GTA.cz

10 nových screenů Miroslav Biarinec| 27.03.2013 14:17

Čekali jsme opravdu dlouho, ale konečně tu máme něco nového! Znenadání tu máme deset nových a úžasných screenů. Jsou naprosto úžasné a snad zavřou pusu všem, kteří tvrdili, že grafika GTA V není nic moc. Myslíme, že na to, že jde o PS3/Xbox 360 je to moc dobrý výsledek.
Nejvíce nás zaujal náš starý a známý Minigun, který se nám vrací a s ním i spojená spousta zábavy.
V pořadí na třetím screenu s Trevorem si můžete všimnout postavy stojící na prahu auta, zajímavá novinka. Na dalších screenech se můžeme kochat skvělými detaily. A to od mořského dna, přes realistický blesk v bouřce až po západ slunce v Los Santos.

 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies