Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA 5

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama

Vítejte na nejnavštěvovanější stránce o GTA v CZ/SK


Víte, že náš San Andreas modul má ke stažení více než 15 aut Jeep?


01.12.2022 | 08:00 | Spike Strips
30.11.2022 | 08:00 | Toyota GR 86 RZ
29.11.2022 | 08:00 | Kia K8 2021
27.11.2022 | 08:00 | Hycade Lamborghini Huracan
26.11.2022 | 08:00 | Renault 19 5 Puertas

 

Vaše screeny dne prosím zasílejte ve formátu JPEG na adresu screeny@gta.cz. Do předmětu napište Screen dne a do zprávy prosím napište název screenu a hlavně AUTORA!


25 let od vydání Grand Theft Auto Miroslav Biarinec| 28.11.2022 06:24

Dnes slavíme důležité výročí. Je to již 25 let od vydání hry, které odstartovala úplně jinou éru zábavy a změnila svět, minimálně ten videoherní. Je to 25 let kdy bylo v roce 1997 vydáno Grand Theft Auto, které bylo vytvořeno herním studiem DMA Design (později od roku 2002 Rockstar North).
Děkujeme!

 


Nová čeština 3.0 do GTA IV Redakce| 15.11.2022 13:56

V roce 2014 spatřila světlo světa první kompletní čeština do této hry, jenže měla spoustu chyb, nepřesností a dalších nedostatků. To se ale dnešním dnem mění, protože vychází nová verze této češtiny, která veškeré tyto věci opravuje. Všechny dialogy (i ty, které se zobrazí pouze tehdy, když děláte, co nemáte) jsou přeloženy, mají hlavu a patu a stejně tak i další věci jako třeba různé pokyny, internetové stránky (pouze ty, u kterých to šlo) nebo i statistiky hráče. Po téměř 5 letech práce ve volném čase je tedy hotovo a mně nezbývá nic jiného než vám popřát příjemné hraní s konečně pořádnou češtinou, na kterou jste vlastně čekali dlouhých 14 let od vydání hry. :)

 

Mannoroth81

 

 


Vyjádření studia Rockstar Games Miroslav Biarinec| 19.09.2022 17:22

Máme zde vyjádření studia Rockstar Games, které přichází den po zveřejnění úniků z připravovaného GTA 6.
Únik je tedy již tímto potvrzen jako pravý a nestojí za ním nikdo, kdo by mohl být jakkoli spojován se společností - šlo o hackerský útok.
V jednoduchém prohlášení Rockstar zdůrazňují, že jsou ze situace extrémně zklamáni. Současně ale dodávají, že je velmi nepravděpodobné, že by tento únik narušil jejich práci. Vývoj bude pokračovat podle daného plánu a celý tým je odhodlán přinést hráčům co nejlepší zážitek a překonat všechna očekávání.
Máme zde také malé uklidnění situace. Až bude hra připravena přijde její představení.
- "Brzy vám poskytneme další podrobnosti a až bude hra hotová, samozřejmě bude řádně představena. Děkujeme všem za podporu v této situaci."

 


Obrovský únik gameplay a kódu GTA 6 Redakce| 18.09.2022 14:34 |zdroj: GTAForums

== Aktualizace: Leak potvrzen významným zdrojem, Take-Two stahuje videa ==

 

Jason Schreirer, novinář z původní verze našeho článku, potvrdil autentičnost dnešního leaku. V doslovném překladu jeho tweetu uvedl: "Ne že by o tom bylo mnoho pochybností, ale zdroje z Rockstaru mi potvrdily, že masivní leak z tohoto víkendu je opravdu skutečný. Záběry jsou samozřejmě z rané a nedokončené verze hry. Toto je jeden z největších uníků v historii videoher a noční můra pro Rockstar Games".

 

 

Z platformy YouTube zároveň po právních krocích mateřské společnosti Rockstar Games, Take-Two Interactive, zmizelo několik videí zachycujících dnešní leak. Podle aktualizovaných informací také víme, že teapotuberhacker získal dokumenty, videa a části kódu z platformy Slack, kterou používají vývojáři Rockstaru ke vzájemné komunikaci.

 

== Původní text novinky ==
 
Dnes ráno se na portálu GTAForums zcela nečekaně objevil příspěvek uživatele s přezdívkou "teapotuberhacker", jehož autor tvrdil, že se dostal ke zdrojovému kódu GTA V, dokumentaci a také k testovacímu sestavení, assetům a kódu nadcházejícího dílu GTA 6 s pracovním názvem "Americas".

 

Teapotuberhacker (přezdívka má reflektovat fakt, že stejný hacker měl před dvěma dny napadnout servery Uberu) k příspěvku připojil i link ke stažení 90 videí, zachycujících různé okamžiky a stádia vývoje hry.

 

V této mase údajných leaků můžeme spatřit například dvojici protagonistů se jmény Lucia a Jason, kteří čelí vyhrocené situaci po propadu restaurace.

 

 

Další video zachycuje dialog postav s typickým "rockstarovským" vyjadřováním a humorem. Záznamu na hodnověrnosti přidává kromě zobrazeného devkitu i poměrně profesionální dabing postav:

 

 

A další leak, s ukázkou úpravy interiéru vozidla:

 

 
 
Přestože je v této chvíli obtížné určit pravost daných videí a dalších materiálů, bezprecedentní rozsah leaku, pokrytí poměrně širokého spektra hry a shoda s dříve publikovanými informacemi o dvojici postav a zasazení do Vice City nenechali chladným ani herního reportéra Jasona Schreiera:

 

 

Pokud vás předchozí informace navnadily natolik, že máte chuť si prohlédnout obsah všech videí najednou, připravte si hodinu času a vychutnejte si video přiložené níže:

 


Nové Online DLC The Criminal Enterprises již toto úterý Redakce| 24.07.2022 13:00

 

Již nejbližší úterý, 26. července, se herní svět GTA Online rozroste o DLC "The Criminal Enterprises". Kromě nových příležitostí pro majitele byznysových nemovitostí a možnosti stát se pomocnou rukou IAA vyslechl Rockstar také dlouhodobé žádosti komunity. Co všechno tento update přináší, si rozebereme níže:

 

"Ekonomika jižního San Andreas je v krizi. Ceny plynu vyšplhaly na nejvyšší úroveň za desítky let, maloobchodní dodavatelské řetězce jsou ve zmatku, a aby toho nebylo málo, stát zachvacuje zuřivá vlna veder.

CEOs, motorkáři, majitelé nočních klubů a obchodníci se zbraněmi využívají chaotických podmínek na maximum.

Náhlý nárůst cen na benzinkách mezitím upoutal pozornost IAA, která má podezření, že zkorumpovaná petrochemická rodina Dugganových manipuluje systém ve svůj prospěch; a proto bude agentura potřebovat vaši pomoc."

 

 

 

Prodeje a podnikatelské aktivity i v soukromých sessions

Jste pacifista a v míru rozvíjíte svůj byznys, ale po hodinách snažení vám některý z "dobromyslných" hráčů zničí veškeré zboží během jeho prodeje? Pak jistě oceníte novou možnost spuštění všech podnikových aktivit (včetně Sell missions) i v soukromých sessions (pouze pro pozvané hráče, vlastní crew nebo přátele). 

 

Novinky pro CEO

Do vašeho týmu v kanceláři přibude nová manažerka Lupe, která bude kdykoli připravena vystopovat nové zboží (Special Cargo). Také vás nově bude u vašeho skladu čekat každý den dodávka nového zboží, které můžete zavést do doků. Přibudou také dvě nové mise na získání zboží (Special Cargo Source Missions).

 

Živější motorkářské klubovny

Motorkářské klubovny už více nebudou zívat prázdnotou! V rámci DLC do nich přibude možnost přivydělat si tuningem a dovozem motorek různým klientům. Reputaci mezi konkurencí si budete moci zvýšit i dokončením misí "Clubhouse Contracts", jejichž zadání budou k dispozici na nástěnce v klubovně.

V neposlední řadě vám za bar přibude i pár "štamgastů", jejichž loajalitu (a finanční příspěvky do klubu) budete moci udržet prostřednictvím zásobovacích misí.

 

 

 

Spolupráce s Ammu-Nation, nové možnosti pro bunkry

Dlouhé měsíce dřiny v bunkru se konečně začaly vyplácet – o vaší kvalitní práci se doslechl management Ammu-Nation, který vám nabídne možnost denního doručení zbraní do některé z poboček v rámci San Andreas.

K zásobovacím možnostem pro bunkr přibudou dvě nové mise a možnost zavolat Agentovi 14, který vám výměnou za získání dat od ozbrojených cílů zvýší tempo vývoje nových zbraní

 

Jednodušší správa nočních klubů

Majitelům nočních klubů se mírně zjednoduší jejich provoz. Namísto osobní návštěvy klubu bude pro spuštění zásobovací mise stačit telefonicky kontaktovat Yohana Blaira. Stejně tak budete moci zavolat Tonymu Princi a přímo zahájit misi s promováním klubu.

A aby byla nálada v klubu naprosto dokonalá, dostaneme přímou možnost vyhazovat "problémové" návštěvníky či postarat se o VIP klienty, kteří to přehnali s alkoholem. 

 

Pomoc s vyšetřováním pro IAA

IAA (Agentura pro mezinárodní záležitosti) má podezření, že zisky ze stoupajících cen pohonných hmot jdou do kapsy jedinému magnátovi. Agent ULP vás proto kontaktuje s možností účastnit se speciálních misí "Operation Paper Trail", ve kterých budete (sólo, nebo s pomocí až tří spoluhráčů) jako agent v utajení vyšetřovat rodinu Dugganových a jejich podíl na současné ekonomické situaci.

 

 

 

Várka nových vozů a širší možnosti tuningu

Do tuningové garáže ve vašem společném podniku s Franklinem (Celebrity Solutions Agency) přibude možnost aplikovat speciální tuning "Imani Tech" pro dvě nová vozidla. Rozšíří se také seznam a možnosti úprav vozidel, která budete moci tuningovat v garážích Bennys Original Motor Works a Haos Special Works.

 

Vyslyšení komunity

Po dlouhé době jsme se dočkali i zapracování velmi žádaných připomínek od komunity hráčů:

 • snížená účinnost střel a obranných mechanismů pro Opressor Mk II
 • jednodušší možnosti doplnění zdraví a přístupu k jídlu či vestám během přestřelek
 • větší odměny v GTA$ za dokončení závodů, Adversary Mode misí, původních a Doomsday heistů, vyšší plat pro bodyguardy, členy společnosti a motorkářského klubu
 


Obří leak detailů z vývoje GTA 6? Miroslav Biarinec| 05.07.2022 17:48

 

Máme tu další únik s informacemi o GTA VI, který se objevil na Redditu v obsáhlém dokumentu. I ten potvrzuje návrat do Vice City a nejen tam! Samozřejmě může jít o další vymyšlenou věc, nicméně tentokrát tu máme takovou nálož informací, že si s nimi někdo musel dát až neuvěřitelnou práci. Mimo to, informace se zdají být velmi velmi detailní a vše zní i celkem uvěřitelně, a to včetně termínů. Pohodlně se usaďte, a pokud tomu chcete trochu věřit, tak směle do čtení. Vypadá to slibně a bude se Vám to líbit!

 

Pojďme se na to v "krátkosti" podívat

 • GTA VI poběží na enginu RAGE - samozřejmě nejnovější generace
 • Na hře se pracuje již od roku 2014! 
 • Budget vývoje hry: 500,000,000 USD
 • Ohlášení hry veřejnosti - Q3 2022
 • Marketing budget vč. DTC: 100,000,000 USD
 • Datum vydání hry: Q4 2024
A teď něco o hře
 • Děj hry se odehrává v roce 2023
 • Délka příběhu - 75 hodin
 • Velikost map - 362 km2 (140mi2)
 • Hlavní postavy: Ricardo (muž), Casey (muž), Rose (žena)
 • A kam se podíváme? Map bude několik! Liberty State, Carce City, Vice City, Cottonmouth, Prolog: Jižní Amerika
 • Postavy, které se vrátí:
  Nikko Bellic, Bruce Kibutz, Poppy Mitchell, Bruce Spade, Jacob Hughes, Lacey Jonas, Roman Bellic, Miranda Cowan, Gay Tony, Candy Suxxx, January Vasquez, Cloe Parker, Yusuf Amir, rodina Avon Crastenburg, Juan Strickler
K hlavním postavám
 • Ricardo je bývalý kolumbijský zvláštní agent, intrikář posedlý bohatstvím a mocí. Přestože je ilegálním imigrantem a většinu svého času strávil v bojích v kolumbii, tak věří, že konfliktu je třeba se vyhnout, kdykoli je to možné. Ricardo je z tria nejchytřejší.
  Touží po životě, který měli šéfové kartelu Los Perros Locos a půjde si za svým snem. Respektuje lidi na okraji společnosti - tam odkud pochází pochytil, že třeba bezdomovci všechno vidí. Jeho filozofie se může ve hře ukázat jako pravdivá. Chovejte se k bezdomovcům slušně a oni vám poskytnou cenné informace. Casey by prošel kolem bezdomovce, aniž by si ho všiml. Rose by zas předpokládala, že jsou to narkomani a zločinci, kteří se jimi stali díky svým vlastním rozhodnutím. Ricardo by je viděl jako lidi, kteří si zaslouží pomoc a respekt. Jak již bylo řečeno, je extrémně inteligentní, mazaný a umí být bezohledný. A taky kouří doutníky. Navzdory své inteligenci někdy hraje hloupého a značně bagatelizuje svou inteligenci a schopnosti. Není fanouškem koček, ale miluje psy. Ricardo mluví plynně španělsky.
 • Casey je drsňák. Něco jako Trevor, kdyby nebyl psychopat.
  Casey, bývalý boxer, nemá problém ublížit lidem. Má doma svou kočku a spí klidně i 12 hodin. Casey je docela na peníze. Pro Caseyho je ale nejlogičtějším řešením zabít vás a vzít si vaše peníze. Casey se však od Ricarda hodně učí a v průběhu hry se pomalu učí, jak získat to, co chce, aniž by se uchyloval k násilí. Když se poprvé pokusí založit "firmu" (před setkáním s Ricardem), selže, protože je příliš vznětlivý a bojuje s každým, kdo mu stojí v cestě. Casey je nejvíce náchylný k závislosti na stimulantech a nejméně citlivý na stres.
 • Rose, první ženská hlavní postava v sérii GTA.
  Je snadné předpokládat, že Rose je dobrý člověk, který se kvůli své práci policistky a traumatické události ztráty manžela ocitla jen na šikmé ploše. Ona však není. Je to špatný a zlý člověk. Navzdory všemu to není žádný chladný psychopat. Opravdu ji mrzí smrt Arthura McClanea a i zastřelení policisty, a obě události mají velký dopad na její duševní zdraví. Rose je drogově závislá.

Aktivity mimo hlavní děj

 • Gambling
 • Golf
 • Surfing
 • Skateboard!
 • Tenis
 • Kulečník
 • Šachy
 • Basketbal
 • Bowling
 • Strip kluby
 • Kina
 • "Hot coffee"
 • Automaty na hry

Nový wanted systém

 • Policie bude nově vybavena: psy, slzným plynem, štíty proti nepokojům a bude používat také pokročilejší bojové taktiky
 • Systém hledanosti se vrací na šestihvězdičkový systém:
  ★ Strážci zákona se vás pokusí zastavit. Tyto trestné činy obvykle vedou spíše k pokutě než k zatčení, i když se můžete pokusit pokutu strážníkovi vymluvit pomocí výzev na obrazovce.
  ★★ Strážci zákona vás budou pronásledovat, ale neublíží vám.
  ★★★ Policisté se budou pokoušet o zatčení a v případě potřeby použijí smrtící sílu.
  ★★★★ Na řadu přichází použití smrtící síly jako priorita.
  ★★★★★ Policejní přítomnost se ještě více navyšuje.
  ★★★★★★ N.O.O.S.E. a FIB se zapojí do pronásledování a pokusí se vás dostat všemi nezbytnými prostředky.
 • Orgány činné v trestním řízení zřídí perimetry na 6 hodin po spáchání závažného trestného činu a pokusí se vyslechnout svědky a podezřelé. Detektivové skutečně pracují na prošetření případu. Podrobnosti o svém zločinu můžete slyšet v rádiu nebo ve zprávách v televizi. Pokud se vrátíte na místo činu, získáte jednu hvězdičku a policie vás začne vyslýchat. Pokud utečete, získáte další hvězdu. Pokud se vám podaří neusvědčit se, bude vám poděkováno a jejich pozornost se obrátí jinam. Když hrajete za Rose, můžete být voláni na místa činu, a to i těch, které spáchala jedna z hratelných postav.
 • Pokud vás policie nenajde, vytvoří okruh kolem vašeho posledního známého místa. Velikost tohoto kruhu se rozšiřuje v závislosti na vaší úrovni hledanosti. Uvnitř těchto perimetrů jsou umístěny zátarasy a policisté kontrolují každé vozidlo, které se pokusí oblast opustit. Po chvíli začnou policisté, kteří vás hledají v okolí, kontrolovat také zaparkovaná auta.

Další detaily z gameplaye

 • Mrtvá těla mohou být uložena do kufrů aut - zkrytí těla před policií. Když Vás však policie zastaví, může prohledat vaše vozidlo a nalezení mrtvého těla ve vašem kufru bude mít za následek okamžitě zvýšení úrovně hledanosti. Podobně jako u mise v Grand Theft Auto IV „Have a Heart“ může poškození vašeho vozidla způsobit otevření kufru. Pokud je uvnitř mrtvé tělo, bude to viditelné i pro okolí, což způsobí, že civilisté zavolají policii, nebo si toho policie všimne sama.
 • Rose bude vůbec první ženskou hlavní hrdinkou v Grand Theft Auto
 • Hrajete-li za Rose, můžete vykázat policejní hlídku pryč z místa činu, nebo je naopak zavolat na pomoc, pokud se ocitnete v přestřelce.
 • Rose může zatýkat civilisty nebo je pokutovat. Při zatčení civilisty vás hra vyzve, abyste civilistovi nařídili nastoupit do policejního auta a odvézli ho na stanici. Na stanici je lze po určitou dobu vidět v celách a i civilisté se Rose mohou pokusit uplatit nebo mohou prosit Rose o propuštění.
 • Policejní oddělení ve Vice City má rozpočet, který funguje podobně jako společná pokladna v táboře v RDR2. Není nutné plnit pokladnu každý den, ale plnění policejních úkolů vám zpřístupní pár dobrých výhod. Najímání nových důstojníků, nákup zásob, výměna vybavení apod. lze udělat v Roseině kanceláři.
 • Pokud vás policisté uvidí překračovat rychlost, získáte první úroveň hledanosti s jednou hvězdičkou.
 • Ke konci hry založí Ricardo a Casey svou vlastní zločineckou organizaci. Ricardo pak převážně pobývá v Jižní Americe a pašuje drogy zpět do Vice City. Casey vytváří své vlastní zločinecké impérium v ​​Carcer City & Liberty City. Směr Caseyho impéria je už na hráči.
 • Jako drogový boss musí Ricardo najmout zločince do svého kartelu. Tito "zaměstnanci" mohou pro Ricarda pašovat drogy, nebo se může rozhodnout, že to udělá sám. Můžete ušetřit čas, nebo mít vyšší zisk. Ale pasivní příjem se také hodí.
 • Ve hře je několik aktivních sériových vrahů, kteří budou v průběhu příběhu pravidelně zabíjet a v průběhu času zanechávají vodítka - případy řeší Roseino oddělení. Opět více uvidíte také na televizních kanálech.
 • Pokud se Roseinu oddělení podaří výrazně snížit míru kriminality, obyvatelé Vice City budou více spolupracovat. Pokud však veřejnost ztratí důvěru v policii, lidé často odmítnou spolupracovat, což Rose ztěžuje práci.
 • Existuje alternativní konec, kde se provalí spojení Rose s Ricardem a Caseym a následně je zabita v přestřelce.
 • Zprávy (televize a rádio) a noviny často obsahují informace o zločinech vaší postavy.
 • Gangy okupují různá území. Ve Vice City může Rose zařídit schůzku s vůdci gangů, aby pomohla udržet mír.
 • Bez cheatů budou mít hráči mnohem méně zdraví než v předchozích titulech – o něco více než NPC.
 • NPC jsou interaktivní.
 • V tomto díle série GTA bude mnohem obtížnější získat hotovost. Je velmi možné, že hráči budou končit hru bez peněz.
 • Zbraně postavě zůstávají, když dojde munice, ale hráč se může rozhodnout, zda ji dobrovolně zahodí.
 • Skenování registračních značek v policejních vozidlech odhalí informace o řidiči, včetně jména, adresy, povolání, kriminální minulosti a zda má platný řidičský průkaz.
 • Všem NPC bude přiděleno bydliště a povolání a podle toho budou trávit svůj den. NPC můžete sledovat a uvidíte jak ráno opouštějí svůj dům, jedou do práce, a vrací se například domů. Kvůli tomu budou ve špičce ulice města zaplaveny auty, zatímco silnice budou v noci a během pracovní doby výrazně méně ucpané.
 • Mezi známé gangy patří: Aztecas, Vagos, kolumbijský kartel, Lobo Cartel, rodina Madrazo, Yardies, Broker Kings, Angels of Death MC, Skinheadi, Korean Mob, rodina Vasquezů, ruská mafie, Triady, Ballasové, rodina Tong, Amir Group, Jewish Mob.
 •  Looting funguje podobně jako u jiných titulů Grand Theft Auto.
 • Casey a Ricardo mohou jako zločinci najmout lidi, aby hlídali u vašeho bydliště. Rose může svým důstojníkům nařídit, aby udělali totéž.
 • Rose neumí plavat. Rose trpí na mořskou nemoc.
 • Casey neumí létat s letadlem.
 • Rose je z postav fyzicky nejslabší. Casey je fyzicky nejsilnější.
 • Rose využivá v boji styl Krav Maga
 • Vytočením čísla 911 můžete zavolat policii, sanitku, hasiče a pobřežní hlídku.
 • Je známo, že Rose může zavolat policii, ale může také požádat o pomoc N.O.O.S.E a FIB. FIB si připíše zásluhy za jakékoli zločiny, při kterých pomáhá, a vaše oddělení VCPD nebude odměněno.
 • Pokud se hráč dostane do problémů s jiným gangem, může vás gang pronásledovat. Když se zapletete s mafií půjde po vás pravděpodobně vysoce kvalifikovaný zabiják.
 • Casey může získat legitimní práci, jako voják, záchranář, řidič dodávky nebo hasič.
 • Postavy mohou rozvíjet přátelství a obchodní vztahy s jinými postavami. Hráč se může také spřátelit s náhodnými civilisty. Všechny vztahy mají atributy: respekt a důvěra.
 • Rockstar Games plánují dvě DLC pro jednoho hráče, jedno, kde je hlavním hrdinou drogově závislý Tony Prince, kdy se děj odehrává ve stejné časové ose jako Grand Theft Auto IV, a druhé, kde hráč hraje jako Ramon, člen gangu Vice City Vagos. Což se odehrává těsně před událostmi Grand Theft Auto IV.
 • Obě DLC trvají přibližně 15-20 hodin.
 • DLC Tonyho Prince se silně prolíná s hlavním příběhem Grand Theft Auto VI.
 • Ramonovo DLC představuje Rose a jejího manžela.
 • Ramon i Tony Prince budou alespoň v jednom z trailerů Grand Theft Auto VI, ale každý bude mít před vydáním své vlastní trailery.
 • Hra je plná cutscén a dialogů.
 • Rádia si užijete kdekoliv! Vaše postava může nosit sluchátka a tak vám hudba zpříjemní den i když nebudete zrovna řídit.
 • Rose a Ricardo mohou snížit hladinu stresu jógou.
 • Rose je fanouškem fotbalu a velkým fanouškem ‚Mambas‘.
 • Každá postava má preferovanou zbraň.
 • Rose bude mít téměř vždy alespoň dva zásobníky a preferovanou zbraň pistoli.
 • Casey je nejhorší střelec z tria, ale je jediný, kdo může střílet ze dvou pistolí naráz.
 • Casey se občas objeví v cele na stanici VCPD.
Playlist některých rádií
 • Vice City FM
  • ABBA - Dancing Queen
  • ABBA - Does Your Mother Know
  • Bee Gees - Stayin’ Alive
  • Cher Lloyd - Swagger Jagger
  • Daft Punk - One More Time
  • House of Pain - Jump Around
  • Justin Timberlake - Can’t Stop The Feeling!
  • LMFAO - Party Rock Anthem
  • Maroon 5 - Moves Like Jagger
  • MC Hammer - U Can’t Touch This
  • OutKast - Hey Ya!
  • Pharrell Williams - Happy
  • Shakira - Hips Don’t Lie
  • Spice Girls - Wannabe
  • The Beatles - Twist and Shout
  • Tones and I - Dance Monkey
  •  Village People - Y.M.C.A.
 • The Vibe
  • a-ha - Take On Me
  • Blondie - Call Me
  • Bonnie Tyler - Total Eclipse of the Heart
  • Culture Club - Karma Chameleon
  • Dead or Alive - You Spin Me Round (Like A Record)
  • Earth, Wind & Fire - Let’s Groove
  • Foreigner - I Want to Know What Love Is
  • Journey - Don’t Stop Believin’
  • Katrina and the Waves - Walking on Sunshine
  • Lionel Richie - All Night Long (All Night)
  • Michael Jackson - Beat It
  • Michael Jackson - Billie Jean
  • Phill Collins - In the Air Tonight
  • Queen - Under Pressure
  • Rick James - Super Freak
  • The Bangles - Walk Like an Egyptian
  • U2 - With Or Without You
  • Wham! - Wake Me Up Before You Go-Go
  • Whitney Huston - How Will I Know
 • Wildstyle
  • Adele - Hello
  • Britney Spears - Toxic
  • Bruno Mars - Just The Way You Are
  • Drake - One Dance
  • Ed Sheeran - Shape of You
  • Lady Gaga - Rain On Me
  •  Lil Nas X - Old Town Road

   

Strana:1234567891011>
Jdi na: / 201

vyhledávání

GTA V v prodeji!

Reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Máme tu nějaký ten pátek rok 2022 a s ním i velkou šanci, že se ani v tomto roce se nedočkáme oznámení GTA 6. Místo toho jsme však dostali remastery tří klasických a ikonických dílů série GTA. Je pravda, že neměli nejlepší start, ale dejte jim šanci. Vyzkoušejte si hry osobně a zkuste je. Ten návrat sice není dechberoucí, k tomu ještě nějaký ten rok vývoje chyběl, možná i jiný výběr studia, ale i tak je to příjemný nostalgický návrat, který alespoň ty původní tituly nezničil. Ohodnotit hry už musíte spíš vy sami - každý z vás. A pořád je tu jedna jistota - třeba stále dobré GTA Online. :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!