Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA 4

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama

O hře - Zajímavosti 3 Roman Lipka | 03.04.2009

31) Brucieho leták v Playboyovom dome
Pokiaľ ste v príbehovej línii zabili Playboya X, mohli ste jeho dom používať ako safehouse. Na stole v obývačke  sa nachádzajú rôzne letáky a na jednom z nich je na obálke Brucie.
 
 
Autor: Rider22
 
32) CJ na Billboard
Ako z názvu vyplýva, náš starý známy Carl Johnson (hlavný hrdina GTA: San Andreas) je v Liberty City zobrazený ako boháč v čiernom klobúku.

   
Autor: Rider22

33) E-shop gangu Angels of Death                                                                                                Obsah dostupný iba z DLC The Lost and Damned
Na oficiálnej stránke konkurenčného gangu The Lost MC (patrí k nemu hlavný hrdina datadisku The Lost and Damned) Angels of Death (www.angelsofdeathonline.com)  sa nachádza e-shop v ktorom si môžete objednať postel, dilda, poháre a dokonca aj plienku v štýle Angels of Death. Ale povedzme si na rovinu, kto by si tie šmejdy kupoval, predsa Lost MC for life, no nie? :)

     

Autor: Rider22
34) Shrek na Francisovom letisku
Hlavný terminál na Francisovom letisku náramne pripomína obľúbenú postavu od DreamWorks, ShrekaAutor: vocas
35) Podobizeň Pacmana
Ďalšou podobizňou je Pacman, túto hru pozná asi každý. Jednému z našich návštevníkov pripomenul tento prístroj v nemocnici už zmieňovaného Pacmana.
 
 

Autor: Rider22

36) Niko v The Lost and Damned                                                                                                      Obsah dostupný iba z DLC The Lost and Damned
                                                                                              
V úvodnej ukážke, presnejšie v 1:35 tohto datadisku je ukázaný Niko ako ide po tretom ostrove a vrazí do chodcu. No v tej dobe je Niko len na prvom ostrove a zvyšné nemá odomknuté. Žeby cheater? :)

Autor: Rider22

37) Loď v Aldreney
Loď, která se nachází v Aldreney (pozici najdete na screenu) je na první pohled stejná, jako všechny ostatní. Zajímavá je ovšem v tom, že do ní nejde nastoupit. Pokud nevěříte, vyzkoušejte!
 
 
Autor: Sekáč

38) Nesprávné parkování
Při svém brouzdání hrou jsem narazil na autosalon AutoEroticar, který jistě všichni znáte. Zaparkoval jsem svoje auto a šel jsem se porozhlédnout. Když jsem opět nasedl do svého auta, nečekaně mi naskočila 1 hvězdička, ačkolive jsem nespáchal žádný trestný čin. Nevěříte? Ověřte!
 
 
Autor: Tomáš Rezler

39) Prasácký Rockstar, už zase!

Autor: NiS

 
40) Potopené lode a bilboard
na tom malým ostrůvku jak je ta lanovka je spadlej starej billboard... a kolem průmyslové zóny co je u posledního ostrova sou roztroušeny potopeny lodě. 

 
Autor: Canava


41) Nakúsnutý párok
Kdo mi vysvětlí proč už ten párek je nakousnutý?

Autor: Kubis Hajek


42) Dinosaurie kostry
Dinosauří kostry se nachází  u Middle Park vedle cesty.
  
Autor: JakubKnoz

 
43) Najdlhší rebrík
Nejdelší žebřík v LC. Nachází se na severu Brokeru v Meadows park, je na Liberty State Pavillion Towers.

 
Autor: Adrian Bárta

 
44) Budova z GTA 3
Všimol som si budovu v gta3, ktorá sa podobá na jednu zo IV ... všimnite si, že na oboch budovách je spodok sivý, a je okolo nich plot :) ...
  
Autor: Moriak EdDy a jackass
 

 
45) Radar
Tento radar sa nachadza na letisti a ked nan skocite z vrtulniku tak nespadnete ale tam proste zostanete.
 
  
Autor: Jackass

<< zpět                                                                                                     pokračuj >>

vyhledávání

Reklama

anketa

editorial

Máme tu rok 2021 a s ním již netrpělivě vyhlížíme další a další náznaky nového GTA. Čekání je již takřka nekonečné, ale určitě bude stát za to. Půjde o největší a nejkomplexnější otevřený svět, jaký kdy v Rockstar Games vytvořili? Zcela určitě ano! Půjde o přelomovou hru, která bude opět trhat rekordy? Pravděpodobně, opět ano! V R* se s každou další hrou dokáží překonat a posunout svou hranici o kus dál. Nezbývá než doufat, že už nebudeme muset čekat další rok... :-)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!