GTA.cz

Velká jarní fotografická soutěž Veronika Kailová | 10.03.2012

 

 

Vyfoťte ve svém okolí místo, které si myslíte, že se alespoň trochu podobá jakémukoli místu v GTA světě (budova, ulice, podchod, kus parku, lesní cesta, skála...). K této fotce připojte i screenshot ze hry, kde je ono podobné místo.

 

 

Kam a co poslat:

Fotku + screenshot + Vaše jméno a příjmení nám pošlete na adresu gtasoutez@gmail.com.

 

O co se soutěží:

O trička s logem GTA.cz Team a o odznáčky z limitované série.

 

Do kdy je možné posílat fotky:

plánovaná uzávěrka je 4.4.2012 ve 4:04 ráno ;)

  • Obrázky budeme postupně vkládat na web i s pořadovým číslem, ale zatím bez Vašeho jména, aby nedocházelo k ovlivňování hlasujících.
  • Hlasovat o nejlepší fotky/screeny budou samotní čtenáři, ale to upřesníme až po uzávěrce a zastavení přijímání soutěžních příspěvků.
  • Vyhrazujeme si právo dodatečně změnit pravidla, pokud k tomu bude závažný důvod a taktéž si vyhrazujeme právo nezařadit do soutěže příspěvky, které budou něčím porušovat pravidla a dobré mravy.

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies