GTA.cz

GTA Online: Freemode Events Miroslav Biarinec| 15.09.2015 17:40

 


Freemode Events update je nyní k dispozici pro PC, PS4 a Xbox One hráče. Tento zcela nový způsob jak hrát GTA Online bez načítání nebo čekání v loby nabízí celou škálu šíleností.

  Hunt the Beast

  Staňte se zvířetem! Silnější, rychlejší a chlupatější verze vaší postavy musí uprchnout před pronásledovateli z celého Los Santos a Blaine County!


   King of the Castle

   Tzv. Král se bude muset postarat o své území - tedy svůj hrad - a odrazit všechny ostatní hráče, kteří budou chtít váš "trůn" - vaše území dobít.

    Hot Property
    Seber kufřík a vezmi auto, motorku, kolo, loď, letadlo nebo prostě utíkej přes kopce s tímto exkluzivním kontrabandem. Buď mezi třemi hráči, kteří kufřík měli nejdelší dobu a dostaneš extra GTA$ a RP.

     Moving Target
     První hráč, který vstoupí do označeného vozidla se stane pohybujícím se cílem (Moving Target) a za úkol máte se dostat bezpečně s vozidlem na určené místo. Ostatní hráči vás mají za úkol zničit, což pro ně vůbec nebude moc těžké.

      Checkpoint Challenge
      Závoďte se svými protivníky na jihu San Andreas! Ten kdo projede, nebo proletí jako první všemi checkpointy bude vítězem a zaslouží si všechnu slávu, bohatsví a reputaci.


       Kill List and Kill List Competitive
       Vybav se pořádnou zbraní a vel žoldákům z Merryweather Security. Za každé zabití jsou samozřejmě GTA$ a RP.

        Dead Drop
        Bojuj o potěšení z cenného kontrabandu přijeho doručování na vybrané místo v této pašerácké misi.

         Penned In
         Když uvidíte obrovskou kupoli nad obzorem v Los Santos či Blaine County tak naskočte do auta a před začátkem odpočtu se přidejte do skupiny hráčů, která má za úkol se udržet právě uvnitř této kupole. Ta se bude časem i zmenšovat a hráči vás v ní nenechají jen tak zahálet. Budete se nejen vytlačovat! A ten kdo bude mimo ní více než 7 sekund, tak ten bude nemilosrdně vyhozen do povetří. Uvidíme, zda právě ty, zůstaneš pod kupolí jako poslední...


          Criminal Damage
          Odpočiňte si u šíleného ničení! Bez hledanosti můžete ničit jak se Vám jen zlíbí a za každý výbuch je tu bonus, ale pozor na časový limit. Ničení je tu povoleno! Hráč s největším skóre vyhrává.


           Hold the Wheel
           Sanchez, golfový vozík nebo jiný skromný dopravní prostředek je teď nezničitelný a označený i pro všechny ostatní.
           Buďte vy, tím kdo ho řídí nebo je na sedadle spolujezdce po vypršení časového limitu a vyhrajete. Zkuste GTA$ a RP vyhrát jen pro sebe nebo se podělte s druhým hráčem. Nicméně ostatní v něm budou chtít sedět také...

           Time Trial
           Mějte nejrychlejší čas ze všech! Každý týden s novou tratí. Šampionát těch nejlepších ve kterém můžete trumfnout i ten nejlepší čas ze všech bude o spoustu GTA$ a RP.

           A to stále není vše!

           Freemode Challenges
           Soutěžte v 19ti unikátních výzvách proti svým Freemode spoluhráčům i protihráčům! 


           vyhledávání

           GTA V v prodeji!

           reklama

           anketa

           screenshoty dne

           Screenshot dne
           Parkour - Tobias1102_SK

           editorial

           Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

           Šéfredaktor

           návštěvnost

           odkazy

           naše ikona

           GTA.cz

           partneři


           Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
           3D wide HD wallpapers tapety na plochu

           Vyťukej.cz

           Zobrazit vše

           Zahrajte si hry online hned teď!
           
           © 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies