Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA 4

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama

20 milionů návštěv, je to tady! Miroslav Biarinec| 06.03.2011 19:431. prosince 2008 se překonala hranice neuvěřitelných deseti milionů návštěv. Uběhly dva roky a můžeme slavit další velké jubileum. Je to až neuvěřitelné, 20 milionů jsou dvě České republiky, nebo téměř celé obyvatelstvo Austrálie.
Teď je na čase všem poděkovat. V první řadě musím poděkovat Honzovi Svatošovi a Verče, bez Honzy by vůbec tenhle web neexistoval, bez Kajli zase ta Eng část a nejen ta .). Jako další nesmím zapomenout zmínit vedení webu. Haianhaje a Keda. A s nimi i to velké množství redaktorů, kteří se zde vystřídali, i těm je potřeba moc moc poděkovat za jejich práci. A díky jejich práci a za práci, kterou každý den provádějí aktuální redaktoři, překladatelé, proof-readeři, grafici (Norda bude jistě aktivnější) a další, jsme se dostali až sem. A jménem všech, co se na webu podílejí, vám všem našim čtenářům a přispěvatelům

Děkujeme!

Doufáme, že se tu brzy setkáme u dalších milionů návštěv.

  K této výjimečné chvíli se hodí i nějaká drobná změna. Hlavičky jsou na webu už vlastně od spuštění třetí generace webu a možná se některé z nich trochu okoukali.
Vyhlásit soutěž o všechny nové hlavičky by se nemuselo všem líbit, a ani my bychom se neradi loučili se všemi hlavičkami. Proto začneme hlasovat, které hlavičky se Vám na webu nejvíce okoukaly, a které byste chtěli vyměnit za nové, třeba i za hezčí. Po skončení hlasování anketu vyhodnotíme a na webu spustíme soutěž pro všechny nadějné grafiky o nové hlavičky vybraných modulů.

Hlasování najdete na našem fóru, kde se můžete na cokoliv zeptat.A ještě nekončíme. Překonání 20. milionu mi přijde jako více než vhodný okamžik k prozrazení tajného projektu.
Nebudu chodit kolem horké kaše, o GTA 5 modul nejde. Toho se dočkáte po oznámení hry od jejich vývojářů.
Jde o chystané webové stránky, které se budou věnovat hře Red Dead Redemption od R*!
Hra je zasazena na divoký západ, kde se v roli Johna Marstona budete snažit napravit svou minulost, a to ve stylu GTA. Hra i datadisky zatím vyšly na PS3 a Xbox 360. Brzy se dozvíte víc.

 


A máme tu vyhlášení výherce odznáčku Gta.cz za screenshot s 20. miliony návštěv. Zde si můžete prohlédnout jak těsné to bylo.
Výhercem se stává PleskyCZ s časem 19:43 . (Zítra může čekat mail, kde se domluvíme na dodání ceny).

Zde je vítězný screenshot
Novější zpráva:Video Týždňa víťaz
Starší zpráva:Chyť 20 mega a vyhraj

vyhledávání

Reklama

anketa

editorial

Na konci dubna uběhlo již 11 let od vydání GTA IV na PS3 a Xbox 360. Je až skoro neuvěřitelné, že těch 11 let uteklo tak rychle. Pamatuji si to, jako kdyby to bylo před rokem, kdy vycházely první preview a první spekulace co revolučního hra přinese. A Liberty City, povedený příběh, celková atmosféra hry, Niko, Roman a další a další postavy přinesly opravdu skvělý zážitek a i navazující TBoGT a TLaD byly trhákem, na které rád vzpomínám. Těžko říci, proč se k tomuto konceptu v R* již nevrátili a nepřichystali i pro GTA V nějaké rozšíření pro singleplayer, po kterém hráči celkem často volali. Náhradou byly zajímavé updaty pro GTA Online, které se finančně více vyplatily. A v tom bude asi pravděpodobně odpověď, proč se k základní hře již v R* nevraceli. Vraťme se zpět k GTA IV a Liberty City, do kterého bychom se podle posledních spekulací měli vrátit v dalším díle, kde by se mělo cestovat i do Vice City. A to je pěkná představa :-)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!