GTA.cz

Bully: Anniversary Edition vychází na mobilní zařízení Miroslav Biarinec| 08.12.2016 08:12

 

Nejen pro ranní ptáčata tu máme horkou novinku! Bez předchozího proma dnes vychází legendární hra Bully: Anniversary Edition na Android zařízení - dostupná je na Google Play za cenu 199Kč. iOS verze by měla dorazit později odpoledne.
Hra dostala nové hi-res textury, světla, stíny, inteligentní tlačítka na obrazovce, nativní podporu pro vysoká rozlišení a také multiplayerové výzvy! Podporován je také externí ovladač. Hra obsahuje extra mise, postavy, třídy mini-games, a odemykatelné předměty z Bully: Scholarship Edition.

Bully: Anniversary Edition - Google Play

Bully: Anniversary Edition - iOS


 

 

 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies