GTA.cz

GTA 5 na Gamescomu skutečně bude? Miroslav Biarinec| 09.07.2012 20:47

Minule jsme Vás informovali o tom, že se GTA 5 možná objeví na Gamescomu. Důkazem byl záběr z traileru na GTA 5 v oficiálním promu na Gamescom výstavu. A uběhl týden a máme tu věrohodnější zprávu.
 Je jí seznam her, které se na výstavě objeví. Zveřejnil ji sám projektový manažer výstavy, Gerald Bauser.
Takže 15. - 21.8.2012, kdy výstava probíhá, se snad R* už s něčím ukáží a my se konečně dočkáme něčeho nového. Třeba i nějaké gameplay ukázky ze hry? Uvidíme.

EDIT: Z Gamescomu se ozývají zprávy, že člověk jménem Gerald Bauser na výstavě nepracuje. Tudíž zprávu berte s větší rezervou. 


 


Starší zpráva:GTA V na Gamescomu?

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies