GTA.cz

8 nových screenů a další Miroslav Biarinec| 06.09.2013 18:35

Dnes proběhla velká aktualizace oficiálních stránek. Informace zatím překládáme, ale už teď pro Vás máme osm nových screenshotů.
Dále tu máme nová videa: CNT reklama, Ammu Nation reklama, Weazel News reklama, Egochasers reklama.

Sport, fitness a relaxace - zahrnují:

  • Tenis
  • Jízda na BMX
  • Triatlony
  • Turistika
  • Závodní jízda na kole
  • Závodní plavání

 

 

Bezpečnost a duševní klid

Policejní oddělení Los Santos je známo tím, že se vypořádává se zločinem tím nejagresivnějším a nejpomatenějším způsobem, zatímco soukromé bezpečnostní firmy jako Gruppe 6 a Merryweather Security mají finanční zájem v záchraně vašeho majetku. Sponzorováno Ammu-Nation- Chránící vaše práva.

 

Fitness a Relaxace

Marnivost dosahuje maximální hodnoty a my jsme rájem sportovců a fitness nadšenců. Máte chuť na trochu tenisu? Máme pro vás prvotřídní kurty a silnou konkurenci. Jezdíte rádi na kole? Popadněte kolo a vyražte na příjemnou projížďku podél pobřeží Los Santos nebo po náročné cestě přes hory a stráně Blaine County. Nebo se zúčastněte soutěže triatlonu v plavání, běhu a jízdě na kole, vytvořené tak, aby egocentrici navzájem otestovali, kdo cvičí nejlépe. Sponzorováno EGO CHASER  Energetická tyčinka- tyčinka, která je jen o vás. Sledujte reklamu!

 

Strhující hudba a zábava

Ti, kteří uvíznou v dopravní zácpě, si mohou naladit jednu z rádiových stanic Los Santos a mohou si vybrat z velkého množství hudebních stylů- vyzkoušejte ukázky rádiových stanic Radio Los Santos, Channel X, Rebel Radio, East Los FM, West Coast Classics, Fly Lo FM a Vinewood Boulevard Radio. Zůstaňte naladěni pro další ukázky rádiových stanic, které chystáme.

V sekci Home Entertainment můžete sledovat ukázku z CNT´s Fall TV Line Up, kde uvidíte ukázky z filmů  The Underbelly of Paradise, Impotent Rage and Moorehead Rides Again, stejně jako představení nového filmu Kung Fu Rainbow Lazer Force,o  týmu super hrdinů vyšší třídy, který bude vysílán tento podzim na Weazel TV.

 


Novější zpráva:Nedělní střípky
Starší zpráva:Čeština do TLAD

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies