GTA.cz

Cheateři v GTA Online Miroslav Biarinec| 15.06.2015 18:48

 

V minulém updatu ILL-GOTTEN GAINS byl zaveden nový systém, který umožňuje efektivněji zjistit a zaměřit všechny hráče, kteří používají nepovolené modifikace hry v rámci GTA Online. Jakákoliv manipulace ale i pokusy těchto podvodů budo uřešeny v disciplinárním řízení, které může vést k banu a pozastavením vašeho účtu. Pomozte zachovat celistvost GTA Online tím, že si hru užijete bez modifikací a podvodů.
Rockstar Games děkují všem členům GTA Online komunity, kteří cheatery náhlásili a poskytli cenné informace.

Nahlásit cheatera je možné v in-game menu. Pauza - Online - Player - Zvolit hráče, kterého chcete nahlásit - Report Player - a zvolit způsob. Druhým způsobem je napsat email, kde nezapomeňte zmínit platformu, jméno hráče, popis podvodu, čas a např. screen, video.


Novější zpráva:GTA V a 40 000 kostek domina

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies