GTA.cz

Grand Theft Auto 6 potvrzeno? Miroslav Biarinec| 03.02.2015 17:19

 

Grand Theft Auto 5 od Rockstar Games vyšlo teprve před rokem, v září 2013 a už se začíná mluvit o tom, že se připravuje další díl. Nové zprávy naznačují, že Rockstar má spoustu nápadů pro Grand Theft Auto 6 a už začali na vývoji nové hry pracovat.

Rockstar se po vydání Grand Theft Auto V soustředí hlavně na GTA Online, ale také začínají chystat Grand Theft Auto VI. „Máme nápady asi na 45 let dopředu o tom, co chceme dělat,“ řekl ředitel studia Leslie Benzies serveru Develop. „Nevíme, jaké GTA6 bude, ale už máme nějaké nápady.“

Benzies dále pokračoval: „Vše začíná nápadem. První otázkou je, kde se bude hra odehrávat. Podle toho se stanoví mise – něco jiného budete dělat v LA, v New Yorku nebo v Miami. Příběh je hlavní proud, do kterého se pak vytvářejí mise.“

I když to nemůžeme považovat za důkaz, že už v Rockstaru vyvíjejí Grand Theft Auto 6, stojí za zmínku, že již ke konci vývoje Grand Theft Auto IV začali v Rockstaru přemýšlet o Grand Theft Auto 5 – i když samotný vývoj začal až 2 roky po debutu Nika Bellica. Navíc podle iDigital Times vydal Rockstar několik titulů GTA pro každou konzoli. Pro Playstation 2 vyšla spousta her od Rockstaru, zatímco hry GTA4 a GTA5 patřily do éry konzolí PS3 a Xbox 360, proto bychom se mohli dočkat dalších GTA her pro konzole PS4 a Xbox One.

Když zvážíme, jak otevřená série Grand Theft Auto je, nabízí se spousta různých způsobů, jak by Rockstar mohl pojmout Grand Theft Auto 6. Je zbytečné se dohadovat o tom, jak moc se bude GTA6 lišit od GTA5, ale aspoň víme, že se hry s největší pravděpodobností dočkáme. Bude zajímavé podívat se, jak bude GTA6 vypadat na nových konzolích, nepochybně nás však ohromí. 

GTA V, patnáctý titul v sérii Grand Theft Auto, který vyšel 17. září 2013 na konzole PlayStation 3 a Xbox 360 se stal nejrychleji se prodávajícím zábavním produktem všech dob a vydělal přes 1 miliardu dolarů během tří dnů.
 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies