GTA.cz

Dan Houser v rozhovoru pro NY Times Miroslav Biarinec| 11.11.2012 18:42 |zdroj: NY Times

 


NY Times vyzpovídali v malém rozhovoru o hrách Dan Housera z Rockstar Games. Otázky byly mířeny i na GTA V. Nyní Vám přinášíme jejich přibližné znění i s odpovědí. Omluvte nepřesný překlad.

Dan v předchozí odpovědi zmínil svoji vizi. Vizi jak bude interaktivní zábava v budoucnu vypadat.

Otázka: "Jaká je vize?"

  Odpověď: "Je to věc, kterou se snažíme realizovat s touto hrou. Svět přivedený k životu. Svět, ve kterém můžete existovat, prozkoumávat ho, s nějakým tím příběhem. Svět, který existuje a zároveň neexistuje. Udělali jsme něco co tak trochu je Los Angles a trochu není. A záměrně nejde o žádnou přesnou replikaci.
Chtěli jsme něco co tématicky funguje k prostředí bankovních lupičů.

Otázka: "Jak pomůže tří-postavová struktura hry dostat se blíže k vašim ambicím, které máte?"

  Odpověď: V konceptu byl nápad na tři samostatné příběhy v jedné hře. Další myšlenka byla ta aby se jeden nebo dva příběhy neprotínaly, ale aby byly kompletně protkány v jeden. Je to pocit, že jde o skutečný příběh. Můžete hrát soušasně za kladného hrdinu i záporáka.

Otázka: "V této fázi, co ještě zbývá na Grand Theft Auto V udělat?"

  Odpověď: Vášnivě upravujeme, opravujeme, odstraňujeme, nahrazujeme, přidáváme. Je to jako kdybyste psali knihu a udělali dva miliony pravopisných chyb. A musíte je jednu po druhé opravit. Ale jakmile to funguje, můžete sedět a dívat se na ten fungující svět. Stále v tom nacházím tu magii. Nedostanete to nikde jinde.
Život by to mohl být falešný, ale je to stále nejblíže kam jsme se zatím v tomto živém uměleckém díle dostali.


Novější zpráva:Nové screenshoty z Insideru

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies