GTA.cz

10 000 fanoušků na Facebooku! Miroslav Biarinec| 24.02.2013 15:40Blíží se nám krásná hranice 10 000 fanoušků na Facebooku. Je Vás už opravdu hodně a moc Vám děkujeme, že jste s námi i na sociální síti. Na tuto událost pro Vás máme malý dárek. Pokud se počet fanoušků přehoupne přes magických 10 000 do pátku 1.3.2013, tak ještě v pátek vylosujeme 3 z fanoušků, kterým pošleme malý dárek ve formě odznáčku. Losovat budeme z těch, kteří dají To se mi líbí na náš příspěvek, ve kterém oznámíme, že je soutěžní. 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies