Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA 5

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama

Digitální obsah ve Speciální a sběratelské edici Miroslav Biarinec| 26.08.2013 17:20

 

 High-end auto Khamelion na elektrický pohon. K dispozici v Grand Theft Auto Online jako součást sběratelské edice.

 

Speciální a sběratelské edice GTA V zahrnují spousty vylepšení a doplňků pro všechny tři hlavní protagonisty, stejně jako pro vaši postavu v Grand Theft Auto Online.

Více detailů a screenů z Grand Theft Auto V Speciální a Sběratelské edice digitálního obsahu
Speciální a Sběratelská edice Grand Theft Auto V (dostupná pro před-objednávku z vybraných obchodů) zahrnuje spoustu vylepšení a doplňků pro všechny tři protagonisty, stejně jako pro vaši postavu v Grand Theft Auto Online. Tady je více detailů o těchto jedinečných digitálních položkách, které jsou součástí Speciální a Sběratelské edice:

Doplňkové zbraně
Bez ohledu na to, jakou verzi hry jste si vybrali, vaše místní Ammu-Nation bude vždy zásobeno dvojicí speciálních střelných zbraní bez dodatečných poplatků, které navíc mají jedinečné možnosti úprav, skinů a příslušenství-  Pistole .50 a Bullpup brokovnice. Také máte k dispozici kladivo, které slouží jako brutální zbraň při rvačce.

Bonusové oblečení, tetování a více
Při návštěvě jakéhokoli obchodu v Los Santos a Blaine County, Michael, Franklin a Trevor obdrží speciální slevu 20% společně s přístupem ke speciálním položkám, buď v jejich osobních skříních nebo v obchodech. Každá postava dostane 1 oblečení, jednu část oblečení navíc (košili, mikinu s kapucí a bundu) a tetování.

Jedinečné postavy pro Grand Theft Auto Online (pouze Sběratelská edice)
GTA Online představuje změnu tradiční tvorby postavy se systémem tvorby založeném na dědičnosti. Zvolte vzhled své postavy výběrem dědičných znaků vašich rodičů, pak použijte měřič dominance genů, aby vypočítal, ke kterému z rodičů se váš vzhled více přiblíží. K tomu navíc zvolíte denní aktivity své postavy- cokoli od času stráveného s rodinou po ilegální práci, od sportu k povalování doma na gauči, bude mít vliv na vzhled vaší postavy a soubor dovedností (vždy můžete zlepšit své dovednosti hraním). Součástí balíčku Sběratelská edice je Niko Bellic, společně s ním i Claude a Misty z Grand Theft Auto III, které můžete použít  jako volbu rodičů v systému tvorby postavy.
 

 

Zvýšení speciální schopnosti
Michael, Franklin a Trevor mají každý svou vlastní jedinečnou Speciální Schopnost, která může být aktivována, pokud jeden z nich naplní svůj sloupec Speciální Schopnosti, založený na různých akcích. Michael je zkušený střelec- jeho Speciální Schopnost zpomalí čas během přestřelky, což mu umožní sestřelit terče s větší lehkostí. Franklin je schopný řidič s ostrými reflexy- jeho Speciální Schopnost mu dovolí zpomalit čas během řízení jakéhokoli silničního vozidla, což mu umožní rychle se pohybovat provozem s lehkostí a projíždět zatáčky ve vysoké rychlosti. Trevor je vznětlivý, drogami omámený sociopat- jeho Speciální Schopnost ho dostane do stavu zuřivosti, kdy nepřátelům způsobuje dvojnásobnou škodu, zatímco sám při zásahu utrpí jen poloviční zranění. Se zvýšením, které je obsaženo ve Speciální i Sběratelské edici, sloupec Speciální Schopnosti bude stoupat o 25% rychleji.

Zkoušky na akrobatické letadlo
Proleťte se závratnou rychlostí nad Los Santos a Blaine County během zkoušek na akrobatické letadlo. V pěti vzrušujících a jedinečných výzvách budete svištět přes hory, pouště, oceány a města, zatímco se budete pohybovat skrz labyrint kontrolních bodů, každý umístěný tak, aby dotlačil vaše akrobatické letadlo na hranici možností. Dokončení každé zkoušky zlepší pilotní schopnosti vaší postavy. Porovnejte své časy s přáteli a soupeřte o první místo na výsledkové tabuli.

Jedinečná vozidla a garáže (pouze Sběratelská edice)
Sběratelská edice také obsahuje exkluzivní garáž k uskladnění upravených vozidel, která je vybavena sportovním motocyklem Carbon RS and Hotknife- upraveným autem s otevřeným rámem z roku 1930. V Grand Theft Auto Online si můžete garáž a High-end auto Khamelion na elektrický pohon, které je specifické pro GTA Online, koupit přes webové stránky v mobilu vaší online postavy.


 


Starší zpráva:GTA V je GOLD

vyhledávání

GTA V v prodeji!

Reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
moje ochranka - N-Paul

editorial

Máme tu rok 2021 a s ním již netrpělivě vyhlížíme další a další náznaky nového GTA. Čekání je již takřka nekonečné, ale určitě bude stát za to. Půjde o největší a nejkomplexnější otevřený svět, jaký kdy v Rockstar Games vytvořili? Zcela určitě ano! Půjde o přelomovou hru, která bude opět trhat rekordy? Pravděpodobně, opět ano! V R* se s každou další hrou dokáží překonat a posunout svou hranici o kus dál. Nezbývá než doufat, že už nebudeme muset čekat další rok... :-)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!