GTA.cz

Grand Theft Auto V - přichází na PlayStation 4, Xbox One a PC! Miroslav Biarinec| 10.06.2014 06:30
Ano, je to tady! Letos na podzim se konečně dočkáme úžasného GTA V pro konzole PS4, Xbox One a také pro PC!!!

Jemnější textury, zvýšená vykreslovací vzdálenost, hustší provoz, vyšší rozlišení... to a ještě více přinese GTA V na nových konzolích a PC, ze kterých vytěží maximum a přinese úplně novou úroveň detailu.

Vylepšení se dočká také GTA Online, který se neustále vyvíjí. Vše od zbraní, vozidel, nemovitostí a dalšího obsahu, který byl dostupný na verzích pro PS3 a Xbox 360 najdete ve verzi pro PS4, Xbox One a PC a ještě mnohem víc!
Současná komunita bude mít možnost převést své postavy GTA Online do nové verze.

V GTA V pro PC najdete pokročilý video editor pro tvorbu vašich oblíbených videí a filmů.
Těšíte se? My rozhodně ano!Edit: 12:58 GTA V opravdu sluší víc Next-gen konzole. Trailer zachycený z PS4 ukazuje o mnoho lepší grafickou stránku hry. Porovnávní s PS3.

 


14:56  V traileru se nám naskytla možnost vidět cosi, co připomíná kočku. Uvidíme, zda se ve hře skutečně objeví.Novější zpráva:GTA V - PC verze na Steamu

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies