GTA.cz

GTA Online: Cunning Stunts již 12. července Miroslav Biarinec| 07.07.2016 16:10

Fanoušky očekávané oživení závodů "Cunning Stunts" přijde již 12. července a teď tu také máme zbrusu nový trailer! Co nás čeká? Bude to snad větší zábava než Trackmania? Sledujte!
Vypadá to fantasticky! A čekají nás samozřejmě také nová super vozidla, včetně sportovních aut, motorek a nezbytného vybavení pro jezdce od oblečení až po příslušenství jako jsou helmy a kombinézy.
A to již příští úterý pro PC, PS4 a Xbox One.

 


 

 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies