GTA.cz

Dva nové artworky Miroslav Biarinec| 16.04.2013 00:11

Doslova před pár minutami Rockstar Games zveřejnili dva staronové artworky. Už sme je párkrát viděli v magazínech, scanech a i na boxartu. Nyní si je však můžete stáhnout ve všech rozlišeních na své PC a zkrátit si tak chvíle čekání.
Franklin na motorce a Michael na skútru. (Motorka - náš starý známý Sanchez.) Po souši i po vodě. To je jen pár možností jak vyhovět vašim cestovním potřebám po Los Santos a Blaine County, už na podzim! Užívejte!

 

 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies