GTA.cz

Aplikace iFruit již také pro Andoid Miroslav Biarinec| 28.10.2013 22:51Aplikace iFruit je nyní konečeně dostupná také pro Andoid zařízení. Stahovat ji můžete zde a nebo ji najdete v Google Play.

 

Aplikace Vám zprostředkuje tuning aut - Los Santos Customs a položku Chop the Dog, a také Lifeinvader. V LS Customs si můžete auto upravovat a vylepšovat.
V Chop the Dog se můžete o Chopa starat apod., což má vliv na chování Chopa ve vaší hře.  Můžete ho naučit nové kousky, kupovat mu obojky a vodit ho na procházku - minihry.


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies