GTA.cz

GTA 5 se prodalo již 70 milionů kopií a Online stále roste Miroslav Biarinec| 04.11.2016 13:27

 

Take-Two Interactive, dceřiná společnosti Rockstar Games zveřejnila výsledky za poslední čtvrletí. A máme v něm hned několik zajímavých sdělení.

Příjem 420,2 milionů dolarů je jistě velmi dobrým číslem. Teď ale k zajímavějšímu číslu. A to již 70 milionům prodaných kopií GTA V! Čísla jsou pro konzole PS3, Xbox360, PS4, Xbox One a PC od roku 2013, kdy je hra v prodeji.
Od února tohoto roku se tak prodalo dalších 10 milionů kopií GTA V! Skvělé číslo! Hra tak stále dokazuje, že je jednou z nejúspěšnějších her v celé historii.
Mafie III se prodalo za první týden 4.5 milionu kopií, takže i s tím jsou v Take-Two spokojeni. Ale teď se vraťme ke GTA Online. Strauss Zelnick (CEO) uvedl, že si GTA Online přes veškerá očekávání vede stále lépe a lépe a herní základna se nustále rozrůstá! Mimochodem před rokem mělo GTA Online aktivních 8 milionů hráčů za týden. Bohužel jsme se v prohlášení nyní aktuální číslo nedozvěděli.
GTA Online je tak jedním z největších taháků a můžeme si být celkem jisti, že se dalších DLC a dalšího obsahu jistě ještě dočkáme.
Z digitálních distribucí se Take-Two může chlubit ziskem 230,8 milionů dolarů (14% nárůst oproti loňskému roku). A největším podíl má na tomto úspěchu opět GTA Online a GTA V a také NBA 2K16.
Příští rok v T2 čekají masivní úspěch samozřejmě s Red Dead Redemption 2 a stále rostoucím GTA Online.

Strauss Zelnick dále uvedl, že se po úspěchu remasteru Bioshock: The Collection se společnost nebrání remasteru dalších starších her. Nemají však nyní nic aktuálního k oznámení.
Uvidíme tak, zda se remaster Vice City z minulé novinky skutečně nestane v budoucnu skutečností.


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies