GTA.cz

Gta.cz slaví deset let! Miroslav Biarinec| 16.07.2015 19:33

 

Jistě jste zaznamenali tajemné počítadlo uprostřed stránky. To odpočítávalo čas právě do této novinky. Dnes je totiž velmi výjimečný den. Dnes slaví GTA.CZ jubilejní, úžasné a kulaté desáté narozeniny

Neuvěřitelných deset let!  Po tak dlouhou dobu se web od svého počátku rozrůstal, rozrůstá a rozrůstat bude. Na svém začátku tu nebylo v podstatě nic, než jen pár základních článků o průlomové a oblíbené hře jménem Grand Theft Auto San Andreas a hlavně chuť, vůle a nápad vybudovat web o sérii GTA pro české a slovenské hráče. Na tvorbě obsahu, který tuto centrálu her GTA tvoří, se za celé desetiletí podílelo velké množství úžasných lidí, kteří svou práci dělali s nadšením a zájmem a dělali ji ve svém volném čase a zadarmo - pro Vás, naše čtenáře, hráče GTA. Minuty, hodiny, dny, měsíce a dokonce i pár lidí věnovalo a věnuje dlouhé roky života právě GTA.CZ. Díky právě těmto skvělým lidem se vybudovalo GTA.CZ a každý kdo kdy přispěl k růstu webu si zaslouží velký dík.
Za těchto X let se povedlo vybudovat něco, co v Česku a Slovensku zná ve spojitosti se sérií Grand Theft Auto téměř úplně každý! Web, který se prostě a jednoduše stal legendou! A je jím i díky Vám! Bez Vás by to určitě nešlo a bez Vás by nebylo pro koho web tvořit. Děkujeme za Vaši přízeň!

Závěrem bych jako šéfredaktor chtěl GTA.CZ pogratulovat k těmto krásným desátým narozeninám a zároveň mu popřát další čtenáře a další hry ze série GTA.

 

 

Velmi brzo se můžete těšit na spuštění naší velké narozeninové soutěže!
Desáté narozeniny budeme slavit ve velkém stylu!

  

 

A úplně na závěr také něco málo z nových downloadů do GTA V a také články - návod na instalaci oblíbených modifikací - scriptů a článek o FPS módu.

Články - návody 

 

 

 

  

 


 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies