GTA.cz

GTA 6 v roce 2024 + nové info o postavách a městech Redakce| 27.06.2022 18:45

Fan-art loga GTA 6, inšpirovaný pôvodným logom GTA 2 

 

Po delší době ticha byly uplynulé dny bohaté na leaky k chystanému dílu GTA. Ty nejzajímavější si shrneme v dnešní novince:

 

Dva sourozenci na opačných stranách zákona

Portál Xfire přinesl informace k příběhu GTA 6 od "insidera" s přezdívkou Matheusvictorbr. Prolog hry nám odhalí tragickou událost z roku 2003, ve které rodiče nejmenovaných dvojčat (muže a ženy) přijdou o život rukama kartelu působícího v herní adaptaci Brazílie.


Po násilném odloučení protagonistů se přesuneme do hlavního časového období hry (2023/2024), kde se dozvíme, že muž z úvodu je současným agentem DOA (parodie vládní protidrogové organizace DEA). Jeho sestra stojí na opačné straně zákona, a ve snaze pomstít se za vraždu svých rodičů je sama členkou zmiňovaného kartelu. To, jak se sourozenci o sobě dozvědí a kam bude dál směřovat jejich cesta, zatím není známo.

 

Více lokalit, návrat Carcer City

Děj hry by se měl odehrávat ve více lokalitách – kromě Carcer City (známého ze série Manhunt) a Vice City prý zavítáme i do prostředí inspirovaných Kubou či Kolumbií. Budovy ve hře bude údajně možné poškodit do značné míry, a výrazného „upgradu“ by se mělo dočkat i vybavení armády, které bude reflektovat současnou situaci ve světě.

 

Vydání "již" v roce 2024?

O možném roce vydání se spekuluje téměř neustále. Přestože některé zdroje uvádějí pesimistickou vyhlídku v podobě uvedení během roku 2026, podle Matheusvictorbra bychom se mohli dočkat GTA 6 o trochu dříve, a to "již" v roce 2024.

 

Součástí příběhu možná i Niko a Michael

Server GAMINGbible publikoval vyjádření leakera GTA_VI_Leak, který v minulosti přinesl informace o zapojení producenta Dr. Dre do GTA Online. Ten tvrdí, že v dalším GTA by neměly chybět ani „staré známé“ tváře z GTA IV a V.

"Niko Bellic nebyl nikdy dopaden za své činy. Příběhy o "Srbovi" jsou v Liberty City stále vděčným tématem, a jeho jméno nezapadá prachem ani ve zprávách. Byl o něm vytvořen i nostalgický dokument," píše leaker na Redditu.

Dalším z navrátilců by měl být Michael de Santa, jehož představitel (Ned Luke) prý aktivně spolupracuje s Rockstar Games. Přestože je možné, že Michael se nám v nejbližší době ukáže v GTA Online, s jeho postavou a osudem filmového producenta se prý setkáme i v moderní verzi města Vice City.

 

Remake GTA IV před uvedením GTA 6?

Před vydáním samotného GTA 6 se prý dočkáme ještě jednoho "kousku" v podobě remastrovaného GTA IV. Tento díl by měl stejně jako GTA The Trilogy: The Definitive Edition přijít v balíku tří her – a ačkoli jeho obsah není znám, pravděpodobně půjde i o remastrované DLC The Lost and Damned a The Ballad of Gay Tony.

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies