Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA 3

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama

Městské čtvrti Michal Deus | 10.10.2008

Zde máte popis všech městských čtvrtí v Liberty. Celé město se ještě dělí na tři ostrovy - Portland, Stauton a Shordside Vale.

A) Portland


Portland je průmyslovou zónou města. Najdete zde doky, dopravní tepny, sklady, garáže , ... Oblast je osídlena bezdomovci, šlapkami, pasáky, gangstry, dělníky, .. Zločin zde má díky mafii dlouholetou tradici, ale poslední dobou chtějí moc strhnout na svou stranu Triády. Je otázka, kdo boj přežije.

1) Heptburn HeightsÚzemí patřící gangu Diablos a jejich šéfovi El Burrovi. Najdete zde pár chudších domů, dodávku Toyz a spoustu gangsterů.

 

2) Harwood
 
 

Čtvrť nedaleko Heptburn Heights. Je zde spousty zajímavých budov, např. sídlo rádia Head, čerpací stanice, drtička aut, autosalon a hasičská stanice.

3) Saint Mark sMafiánská čtvrť, kde vládne sicilská mafie pod vedením Dona Leoneho. Najdete zde mnoho bytovek, paneláků, ale také Momas restaurant a Markovo bistro.

4) Portland ViewMěstská část, kde se nachází supermarket, nemocnice, policejní stanice a asi dva paneláky. Nic víc.

5) Portland BayTahle čtvrť je čistě přístavní. Není zde nic jiného, než zátoky s doky, jeřáby, loděmi a vším dalším harampádím, které do této přepravní oblasti patří. Najdete zde i garáže import/export.

6) TrentonMalá oblast plná skladišť pro místní obchodníky. Najdete zde Joeyho autoopravnu a prodejnu žrádla pro psy Bitch in.

7) Callahan pointOkrajová část Portlandu, kde najdete malou restauraci s pár auty a molo pro lodě.

8) China town
Oblast čínské čtvrti patří místnímu gangu Triád. Najdete zde spousty prodejen, čínských nápisů a úzkých uliček, kam není radno bez zbraně chodit.

9) Oblast Red LightuAni ne důležitá část pro město, jako pro vás. Najdete zde totiž svůj úkryt, kde si lze uložit hru. Na druhé straně čtvrti je Pay and spray a bordel, kterému šéfuje Luigi.

10) Atlantik quaysMalinká část nedaleko přístavu. Není zde nic, než skladiště a nelegální diskotéka.

11) Portlandská pláž
Docela dlouhý úsek pláže, ke které patří navíc i maják a dům Salvatora Leoneho.

12) Callahanský mostMost spojující Portland se Stautonem. Kvůli nehodě musel být na pár dní uzavřen.

B) Staunton island


Zde se provádějí všechny obchodní transakce v Liberty. Městu šéfuje japonská mafie, ale poslední dobou se o moc hlásí kartel. Ve dne praskají čtvrtě ve švech, ale v noci je to zde ponuré a nebezpečné.

1) Beleville Park
Centrální část ostrova, kde najdete úžasný park. Nic víc zde ani nehledejte, protože tu nic jiného není.

2) Bedford pointObchodní čtvrť, kde najdete nejrůznější zboží v místních honosných obchodech. Zboží je kvalitní, ale trochu předražené.

3) Torrington


Další z bohatších čtvrtí, kde jsou honosnější byty než v Portlandu. Není divu, že tu sídlí hlavně japonská mafie.

4) Asparantia

 

Taková klasická paneláková čtvrť, kde je sídlo gangu Yardies. Není tu dobré chodit beze zbraně.

5) RockfordČást města, kde najdete hlavně nemocnici a kolumbijský kartel. Snažte se zde moc nepřebývat.

6) Fort StauntonHlavní čtvrť a sídlo kartelu na Stauntonu. Místní k vám nebudou zrovna příjemní, ale časem tuto čtvrť ovládne mafie.

7) NewportČtvrť, ke které připadá přístav a sídlo šéfky Yakuzy - Azuky. Je to ale také čtvrť gangu Yardies.

8) Liberty CampusPoslední část Stauntonu - univerzita. Potkáte zde hlavně studenty a jejich profesory, jinak nic zvláštního.

C) Shortside Vale


Nejbohatší část města, kde jsou vily milionářů a politiků. Jsou umístěny pěkně na kopci a mají tak rozhled na celé Liberty a aby to neměli daleko, je zde poblíž i letiště.

1) Wichita gardensMísto, kde najdete paneláky a chudší lidi v oblasti. Na území jsou dva gangy - Nines a Hoods. Najdete zde také odpočívadlo, kde je spousta zajímavých věcí.

2) Cedar groveOna pověstná vilová čtvrť, kde žijí multimilionáři z Liberty. Je zde ale také vila šéfky kartelu - Cataliny a ta vás ráda nemá.

3) Přehrada CochranePřehrada, ve které je elektrárna a ta zásobuje celé Liberty! Na přehradu se samozřejmě můžete jít i podívat.

4) Pike creek

 

Téměř celý zbytek Shortside Valle, kde najdete všechny obchody a obytné domy. Je zde také policie, nemocnice a mnoho dalšího.

5) Francisovo mezinárodní letiště

 

Jediné letiště v Liberty, ze kterého odlétají letadla do dalších měst. Můžete si zde vypůjčit letadlo jménem Dodo.

vyhledávání

Reklama

anketa

editorial

Máme tu konec roku 2021 a s ním i stoprocentní šanci, že se ani v tomto roce nedočkáme oznámení GTA 6. Místo toho jsme však dostali remastery tří klasických a ikonických dílů série GTA. Je pravda, že neměli nejlepší start, ale dejte jim šanci. Vyzkoušejte si hry osobně a zkuste je. Ten návrat sice není dechberoucí, k tomu ještě nějaký ten rok vývoje chyběl, možná i jiný výběr studia, ale i tak je to příjemný nostalgický návrat, který alespoň ty původní tituly nezničil. Sice ani úplně nevylepšil, což by si zasloužily, ale ohodnotit je už musíte spíš vy sami - každý z vás. A pořád je tu jedna jistota - třeba stále dobré GTA Online. :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!