GTA.cz

Další DLC na obzoru? Miroslav Biarinec| 25.07.2016 12:00Jak to tak vypadá, tak Cunning Stunts nebylo posledním DLC, které nás v létě čeká. Samozřejmě nesmíme zapomenout na další nová vozidla, o kterých již předem víme. Teď ale leaker TezFunz přišel s důkazy o pravděpodobně dalším DLC.

Jsou jimi zatím tyto prázdné scripty:
am_mp_personal_mod_garage
gb_biker_bad_deal
gb_biker_initiation
gb_biker_joust
gb_biker_rescue_contact
gb_vehicle_export

 

První script značí nemovitost, ostatní zase motorkářskou tematiku.
Vypadá to, že se tak v srpnu dočkáme šesté nemovitosti a DLC s motorkářskou tematikou. Teď už ale můžeme pouze spekulovat. Dočkáme se tedy skutečně motorkářského DLC, na které je sepsána i petice? Nebo půjde jen o zajímavé (VIP) mise?

Snad se brzy dozvíme víc!

 


20. 4. 2016
Více než 70 motorkářských klubů v GTA Online se spojilo a společně žádají Rockstar Games, aby konečně vydali motorkářské DLC!

Celou novinku najdete zde.

 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies