GTA.cz

GTA Online Festive Surprise 2015 je tu! Miroslav Biarinec| 21.12.2015 17:23

 

Festive Surprise 2015 je tady! Od dnešního dne do 5.1.2016 a to pouze pro PC, PS4 a Xbox One. Nevyplnili se tak touhy majitelů PS3 a Xbox 360, kteří jsou o tento update ochuzeni. Ale ne tak docela!

Co Vás teď v GTA Online čeká:

  • Nové Santovo oblečení (více druhů) a nová kolekce útulných pyžam
  • Masky představující pana a paní Clausovi (myšleno Santu), Zlý Elf, Šílený perníček, a mnohem víc
  • 3 vánoční zvuky klaksonů pro auta
  • Vánoční stromy na náměstí Legion Square a ve všech apartmánech, domech a jachtách

Malá útěcha pro majitele PS3 a Xboxu 360
Slavnostní oblečení z minulých let je nyní dostupné pro stávající platformy PC, PS4, Xbox One, ale i pro další platformy - PS3 a Xbox 360! A to včetně originálních masek a slavnostních oděvů z minulých dvou vánočních updatů! (+Vánoční dárky z roku 2013. To byly slevy na vybraná auta, zbraně, lepivé bomby, snapmatic vánoční filtry pro focení, masky,...)

Dárky pro všechny!
Na všech platformách se v průběhů vánočních svátků dočkáte kopy dárků! A to včetně šance zapojit se do koulování, které bude dostupné pouze při omezeném jevu - sněžení.
Podrobné informace připravujeme.

 

 


#FESTIVESURPRISE2015 SNAPMATIC fotosoutěž

Nejlepší fotky budou jistě ty z Vánoc. Nečekejte na foťte a nezapomeňte fotky označit #FESTIVESURPRISE2015. Autoři pěti vybraných fotek dostanou jeden milion GTA$. Soutěž běží ode dneška do 5.1.2016.

Kde je Tampa?

Je možné, že právě Tampa bude jedním z tajných dárečků, které si pro nás v R* připravili. Možná byla přesunuta do jiného updatu. Uvidíme v průběhu svátků.

 


Odpalovač ohňostroje
"Raketomet" na ohňostroj, připravený na konec roku, očekáváme i tento rok jako dárek. Zatím nebyl oficiálně potvrzen, ale byla o něm nalezena zmíňka v kódu hry.


Livestream

Zítra v cca 22:00 (5pm ET) se můžete kouknout na oficiálním Twitchi nebo Youtube na speciální oficiální sváteční stream s hosty.


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies