GTA.cz

GTA 5 na Steamu 19. 9. 2014? Miroslav Biarinec| 21.04.2014 10:51

Už jsme si zvykli, že se GTA V objevuje na mnohých webech ve formě předprodejů ve verzi na PC. Někteří jej také začali ze svých nabídek stahovat, to není nic neobvyklého a nic směrodatného. Ale server simplycdkeys.com, který prodává hry na Steam, uveřejnil předobjednávku GTA V, a to právě na Steam.
Samozřejmě ani to není žádná oficiální informace, ale datum vydání hry, které uvádějí, je 19. 9. 2014. S ohledem na to, že jsme se vydání hry na jaře zatím nedočkali, jde o další možný termín, který je více či méně uvěřitelný. Nezbývá nám, než stále čekat na oficiální informace, které konečně tyto spekulace zastaví. 


Novější zpráva:Velikonoce na GTA.CZ

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies