Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA 4

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama

O hře - Policejní hvězdičky Tomáš Rezler | 17.01.2009

 

Jedna hvězdička. Tu máte skoro pořád :-). Dá se jí velmi rychle zbavit – máte na krku jenom osobní policejní vozy. Jednu hvězdičku hledanosti máte např. za jízdu v opilosti, výstřelu do vzduchu nebo postřelení civilního občana Liberty City či za krádež auta, kterou spatří příslušník LCPD. Hvězdička vám však také naskočí, když vykradete obchod. Jednu hvězdičku můžete získat i tím, že vezete v kufru mrtvoly – viz. mise „Have a Heart“. Modrý kruh, který vidíte na svém radaru je malý, dá se z něj rychle dostat.  
 

 
 
 
 
Dvě hvězdičky jsou o trochu horší než jedna, ale i z této šlamastiky se dá dostat takřka bez úhony. Pronásledují vás opět osobní policejní vozy. Na rozdíl od jedné hvězdičky se s váma policajti nemažou – střílí po vás, proto si dejte pozor, abyste neschytali nějakou tu kulku. 2. level hledanosti, pořád pohoda.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Třemi hvězdičkami už pomalu začíná zběsilé prchání před Policií z Liberty City. Zbavit se 3. levelu hledanosti dá už docela práci, protože kromě civilních osobních aut LCPD vás pronásledují policejní Hummery a ze shora z vrtulníku po vás střílí jednu kulku za druhou SWATI. Když ale zachováte chladnou hlavu a šlápnete na plyn, hledanosti se zbavíte.
 

 
 
 
 
 
 
 

Čtyři hvězdičky. K takovému výkonu se vypracujete už snad jenom v misi, kdy to tak být má anebo když už hodně „kravíte“. Čtyřem hvězdičkám se ujet dá, ale je to čím dál složitější, policisté na každém rohu a navíc, není policisty, který by u sebe neměl zbraň – v lepším případě pistoli, v horším případě brokovnici.  
 
 
 
 
 
 
 
 
K pěti hvězdičkám se můžete dopracovat buď v plnění mise nebo neustálým zabíjením nevinných, či vinných :-) občanů. Pět hvězdiček Vám však naskočí i v případě, že v internetové kavárně najedete na stránku s dětským pornem. Za prasárny se hold musí platit :-). Již klasicky váš pronásledují osobní policejní vozy, Hummery, vrtulníky a obrněné dodávky.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nejvyšší level hledanosti v GTA IV, jako v předchozích dílech GTA – 6 hvězdiček. Klasika – policejní osobáky, hummery, obrněné dodávky, vrtulníky, no prostě jde po vás celá policejní hrubá síla. K tomuto levelu hledanosti se dostanete např. při plnění mise, kde 6 hvězdiček hledanosti je součástí děje. Dále se k tomuto počtu hvězdiček můžete dopracovat vjetím do města, které máte ještě zavřené. Tak co dodat, ať se vám daří a nenechte se zatknout! 

vyhledávání

Reklama

anketa

editorial

Na konci dubna uběhlo již 11 let od vydání GTA IV na PS3 a Xbox 360. Je až skoro neuvěřitelné, že těch 11 let uteklo tak rychle. Pamatuji si to, jako kdyby to bylo před rokem, kdy vycházely první preview a první spekulace co revolučního hra přinese. A Liberty City, povedený příběh, celková atmosféra hry, Niko, Roman a další a další postavy přinesly opravdu skvělý zážitek a i navazující TBoGT a TLaD byly trhákem, na které rád vzpomínám. Těžko říci, proč se k tomuto konceptu v R* již nevrátili a nepřichystali i pro GTA V nějaké rozšíření pro singleplayer, po kterém hráči celkem často volali. Náhradou byly zajímavé updaty pro GTA Online, které se finančně více vyplatily. A v tom bude asi pravděpodobně odpověď, proč se k základní hře již v R* nevraceli. Vraťme se zpět k GTA IV a Liberty City, do kterého bychom se podle posledních spekulací měli vrátit v dalším díle, kde by se mělo cestovat i do Vice City. A to je pěkná představa :-)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!