GTA.cz

Grand Theft Auto V vyjde na PS5 a Xbox X 11. listopadu Miroslav Biarinec| 18.05.2021 17:39

 

Rozšířená a vylepšená verze Grand Theft Auto V a Grand Theft Auto Online vyjde na PlayStation 5 a Xbox Series X|S s novými funkcemi a dalšími novinkami 11. listopadu 2021.

A jako bonus tu máme také oznámení nových updatů pro GTA Online - v létě se můžou těšit na speciální výhody, právě ti, kteří chtějí na PS5 a Xboxu X hrát.

Navíc, na počest nadcházejícího jubilejního 20. výročí Grand Theft Auto III, se můžeme těšit na další zábavná překvapení, včetně některých speciálně připravených pro hráče GTA Online.

Zatímco samostatná verze GTA Online bude k dispozici hráčům na obou platformách, tato nová samostatná verze GTA Online bude během prvních tří měsíců k dispozici zdarma exkluzivně pro hráče PlayStation 5. A členové PlayStation Plus na PlayStation 4, nezapomeňte si vyzvednout 1 000 000 $GTA v obchodu PlayStation Store na začátku každého měsíce! A to každý měsíc až do spuštění GTA Online na PlayStation 5.

Zůstaňte naladěni na další novinky.


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies