GTA.cz

GTA Online: Aktualizace The High Life již příští úterý 13. května Miroslav Biarinec| 07.05.2014 19:40

  • Příští úterý 13. 5. nás čeká nová aktualizace pro GTA Online, The High Life. Můžeme se těšit na nové luxusní byty, možnost vlastnit více nemovitostí, čtyři nová vozidla, výkonnou pušku Bullpup Rifle a mnohem více. Tato aktualizace přidává pět nových možností na trh nemovitostí v Los Santos na místech jako Eclipse Towers, Richards Majestic a další, všechny s novým designem interiérů. Nyní navíc budete moci vlastnit dvě různé nemovitosti najednou.
  • Dále si můžete přidat do sbírky tři nová auta a jednu motorku. Jedná se o Enus Huntley S, Dewbauchee Massacro, Pegassi Zentorno a motorku Dinka Thrust. Vozidla budou dostupná v prodejně Legendary Motorsport a přístupná z jakékoli garáže v Příběhovém módu. Aktualizace The High Life také přidává možnost ‘bezkontaktních’ závodů, ve kterých nebude možné narážet do vozidel protivníků (ostatní hráči se budou jevit polo-průhlední, ale stále budete moci narážet do okolní krajiny).


  • Dalšími novinkami jsou puška Bullpup Rifle a statistika hráčů Mental State, která vám ukáže, jak moc pasivní nebo naopak nepříčetní jsou hráči na vašem serveru, takže budete vědět, jestli si na ně máte dát pozor. Aktualizace The High Life také přidá nové položky do šatníku, zvuky klaksonu vozidel, hráčské oslavy a také 15 nových úkolů – včetně 5 nových Kontaktních misí.

 


Starší zpráva:Čo je nové? :)

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies