GTA.cz

DLC LOWRIDERS již příští týden! Miroslav Biarinec| 15.10.2015 18:18Ano! Je to tak! Jak jsme již s velkým předstihem avizovali, DLC LOWRIDERS skutečně vyjde!
A to již 20.10.2015 na PC, PS4 a Xbox One!

 

Králem na silnicích

A co nás čeká? Je toho hodně!
Již příští týden čeká všechny milovníky úprav aut z celého Los Santos a Blaine County spousta nových možností jak auta upravit. A to vše i na jednom zbrusu novém místě! Tím místem bude Benny’s Original Motor Works!
Tuto novou tuningovou dílnu najdete v centru města ve čtvrti Strawberry. Dílna nabízí širokou škálu tuningových úprav a pokud chcete vaše auto proměnit v nadupaný a hlavně řádně snížený speciál, měli byste zamířit právě tam!

Bennyho web

Skrze Bennyho webové stránky (ikona bude v mobilu) si budete moci jedno, a nebo všech šest, speciálních lowrider aut objednat.

Nové možnosti úprav
Upravovat půjde i interiér auta od volantů, řadící páky, obložení interiéru atd.
Novinkou bude i lepší stereo a pořádné basy do vašeho lowrider speciálu!


Něco pro správné machry
Až se sejdete se svými přáteli tak se budete moci pořádně předvést! Přes menu -  budete moci otevřít kapotu, kufr, zvednout auto a nebo rozsvítit své neony a to vše uvnitř auta ale i na dálku! Předvete tak auto ve vší parádě za rytmu té správné lowrider hudby!

Lamar bude potřebovat pomoc
Sledujte SMS od Lamara, ten bude čas od času potřebovat s něčím pomoci v sérii nových misí.

 

Nové zbraně a další

Plně automatická Machine Pistol a mačeta na vás budou čekat v Ammu-Nation. Nové účesy, oblečení a další věci ale také nebudou chybět! 3 nové Adversary mody a čtvrtá nemovitost ke koupi jsou již jen třešničkou na tomto vydařeném dortu, který přijede v úterý 20.10.2015!
 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies