GTA.cz

Grafické vylepšení GTA 5 Redux má další trailer Miroslav Biarinec| 12.05.2016 06:20

O nejlépe vypadající modifikaci pro změnu (nejen) grafiky celého GTA 5 jsme vám říkali již před delším časem. Teď autor přinesl další trailer, který ukazuje jak moc se celé GTA 5 změní.
Tisíce předělaných textur do 4K, předělané stíny, exploze, kouř, oheň a další a další věci, které se dočkali přepracování. Dokonce i částečně fyzika, zbraňový systém, voda, prostě vše na co si vzpomenete bude vypadat jinak.

Na stránkách projektu najdete i více nových screenů. Tady jsou některé z nich. Kochejte se! :-)

 

 

 

Připomínáme, že modifikace bude velmi náročná na hardware a na provoz na běžném PC lze zapomenout. Ti co mají high-end stroje, si ji budou moci vyzkoušet. O datu jejího vydání autor zatím stále neuvedl nic konkrétního.


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies