GTA.cz

Dve na piatu Jaromír Miko| 05.07.2011 12:25

Behom uplynulých 48 hodín sme sa dočkali ďalšieho riadku v životopise, tentokrát herečky Mimi Rodriguez, ktorá údajne dabuje niektorú z postáv v "Grand Theft Auto V". Opäť vidíme názov "GTA V", čo znamená, že tento názov by mohol byť konečný pre nový diel. Možno bude dabovať Samanthu.

 

Druhou správou je oznámenie magazínu Game Informer, ktorý vo svojom augustovom vydaní prinesie "veľké odhalenie". Keďže sa o GTA V mlčí a uniklo iba pár životopisov, popisy postáv a lokácia (LA), je možné, že GI prinesie odhalenie práve tejto hry. Uvidíme budúci mesiac :-)

 

 


Novější zpráva:Dva nové Fake screeny
Starší zpráva:Fake screeny

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies