GTA.cz

Dubnová data vydání dalších lowriderů? Miroslav Biarinec| 30.03.2016 22:00

 

Na Velikonoce jsme se žádných velikonočních akcí a ani nových aut v GTA Online nedočkali. Teď tu máme čerstvé informace o tom, že se první update s dalším vozidlem již blíží.
Yan2295, který přináší řadu "tajných" informací, které lze vyčíst z kódu hry, přišel s novým tvrzením. Domnívá se, že to co napsal ve svých minulých postech se skutečně stane a my se dočkáme dalších třech nových vozidel pro Bennys Motor Works Original v daných etapách - postupně.
(Před devíti dny jste se v novince mohli seznámit se spekulací ohledně postupného vydání.)

Jde stále o odhad, ale je velmi pravděpodobné, že se tak skutečně podobných malých updatů dočkáme. A to v tomto pořadí:

  • 5. dubna - Tornado Custom
  • 12. dubna - Minivan Custom + nový adversary mód Inch by inch
  • 19. dubna - Sabre Turbo Custom
  • 3. května - nový adversary mód - In and out

  


Dva nové adversary módy
Ve stejný den, kdy vyjde DLC s vozidlem Minivan Custom, by měl také vyjít nový adversary mód s názvem Inch by Inch. O tom jsme vás již s předstihem informovali zde. Jde o "rugby" adversary mód.

     


Další nový adversary mód - In and Out by měl vyjít na začátku května. A patrně půjde o dva týmy proti sobě - držení balíčků po čas daný v jednom kole.
"IAO_HELP_1 = If all remaining packages are held at the end of the timer, attackers will get a further minute to deliver them. If any of the held packages are dropped during Sudden Death the defenders win. "

TezFunz z kódu hry zjistil, že R* patrně chystá 8 nových VIP misí. Dvě z nich VIP výzvy - GB_DPAD_CASH and GB_DPAD_SAL. 
A nalezl také nový kontakt "CELL_P_ASSIST" s číslem 611-555-0156. To samozřejmě zatím nefunguje. Uvidíme, v jaké dny nás tyto další novinky budou čekat.


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies