Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA 3

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama
Strana:<345678910111213>
Jdi na: / 67

Vianočná novinka III modulu Richard Chrenek| 24.12.2013 08:15

Aj keď by mohli mnohí fanúšikovia GTA série namietať, že GTA III už nepriťahuje pozornosť množstva hráčov či modelárov, opak je pravdou, a tak sa táto hra desaťročia aj vďaka príchodu jej mobilnej verzie stále teší slušnému počtu aktívnych hráčov. Za nimi nezaostávajú ani modelári, ktorí stále húfne produkujú nové modifikácie - dôkazom je aj nasledujúcich 185 modifikácií, ktoré si môžete užiť vo vašej hre. Dnes samozrejme s updatmi nekončíme, už čoskoro môžete očakávať vianočné novinky aj na VC, SA a IV module. Šťastné a veselé! :)SA:MP BoSA/EeP Christmas Party 2013 Miroslav Biarinec| 18.12.2013 21:45

 


Po třech letech jsme se rozhodli opět pořádat BoSA/EeP Christmas Party. Za poslední tři roky jsme ji nepořádali a žádná jiná se moc nevydařila. Proto chceme udělat takový comeback. Na módu už se dělá od začátku listopadu a je na co se těšit.

Tento rok Vás čeká nespočet akcí, nové lokace, závody, Team Deathmatch, ale i normalní deathmatch. Během celého konání akce bude vše ve vánoční atmosféře a nebude chybět ani ohňostroj. A jako vždycky se bude natáčet také vánoční video!

Chceme po třech letech konečně zase pokračovat v těch úspěšných akcích z roku 2009 a 2010 a trošku zpříjemnit Vánoce. Těšíme se na vás!

Datum a čas: 23. 12. 2013 v 18:00
IP serveru: 93.91.250.147:27817


Nábor překladatelů - Přidej se i ty! Veronika Kailová| 07.12.2013 18:21

 
 
Je to už dávno, kdy byl vyhlášený poslední nábor na překladatele do anglické verze gta.cz stránek. Protože bych chtěla dokončit překlad dvou modulů, rozhodla jsem se malý nábor uspořádat a jsem zvědavá, jestli z něj vzejdou schopní překladatelé.
 
O co jde?
Potřebujeme schopné lidi, kteří umí dobře anglicky a jsou schopni do angličtiny překládat (předem odrazuji zájemce, kteří používají Google překladač apod.). Tato práce nemůže být nijak finančně odměněna, jediné co můžu slíbit je velké množství práce :), možnost zlepšení a procvičení anglické gramatiky, práce v týmu, rozvoj zodpovědnosti a time managementu.
 
Kontakt?

Pokud máš zájem aktivně se podílet se na překladu našich webů (GTA V, Vice City....) z češtiny DO ANGLIČTINY a pomoci tak gta.cz rozrůstat se i do zahraničních vod, rádi tě přijeme do našich řad.

 

Prosím vážné zájemce, aby mě kontaktovali na  e-mail pro další informace a lehký vstupní testík. Teším se na odpovědi a své budoucí kolegy.

 


Cutscény z GTA 3 Miroslav Biarinec| 13.11.2013 18:42

Dnes tu pro vás máme záznam všech cutscén z GTA III. Pokud si tak chcete připomenou tuto skvělou hru, můžete se díky Karlu Kovářovi podívat na všechny její cutscényvčetně závěrečných titulků.

1) Intro: http://www.youtube.com/watch? v=-deVu-0EqLU
2) Mise Luigiho: http://www.youtube.com/watch? v=y_tru8hPPT0
3) Mise Joey: http://www.youtube.com/watch? v=rgSE66AdA94
4) Mise Toniho (část 1): http://www.youtube.com/watch? v=lhsfxemTcCU
5) Mise Salvatora (část 1): http://www.youtube.com/watch? v=uP-MvgUHfK0
6) Mise Toniho (část 2): http://www.youtube.com/watch? v=i5MkhZvYhkg
7) Mise Salvatora (část 2): http://www.youtube.com/watch? v=nFG0g4Ptn0g
8) Mise 8-Balla: http://www.youtube.com/watch? v=sVNIIJwnD0U
9) Mise Salvatora (část 3): http://www.youtube.com/watch? v=Y1Dvpb6Xc7M
10) Mise Asuky (část 1): http://www.youtube.com/watch? v=A0H8Bl1BqcM
11) Mise Kenjiho: http://www.youtube.com/watch? v=2pue0zyNGX4
12) Mise Raye (část 1): http://www.youtube.com/watch? v=v_QuQ3oSong
13) Mise Donalda: http://www.youtube.com/watch? v=2cbauttEW04
14) Mise Raye (část 2): http://www.youtube.com/watch? v=Ea1JzQNUALE
15) Mise Asuky (část 2): http://www.youtube.com/watch? v=l34kdy4lKlg
16) Poslední mise a závěrečné titulky: http://www.youtube.com/watch? v=v8BJnqHXQSU

Karel Kovář (CSGF1995)


ARMAseries.cz Miroslav Biarinec| 22.10.2013 12:26Chtěl bych vám představit nový web z rodiny Scorpions webů. Je jímARMAseries.cz a zabývá se všemi hry od českého studia Bohemia Interactive, kteří stojí např. za Arma 2, Arma 3 a DayZ. Naším hlavní zaměřením je Arma 3 a její předchozí díly, např. DayZ přenecháváme kolegům na DayZe.cz. V podstatě jsme jeden z největších Česko Slovenských webů zabývající se Arma sérií a naleznete u nás informace o všech hrách od studia Bohemia Interactive. Dále např. nejzajímavější módy do Arma 2 a 3 ke stažení. Nechybí ani přehled o Česko Slovenské Arma komunitě, např. seznam webů a serverů. Máme také vlastní Arma 3 server a TeamSpeak 3 server. Mimo jiné u nás naleznete novinky, články, fórum, galerie a mnoho dalšího.


Strana:<345678910111213>
Jdi na: / 67

vyhledávání

Reklama

anketa

editorial

Máme tu nějaký ten pátek rok 2022 a s ním i velkou šanci, že se ani v tomto roce se nedočkáme oznámení GTA 6. Místo toho jsme však dostali remastery tří klasických a ikonických dílů série GTA. Je pravda, že neměli nejlepší start, ale dejte jim šanci. Vyzkoušejte si hry osobně a zkuste je. Ten návrat sice není dechberoucí, k tomu ještě nějaký ten rok vývoje chyběl, možná i jiný výběr studia, ale i tak je to příjemný nostalgický návrat, který alespoň ty původní tituly nezničil. Ohodnotit hry už musíte spíš vy sami - každý z vás. A pořád je tu jedna jistota - třeba stále dobré GTA Online. :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!