GTA.cz

Banshee 900R je nejrychejším autem Miroslav Biarinec| 04.02.2016 14:00

 

Poslední update přinesl do GTA Online nové verze aut Bravado Banshee a Karin Sultan. Rockstar sami avizovali, že auta budou tak rychlá, že se dokonce vyrovají těm nejrychlejším ve hře - T20 a Zentorno.
S auty přišly i jejich četné možnosti úprav, nicméně komunita hráčů zjistila, že auta prostě tak rychlá nejsou a těm skutečně nejrychlejším se nevyrovnají.
To je teď již minulostí. Po malé tiché opravě ze strany Rockstaru je teď Banshee 900R skutečně tím nejrychejším autem. Dosahuje teď tak vyšší rychlosti než tomu bylo při vydání updatu. A co všechno musíte koupit, aby auto bylo nejrychlejším ze všech, uvidíte ve videu.


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies