GTA.cz

Film o GTA! Radek Raudenský| 22.04.2015 20:25

Ano, i série GTA se dočká svého filmu! Stojí za tím světově známé studio BBC, konkrétně novinář a redaktor Guy Cocker. Na internetu se objevily i dohady o obsazení filmu. A prý to nebudou žádné neznámé tváře! Samotného spoluzakladatele R* Sama Housera si zahraje Daniel Radcliffe, nechvalně známý Harry Potter a roli advokáta Jacka Thompsona by se měl zhostit herec Bill Paxton, známý z filmu Titanic. Nutno dodat, že film není z oficiálních ručiček R*, tudíž se ani nikdo z R* natáčení nezůčastní. Sami jsme zvědaví, jak tento filmový počin dopadne. Doufáme, že velice dobře!


Novější zpráva:První downloady pro GTA V

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies