějaká soutěž určitě bude a bude mít šanci, dnes jen prvním třem. :)
Mira22, Zástupca šéfredaktora

A ja:
   Myslím, že neexistuje melón pri ktorom by som nebol. Číslo 10 bola od môjho malička mojím najšťastnejším číslom. Toto číslo ma sprevádza po celý môj život. Toto číslo vždy znamenalo niečo dobré, nikdy nebolo spojené so zlou udalosťou a tak som rád, že toto je ďalšia z chvíľ v mojom živote, kedy táto číslica prepája pocit hrdosti a dojatia. Čas, ktorý trval od nášho prvého milióna až po dnešný je 12 dní 7 mesiacov a 2 roky. Za tento termín sa na napísalo cez 2083 noviniek, udelilo sa stovky BANov, desiatky redaktorov prichádzali a odchádzali a státisíce nových návštevníkov nás prišlo pozrieť. Za každý 1 deň, noc, hodinu či minútu, ktorú som strávil na gta.cz sa Vám všetkým, ktorý sa dostali do priamého alebo nepriamého styku s gta.cz ĎAKUJEM. Dúfam, že to s nami ešte dlho vydržíte a že Vás nová verzia gta.cz osloví viac ako hocijaký iný portál, ktorý ste návštívili. "Toto už nie je fanweb o GTA SA, ale jeden z najväčších portálov o GTA na svete."
Branislav "Keďo 2" Keder

Strana:<1617181920212223242526>
Jdi na: / 27

vyhledávání

Reklama

anketa

editorial

Máme tu nějaký ten pátek rok 2022 a s ním i velkou šanci, že se ani v tomto roce se nedočkáme oznámení GTA 6. Místo toho jsme však dostali remastery tří klasických a ikonických dílů série GTA. Je pravda, že neměli nejlepší start, ale dejte jim šanci. Vyzkoušejte si hry osobně a zkuste je. Ten návrat sice není dechberoucí, k tomu ještě nějaký ten rok vývoje chyběl, možná i jiný výběr studia, ale i tak je to příjemný nostalgický návrat, který alespoň ty původní tituly nezničil. Ohodnotit hry už musíte spíš vy sami - každý z vás. A pořád je tu jedna jistota - třeba stále dobré GTA Online. :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!