GTA.cz

Co je nové v GTA Online (16/2023) Redakce| 21.04.2023 13:18

Včerejší update GTA Online se zaměřuje na oslavu světového dne marihuany a přináší dva nové deathmatch souboje, bonusové odměny při výrobě zboží a splnění misí, slevy na vozidla a zbraně a mnoho dalšího obsahu, který si podrobně rozebereme níže:

 

Deathmatch souboje Shake Up a Top Marks

Shake Up - nový deathmatch, kde pokaždé, když zabijete soupeře nebo se respawnete po smrti, budete vyzbrojen jinou náhodnou zbraní. Zbraně na blízko (včetně pěstí) zabijí protihráče jedním zásahem, v nouzi tak stačí pouze "vyhrnout rukávy" a vrhnout se na nepřítele.

 

Top Marks - týmový deatchmatch, ve kterém vaše výbava a cíl na radaru bude záviset na tom, jestli váš tým vyhrává nebo prohrává souboj.


Oba nové deathmatche vyplácejí v tomto týdnu trojnásobek GTA$ a RP.

 

Bonusy k oslavám dne marihuany

2x GTA$ a RP v misích Short Trip - Pohodlně se usaďte a vychutnejte si trip v Record A Studios. Mise, ve kterých si zahrajete za Franklina a Lamara, se vám kromě zážitku odmění dvojnásobkem RP a peněz.

 

Rychlejší produkce a slevy na marihuanové farmy - Kdy je lepší čas začít s novou pěstitelskou sezónou, když ne teď? Využijte dvojnásobnou rychlost produkce zboží a dvojnásobný počet zásob po dokončení Biker Resupply misí k rozjetí svého byznysu.

A pokud ještě svou farmu nemáte, všechny její varianty, včetně vylepšení vybavení, personálu a zabezpečení, jsou během marihuanového svátku dostupné se slevou 30 %.

 

"Zelený" outfit za splnění cílů

Kromě vykradených obchodů udělejte průvan i ve svém šatníku - stačí k tomu splnit pár požadavků:
 • přihlaste se do GTA Online a získejte padáky High Flyer a Sprunk, spolu s bundou Pastel Green Smoking Jacket
 • dokončete jakoukoli Biker Sell misi pro získání Sprunk Varsite Jacket
 • staňte se společníkem (associate) nebo bodyguardem a získejte čepici Sprunk
 

 

Trojnásobek GTA$ a RP v Lamar Contact Missions

OG ikona gangové scény v Los Santos, Lamar Devis, se vám tento týden za splnění jeho misí zadaných přes mobilní telefon odvděčí trojnásobkem peněz a RP.

 

2x GTA$ and RP v RC Bandito závodech

Kdo řekl, že si s RC autíčky neužijete tolik legrace, jako s velkými monster trucky? Vyzkoušejte si to sami, a až do 26. dubna (apríla) získáte za každý dokončený RC Bandito Race dvojí odměny.
 

Vystavené vozidlá v Premium Deluxe Motorsport

Tento týden si u Simeona můžete vyzkoušet a zakoupit následující auta:

 • Karin Sultan Classic (Sports)
 • Vulcar Nebula Turbo (Sports Classic, 30% sleva)
 • Progen T20 (Super)
 • Dinka Blista Kanjo (Compact)
 • Declasse Mamba (Sports Classic)

 

 

Luxury Autos Showroom

Po Short Tripu v Record A Studios se určitě zastavte iv blízkém Luxury Autos, které nabízí na vyzkoušení a prodej Lampadati Tigon (Super, 30% sleva) a Progen Emerus (Super).

 

 

Vytočte si Übermacht Revolter

Pokud se na vás usměje štěstěna, v kole štěstí v Diamond kasinu si vytočíte Übermacht Revolter.

 

V opačném případě se můžete pokusit o výhru v LS Car Meet Series. Pokud se vám podaří vyhrát alespoň jeden závod denně po dobu tří po sobě jdoucích dnů, jako odměnu získáte Dominator GTT (Muscle).


Majitelé nejnovější generace konzolí PlayStation a Xbox se mohou těšit také na Premium Test Ride s vozem Übermacht Sentinel XS (Coupe) a časovku HSW Time Trial East Winewood.

 

Trojnásobné odměny v Community series

Otestujte kreativitu hráčů, kteří pomocí Creator Mode v GTA Online vytvořili napínavý nový závod, deathmatch či capture souboje. Rockstar doporučuje následující výtvory od různých autorů:

 

Ostatní slevy

Kromě již zmíněných slev si můžete zakoupit jeden z luxusních High-End apartmánů se slevou 30%. Milovníci módy si přijdou na své s 50% slevou na Green Tire Smoke a Green Space Horror Suit.

Pokud vás místo oblečení zajímají raději stroje na kolech, potěší vás 30% sleva na následující auta:
 • Pfister Neon (Sports)
 • Lampadati Tigon (Super)
 • Vulcar Nebula Turbo (Sports Classic)
Gun Van nabízí 10% slevu na klasické zbraně, 15% slevu na vrhací zbraně, 20% slevu na neprůstřelné vesty a 30% slevu na Heavy Sniper. Členové placeného programu GTA+ obdrží ještě vyšší slevy, a k tomu poloviční cenu za samopal Service Carbine.

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies