GTA.cz

GTA 3, Vice City a San Andreas v Remastered verzi? Miroslav Biarinec| 27.01.2021 23:13

Dnes se podíváme na několik zvěstí a "zaručených" informací, které se šíří GTA komunitou.

Hned v úvodu musím zmínit dalšího "zaručeně pravého" zaměstnance Rockstar Games, který náhodou v životopise propálil, že pracoval na "neohlášených titulech" (dokonce s kouzelným dovětkem - to be confirmed). Na věc se můžeme dívat jako na fake, nebo jako na pravdivou informaci. V lepší případě děkujeme za ujištění, že se na GTA 6 skutečně pracuje. Od vydání GTA 5 totiž oficiálně, tak jak tomu je po spoooustu let zvykem, R* nic o vývoji dalších dílů série GTA neřekli.

Remaster trilogie GTA

Teď k druhé části. Tou je další věc, o které se v komunitě šušká. A tou je Remaster starších dílů GTA. A to konkrétně hned tří najednou! GTA 3, Vice City a San Andreas! - To je rozhodně skvělá zpráva! Tedy, abychom zůstali v rovině dohadů... Tohle by byla opravdu skvělá zpráva, pokud by to byla pravda!

Hned tři GTA v nové HD grafice? To by bylo opravdu parádní! Dokonce se aktuálně šušká o oznámení v méně než 90 dnech! Ale u toho se také naopak zastavme. Při vydání remasteru jiných GTA asi tento rok nezbude nějaký prostor pro to GTA, které by mělo být důležitější... přeci GTA 6! Remaster nakonec nemusí být až tak úplně dobrá zpráva, že?

Abych nekončil úplně pesimisticky, koukněte na pár fanouškovských obrázků, jak by asi mohl remaster našich oblíbených protagonistů GTA vypadat.
Takovýhle vizuál by nemusel být vůbec špatný :)

 

 

 

 

 

 

 

Autorem 3D vizualizací je hossein_diba


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies