GTA.cz

GTA Online Gameplay video Miroslav Biarinec| 15.08.2013 16:00 |zdroj: R*

Grand Theft Auto Online je dynamický a trvalý online svět pro 16 hráčů, který začíná sdílením prvků hraní, geografie a mechaniky s Grand Theft Auto V, ale po svém spuštění se bude dále rozrůstat a vyvíjet s pomocí nového obsahu, který vytvořili Rockstar Games a komunita Grand Theft Auto. Grand Theft Auto Online přebírá základní pojetí svobody z Grand Theft Auto, činnosti v okolním prostředí a hraní založené na misích, a zpřístupňuje je většímu množství  hráčů v úžasně detailním a vnímavém online světě.

V Grand Theft Auto Online mohou hráči prozkoumávat okolí sami nebo s přáteli, společně pracovat na plnění misí, sjednotit se a zúčastnit se aktivit a okolních událostí, nebo soutěžit v tradičních herních módech s celou komunitou, vše s charakterem a propracovaností Grand Theft Auto.

Hráči mohou investovat do svých postav, upravovat jejich vzhled, vylepšovat své postavení, vlastnit upravená vozidla, nakupovat majetek a účastnit se misí, pracovních příležitostí a aktivit, a získat tak reputaci a peníze k otevření nových možností a zvyšovat své kriminální postavení. Svět Grand Theft Auto Online bude neustále růst a měnit se, jak bude přidáván nový obsah a tak se vytvoří vůbec první trvalý a dynamický herní svět Grand Theft Auto.

Přístup do Grand Theft Auto Online je zdarma s každou zakoupenou hrou a bude spuštěn 1. října.

 

Překlad: Ricky

S videem vyšlo i dvanáct nových screenů . Tady je máte.


Novější zpráva:Mega preview GTA Online

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies