GTA.cz

Další Bikers DLC na obzoru Miroslav Biarinec| 05.10.2016 20:21

Bikers DLC se ještě v GTA Online pořádně neohřáli a máme tu 8 dalších nových vozidel. Včera jsme o tom již v krátkosti psali, teď se na ně podíváme blíže. Celkem jistě už teď víme, že se jich brzy dočkáme v další části DLC Bikers, nebo dokonce ve více updatech. Další týdny se dozvíme víc.
A teď to nejzajímavější. Video s prozatím skrytými vozidly a také jejich úpravy. Těšíte se na ně?

Trochu se také podíváme na Halloween. S velkou pravděpodobností se totiž v Halloweenském updatu dočkáme nového Adversary módu jménem Angels V Devils. Uvidíme zda se ve stejném duchu ponese i celý halloween v GTA Online. Tak jistě je na co se těšit!

Autorem fotek skrytých vozidel je CrewBoss.

 

 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies